• Advertisement

Св. Валентин или Трифон Зарезан

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот danchello » 14 Февруари 2008, 05:04:33

puffie написа:Аз на 14-ти имам рожден ден

ЧРД puffie !!! Много здраве и любов!!!

Изображение

А на всички които смятат да празнуват - ВЕСЕЛ ПРАЗНИК, МНОГО ЛЮБОВ И НАСТРОЕНИЕ !!!

ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Ако ти дадат разчертана хартия - пиши накриво!
Аватар
danchello
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 21 пъти

Мнениеот puffie » 14 Февруари 2008, 07:41:57

danchello написа:
puffie написа:Аз на 14-ти имам рожден ден

ЧРД puffie !!! Много здраве и любов!!!

Хаха, ама как съм си го изпросила само :D
Благодаря ти много! По-полека с опияняването днес!

Може пък сред полето от сърчица, валентинки, рози.. днес все пак да бъде един прекрасен ден!
puffie
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот nightrain » 14 Февруари 2008, 11:14:04

4рд и от мен и вси4ко най най хубвао, а колкото до св валентин - яко кли6е и мен доста ме нерви и 100% споделям мнението на елле и liverbird. и изоб6то с вси4ки тия западни празници съвсем забравихме родните, ве4е няма дядо мраз а има дядо коледа - това горе долу ок, ама св. валентин say what. много по голям знак на оби4 е ако 4овекът до теб ти подари не6то без повод а не 6тото еди кой си ре6ил 4е на 14 трябва да прави пари от цветя 4ервени балон4ета на сър4ица и тн. ако не6то съм повторила мнението ня някого извинявам се оба4е из4етох мненията доста набързо
Аватар
nightrain
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 1 път
Благодарено: 3 пъти

Мнениеот danchello » 14 Февруари 2008, 20:32:07

______@@@__________ @@@_______
____@______@______@______@_____
___@_________@__@_________@____
___@___________@___________@____
____@_____ Честит Свети_____@____
_____@______Валентин!!!____@_____
______ @_________________@_______
________ @_____________@_________
___________@________@___________
_____________@____@_____________
________________@________________
Изображение

Ако ти дадат разчертана хартия - пиши накриво!
Аватар
danchello
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 21 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 14 Февруари 2008, 21:05:26

nightrain написа:не 6тото еди кой си ре6ил 4е на 14 трябва да прави пари от цветя 4ервени балон4ета на сър4ица и тн.

Ами донякъде е така,ама като се замислим всички и почнем да плюем по един празник,то поне да го правим по всички останали. Защо на 8-и март подаряваме цветя, защо на 24-и май отново го правим. Не виждам нищо лошо,ако на някой не му харесва,да не го прави. Който иска да празнува,който не иска - какъв е проблемът?

Мен си ми харесват сърчицата,романтиката и лиготиите, обаче и червеното вино много ми се услажда! :wink:

И да, не ми е нужен празник,за да кажа на човека до мен,че го обичам,нито се чувствам задължена да го правя, просто ми идва отвътре. Въпрос на ценности и възприятия.
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот tonic » 14 Февруари 2008, 21:11:49

vwpolo написа:Св.Валентин е хубав повод да чуеш от половинката ти някои хубави неща и да си прекарате готино.

това е едно от най-хубавите обобщения, които напоследък съм чувала за този празник... и то май е от мъжка уста, а жените, които са ппризвани от природата да съхраняват и умножават любовта - не виждат нищо смислено в него...е това, ако не е парадокс....
всеки може да ни натрапва каквото си иска - пух, сърца и захарни пръчки, но никой не може нито да ни даде, нито да вземе от нас любов... то е нещо необяснямо, вълшебно и винаги free of charge...така че дерзайте и се обичайте и това, че има ден на любовта е прекрасно, защото тя е истински божи дар.
Аватар
tonic
Роден писач
Роден писач

Местоположение: nothing happens unless first a dream... yours truly: a nasty granny
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот wifi » 14 Февруари 2008, 22:37:07

The principles of lust
are easy to understand
do what you feel
feel until the end
the principles of lust
are burned in your mind
do what you want
do it until you find
love...
Wein saufen, und Wasser predigen...
Аватар
wifi
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот puffie » 15 Февруари 2008, 00:22:09

Известно време обмислях къде му е мястото на това клипче - в тази тема или в "Бисери от нета"..
Но все пак Св. Валентин е празник, на който мъжете подаряват разни неща на жените.. таа нека да завършим подобаващо темата за 14-ти февруари с правилната доза романтика..
Ах, Джъстин, кой да предполага, че от гадже на Бритни ще се превърнеш в истинска находка...
puffie
Тукашен
Тукашен

Мнениеот elle » 15 Февруари 2008, 01:44:46

Ха добра вечер на всички :)

Чудесно е, че има жени, които харесват да получават рози, бонбони в кутии с формата на сърца, любовни смс-и, секси бельо.. Трябва да го има този празник. Трябва нещо да подсеща голям част от мъжете да не забряват за романтиката и бла бла бла.... :roll:

Но, нека не бъдем толкова наивни.

The economics of Valentine's Day: How much will you spend for love?

it's all about money.. ;)

Изображение

Аз днес не похарчих нито евро за любов. Не накарах и някого да се чувства длъжен да харчи пари за всякакви розови щуротии и боклучета, само и само да види блясък в очите ми. Тоя блясък си го има постоянно. Любовта ми е факт, всеки ден, всеки час. Нямам нужда от глупави дати като 14-ти февруари или 8-ми март, за да се чувствам желана, обичана, за да се чувствам жена или за да накарам мъжа до мен да бъде романтик (опазил ме Господ, да съм с такъв като мен).

Съжалявам, просто днешният ден не е с нищо по-специален от вчерашния или от утрешния. Няма вълшебство. Всичко е реално. Мога да го докосна, да го целуна, да му дам любов и нищо не е по-различно от друг ден. Нито любовта днес е неимоверно повече, нито е по-инаква.

В този смисъл, за мен, cчитания за празник ден губи всякакъв смисъл. Но, това е защото все още не съм отворила бижутериен магазин и не съм започнала вноса на рози от Латинска Америка. Когато го направя пак ще пиша в темата с готовите промоционални оферти (само за регистрирани потребители на сайта).
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот paparazzo » 15 Февруари 2008, 02:06:07

нещо тука ни ментиш-пламъка на любовта-се подържа единствено и само с пачки-останалото е-прах в очите-сълзи в косите- фантазии-и как се казва-алабализми...
:) :) :)
“Хайде да се позабавляваме, защото може да ни е за последно.'"
Аватар
paparazzo
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот elle » 15 Февруари 2008, 02:09:04

paparazzo написа:нещо тука ни ментиш-пламъка на любовта-се подържа единствено и само с пачки-останалото е-прах в очите-сълзи в косите- фантазии-и как се казва-алабализми...
:) :) :)

С пачки можеш да имаш/задържиш някого, но не можеш да го накараш да те обича - теб самия, не лукса който предлагаш.

Естествено, че ако искаш да си с жена тип Ирен О. трябва да цакаш. Все ден, всеки час. Пак не важи датата 14/02 :)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот Venera » 15 Февруари 2008, 02:55:18

мда, elle. Както Коледа навъртява 1/3 от Umsatz-a за годината..шефовете и шефчетата одавна са пресметнали колко точно е полезен Свети Валентин ....( кой е тоя изобщо ?)

Аз да се отчета гордо- бутилка и половина червено вино за двама- да живее Трифон Тракиеца!
..наоколко лозя бол, ама нали ми беше последния изпит днеска и съм по-празна и от изцеден лимон, реших да не ходим да ги подрязваме все пак...

Честит Трифон Зарезан на всички! :) - хилядолетния празник, едно от малкото неща, с които сме уникални.
И- много ясно- Да живее Виното!!!
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот Mishle » 15 Февруари 2008, 14:52:33

moin

по темата сам съгласна до голяма степен с лили_влаева
то ако почнем всеки празник може да бъде обявен за комерсиален, лигав, ненужен и тн, ама не е това целта според мен
8-ми март бил комунистичестки, не знам си какъв
дядо коледа вместо дядо мраз, 24-ти май манифестации, вси светии и прочее
айде моля стига глупости. празниците са затова, защото са свързани с определена идеология, мисия ако искате..

защо да няма празник на бащата, майката, детето, просветата, влюбените, благодарността, интернет, животните, природата, кафето и тн и тн. всичко това е част от света, в които живеем. както и индустрията, която произвежда тоновете украси и сърчица, факт - така е било, така ще бъде. важното е човек да разбира какво се крие под този комерсиален слой на нещата
a и друго - уж казвате, че не ви трябвал празник, как всеки ден да показваме и правим не знам си кво, хубаво, ок, ама колко от вас наистина го правят и показват, щото на думи всички сме силни, да се покажем такива и онакива пред някой си било то и непознат, ама в действителност? процента намалява драстично, има редица изследвания по темата

хубаво е да има всякакви празници, историята на всеки един е поучителна, тази за св. валентин също. според мен даже са малко, та затова си измислям отвреме навреме по някои, което не ме кара да се чувствам странно, даже напротив, прави ме щастлива, въпрос на нагласа
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот Venera » 20 Февруари 2008, 03:12:51

Мишле, колко хора според теб разбират какво се крие под "тоя комерсиален слой на нещата" ?
Има цяла индустрия- така наречения "поп"- която е създадена да измъква пари от деца и подрастващи. И то с милиaрди. Хайде, моля те, да не бъркаме комерса и консуматорството, с празника. Или ти е непозната мисълта "За мене днеска е празник" ? :)
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот lili_vlaeva » 20 Февруари 2008, 04:03:22

danchello, айде де, време е да пускаш темата за 1-ви и за 8-и март,че да има къде да продължаваме да плюем и да разискаваме как се променя световната икономика от продажбата на мартениците и цветята :twisted:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов