• Advertisement

Кой е силният пол?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот lubo_kranchew » 27 Януари 2008, 14:04:35

vwpolo написа:мъжете много високо оцениха анализа на графиката. мойте хора се счупиха от смях и казах да те черпя едно ако дойдеш на бг парти Изображение

Охо мерси, ще се възползвам непременно от предложението. Няма да е за съжалние на това парти в Дуисбург, щото съм се записал участник във фешинга в Мюнхен, но на следващото ще се постарая да дойда. :)
http://youtube.com/watch?v=Ur6Lxi8RNb4
Crosby's hard wrist shot fooled San Jose goalie Brian Boucher to a 2-1 victory over the Western Conference-leading Sharks :)
You have to expect things of yourself before you can do them.(Michael Jordan)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 29 Януари 2008, 13:30:45

lubo_kranchew написа:Лили, извинявай за любопитството, но ти какво учиш?

Любо, икономистка ще ставам :wink: Но за сложните изречения се пошегувах де. В крайна сметка те тия неща са доста относителни и никой не може да каже твърдо "да" или "не". НО пък няма лошо да си почешем езиците малко.

lubo_kranchew написа:В интерес на истинат писах отвлечени изречения само защото си мислех, че само мъже ще ги прочетат. Явно не съм бил прав. :-(

:lol: Шегаджия! Тема във "Всичко е любов" и жена да не я отвори, камо ли да не си даде мнението. Такава теорема няма, няма и никога да има. :lol:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот lubo_kranchew » 2 Февруари 2008, 01:57:37

lili_vlaeva написа:Любо, икономистка ще ставам :wink: Но за сложните изречения се пошегувах де. В крайна сметка те тия неща са доста относителни и никой не може да каже твърдо "да" или "не". НО пък няма лошо да си почешем езиците малко.

:lol: Шегаджия! Тема във "Всичко е любов" и жена да не я отвори, камо ли да не си даде мнението. Такава теорема няма, няма и никога да има. :lol:

Като човек завършил УНСС, пък макар и редовно, се чудя каква е тая жена дето ще прочете мнение в което ства въпрос за функции и локални екстрмуми и то през свободно си време. Лили, затова съм решил съм да ти пиша писмо на св. Валентин, естествено намеря първо някакво стиховторение в интернет, кво да се прави по литература много обчахме да играем баскетбол. Ако случйно се впечтлиш не пропускай да ми звъннеш. 8)
Crosby's hard wrist shot fooled San Jose goalie Brian Boucher to a 2-1 victory over the Western Conference-leading Sharks :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

:)

Мнениеот Naruto » 4 Февруари 2008, 20:24:05

Равенство между половете в 21-ви век!! ;)

Изображение

Изображение
Аватар
Naruto
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 8 Февруари 2008, 12:12:22

lubo_kranchew написа:Лили, затова съм решил съм да ти пиша писмо на св. Валентин, естествено намеря първо някакво стиховторение в интернет, кво да се прави по литература много обчахме да играем баскетбол.

Внимавай с писмата,претенциозна съм :P

lubo_kranchew написа:Ако случйно се впечтлиш не пропускай да ми звъннеш. 8)

E как, мога ли да изпусна такъв шанс :oops: :wink:
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот lubo_kranchew » 11 Февруари 2008, 23:14:16

lili_vlaeva написа:Внимавай с писмата,претенциозна съм :P

Оо непременно ще се постарая! Надявам се поне една твоя усмивка на празника да е моя заслуга :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bgpower » 11 Февруари 2008, 23:27:22

Последните няколко поста майче красноречиво показват кой е силният пол.

Поздрав,
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот elle » 11 Февруари 2008, 23:42:06

bgpower написа:Последните няколко поста майче красноречиво показват кой е силният пол.

Поздрав,

както винаги @bgpower е с най-точен поглед върху ситуацията ;)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот vure » 25 Февруари 2008, 14:35:07

Според мен са мъжете.Тая невероятна вътрешна сила дето я имате жените и ни привъзхождате не я забелязвам.В трудни ситуаций се паникиосвате,винаги се обръщате към нас.Изкарвате се много измъчени от нас мъжете,но и вие не сте света вода ненапита.(да не говора сега за пиявиците който само търсат някой богат мъж за да му точат от сметката или новото поколение к**вички дето търсат колкото се може повече чичковци да ги минат)А за кариеристките който страдат по грижата за децата и работата,никой не ви е карал да забременявате,чува ли сте за презерватив и противозачатъчни.Като толко изкате деца спрете работа и се грижете за тях както си требва,а не да го зачукате в некоя децка да виси цел ден или да ги натрапвате на баби им.
Аватар
vure
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот elle » 25 Февруари 2008, 15:33:30

vure, ти предполагам живееш в БГ.., с което коментарът ми по написаното от теб се изчерпва .
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот gina » 25 Февруари 2008, 16:09:21

vure написа:Според мен са мъжете.Тая невероятна вътрешна сила дето я имате жените и ни привъзхождате не я забелязвам.В трудни ситуаций се паникиосвате,винаги се обръщате към нас.Изкарвате се много измъчени от нас мъжете,но и вие не сте света вода ненапита.(да не говора сега за пиявиците който само търсат някой богат мъж за да му точат от сметката или новото поколение к**вички дето търсат колкото се може повече чичковци да ги минат)А за кариеристките който страдат по грижата за децата и работата,никой не ви е карал да забременявате,чува ли сте за презерватив и противозачатъчни.Като толко изкате деца спрете работа и се грижете за тях както си требва,а не да го зачукате в некоя децка да виси цел ден или да ги натрапвате на баби им.

Сигурно ти познаваш само такива жени. моето мнение и впечатление е съвсем друго. Предендирам например, че аз съм психически много по-силна от моя съпруг, В моите среди това е много често срещано явление.
Защо понятието кариерист винаги се тълкува отрицателно, Ами ако си учил 20 години и си се изучил добре, що да не направиш кариера, ако успееш да се справиш с баланса между деца, работа и стремеж да си запазиш хармоничното семейство, това говори за силен характер, и с това се справят много жени, тяхната задача е определено много по-сложна. Желанието да имаш собствено дете не е капризна прищявка, а е неотделим и непредотвратим инстинкт на женската натура, освен това е всеизвестно, че 3aд много известни и успели личности от мъжки пол, фронтът се държи от техните съпруги - какво ще кажеш за Hillary Clinton...
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing."
Albert Einstein
]
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Мнениеот vure » 25 Февруари 2008, 22:01:17

То хубаво е да се учиш,нема нищо лошо да имаш кариера.Но защо требва да жунглирате с детето и с работата.Това най вече влияе на детето.Един ден това дете ще се погледне в огледалото и ще се сети че няма нито един хубав спомен от детсвото с майка си или баща си,нямало е кой да го възпита както требва.А требвало някакви непознати да го възпитават и отглеждат.

elle написа:vure, ти предполагам живееш в БГ.., с което коментарът ми по написаното от теб се изчерпва .

Живял съм и в САЩ.Там няма тукашните простотий по училищата,но там си имат закони.Не е като тука да те спре патрулка,ти да му бутнеш 20 лв и готово.А виш Китай,Япония или Турция държат си жените из късо и са едни от най успелите държави в СВЕТА.
Аватар
vure
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот lili_vlaeva » 25 Февруари 2008, 22:11:02

vure написа:То хубаво е да се учиш,нема нищо лошо да имаш кариера.Но защо требва да жунглирате с детето и с работата.Това най вече влияе на детето.Един ден това дете ще се погледне в огледалото и ще се сети че няма нито един хубав спомен от детсвото с майка си или баща си,нямало е кой да го възпита както требва.А требвало някакви непознати да го възпитават и отглеждат.

Ти сериозно ли ги мсилиш тия глупости дето ги говориш? :roll: Защо трябва да се жунглира,като може да се намери златната среда и за двете неща! И кой е казал,че дори и двамата родители да работят,то задължително детето ще остане без всякакво възпитание. :evil:

Извинявай,нищо лично, но твоето мнение ми прилича на адски коплексиран мъж. Поправи ме,ако греша.
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот liverbird » 25 Февруари 2008, 23:25:18

Мнозинството от българските жени през социализма работеха. Моята майка също. И се мъкнеха и още го правят след работа на пазар и с торбите и да наготвят и изобщо за всичко да се погрижат. И имам страхотни спомени от детството със семейството. И на това му казвам силен човек - средностатистическата българска жена! Спомням си и как майките закърпваха бюджета и не останаха семействата гладни когато по време на кризата заплатата беше 10лв., а кило кашкавал 3лв.
А за кариерата въпросът не е само колко време се отделя, а как се разпределя и оползотворява.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот Venera » 9 Март 2008, 16:09:21

абсолютно съм съглaсна. а най-голямата сила на тия жени се състоеше в това да поддържат вярата на мъжете си, че те са силните.
Аватар
Venera
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов