• Advertisement

Колко ергени сме във форума - eргенските работи...

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Re: Колко ергени сме във форума - eргенските работи...

Мнениеот paparazzo » 18 Февруари 2009, 02:00:05

Dimitrova написа:....Обещавам.

Здрасти Димитрова...
твоя сил ми е познат...тук няма да им пеем в дует.....ама както знаеш ни изхвърлиха от един форум,та пиши на лични...да ти кажа къде сме цялата банда...и се веселим как си му е реда....
Поздрави...
“Хайде да се позабавляваме, защото може да ни е за последно.'"
Аватар
paparazzo
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот paparazzo » 11 Март 2009, 01:00:52

преглеждам сеа-и тегаво ми стана...що така темата на Танаса осиротяла... ](*,)
брях го...
и,тъй като онази излезе,не мога да се въздържа да не се пофаля сам :) .....начи по по-най и красиф и умен и бръз и оправен от мене няма и не е имало :) - и ако съм пропуснал някои хубави и уникални качества,дори и такива които все още не са известни,и те са мои-и понеже съм скромен,спирам още преди да съм почнал....щот па ще ма сецат разните му там предизвикателно сантиментални модераторки.... :)
аа,йй.ааа,да!!! тя съквартирантката некъде дууна/сигура е при съседа-учели фронски,ин лайф/ много отдавна,явно не сколасва да оцени прекрасните ми и хубави качества,язък/за нея де/!!!!!

п.п.-и сички 200 либрови каки в махалата са измрели,затуй сам се фаля.....кво пък,лошо няма я!!!!!
но:
щот нали съм творец-самодеец:
ако една бъчва, се опита да стане квадратна, значи се наредила пред камината.../евентуалише форума/....
:) :)
Аватар
paparazzo
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот pamporo » 11 Май 2009, 13:41:10

аз съм от бракуваните,ама ме броите :wave:
Изображение
Аватар
pamporo
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот paparazzo » 14 Септември 2009, 22:39:31

отдавна никой не е писал нищо тука...та аз сеа ще ВИ преразкажа една случка споделена ми от един съсед оназ вечер на маса...
една мрачна история:
--------------------------------------------------------------------------------
та таз история се поражда от поетото неприлично количество маастика през една викендска вечер.
та седим си наскоро и си висим,жегата е налегнала навсякъде,макар че е тъмно вън и само загатва за това,което се случва или може да се случи.аз си бях пак тъжен,поради личните проблеми и се чудих как ще я изкарам и тая вечер-ни да покараш кенефа,щот няма кеф от него,а и куката дебне зад всеки ъгъл,ни да разцъкаш по фешънските заведения щот няма с кой,а и чалгийката не е оферта...но,в един момент по никое време тел-а почва да обажда.чудим се кой ще напира пък сега ,ало ало,отсреща пиянски простотии-ай бе скапан,идвай еди къде си и не се обяснявай .бах маа му,то хубу ще разпусна,ама после кога се трезнее,пак ще е една тегава работата,ама да видим....
след 15мин съм в жълтото такси,след баня и с прилични дрешки,търкаляме към бара!оказа се доста добре изглеждащ,без наличието на фолк елементи и присъствието на нахакани момичета с интелект колкото щраус,боготворящи бемката на борис дали и селското излъчване на тони стругаро.викам ще се разпуска май тука,а и музичката бие на доста свежо
нападам вече напредналите в унищожаването на вредният алкохол авери,то само дето не ме понесоха на ръце,все едно съм бербата след гол на нац тийм..и вече ме чакаше най-вярната приятелка,тази коята никога няма да изневери,да излъже,да подведе,само ще подмами към възнасянето на пълния релакс-зелената бутилка
там съм отличник,бърже настигам останалите,макар дръпнали ме с няколко обиколки,тука няма вейрони,ес ел ар-и,аз съм най-яката турбина-2х200 на старта и нека размазването започне сега!
разговорът ни бе само викове,простотии,ръкомахане,то инак няма как да се разберем.така се редят минутите,чашите и след малко вече оглеждаме как е интериора-вече имаме друго око на това как е решен бара,доста са ни забелязали,че присъстваме и се веселим и все нещо трябва да ни дръпне очото,че всичката тая лирика,къде ни се струпва на едно с пиенето у мозъка трябва се излива някъде-
морето ни е до колене,нас не ни требе жокер
опа,забелязваме нещо много крехко,то едно тяло малиии-ти си мой грех,тва ми е спасението за тегодбите си викам.една грация,едно такова присъствие,абе работата мноо сериозна,лейдито има излъчване.набелязяхме целта,нека послушаме малко хубава музика,да помучим още дето сме на бара и ще ходим се лансираме
тя пък мадамата има и аверки с нея,моите ги лепнаха и стана една...,само им викам-онази е моя цел,трябва аз да я отвратя и да й съсипя вечерта!
след малко вече сме тълпа там,всеки вика нещо,прави контакт, а у и аз да не съм по-назад,требе мъка да теша
пък п***ата все повече ми се харесва,то няма такова лице,държание,нежно те докосва,красиво се смее,а гъзягата ,там падаме на колене!за мое учудване не е слушала простотии скоро и се радва много.то тръгнаха едни весели песньовки,едни танци такива ала-бала,взе да отпийва от зелената магия ,викам-тая е от нашите,евала.после го обърнахме на целувки-милувки,пък викам то ся едно носово разпускане да имаше,прая ся на фешън и тя ми вика-ела с мен .бам в 00,бърка в чантичката-то само скъпарски нещица вътре,викам-тая къде се занимава с мене,не ходи по ибиза да дъне яко ,вади чертае и двамата сме напудрени след малко и се връщаме...то там станало мазало-всички избухнали и след малко време и доста зеленикави пийвания пълната избухвация.после ми разправят имало на бара,на масата,на сепаретата,под бара, по пода леко забравям....
по никое време се осефервам,че ходим нанякъде,дърпа ме,целуваме и до един вход ме нападна
ей,чай ся ти покажа кой е бате шефе и отде ми идва силата-по врата,гърдите-а те едни малки и стегнати,по тялото..надолу,все игра на езика-а той зелен и голем!
обаче гърлата курназ и ме отблъсна,взе инициативата и ме натисна-стигна до малкия палавник и там вече се омаза положението-то такъв кеф не е имало,то направо профи работа баси,по едно време се усещам,че ще има взрив и я спрях.набързо я лепнах,езика по пъпчето и с ръцете се мъча да свалям гащичките и нещо твърдо се напипва ,ааааа кво става тука бе,баси вагинката,а тя пъшка ли пъшка и като пообарах малко -то било пишка!
кво става тука бе,а тя ми отговаря-ми не знаеш ли,е кво да знам,ми-транс съм...лелелелеелелее баси резила,момиче си прешила пишка и аз налитам на нея,че щях да я и вкуся..оттам бърз бяг,проесмисляне на всичко,отрезвяване в движение и вкъщи хоп и умирачка .на другия ден се чудя кво става,пълна мъгла!ту се смея сам,ту ми е тъпо...след дни ми обаждат моите,питат кво станало ала-бала,то там все били с весели полове,смеят се,аз им викам,че съм се прибрал и се правя на разсеян-сметката била ужасна,мадамите я платили с охота ,добре че не запомних как се казва бара
от доста време ме е страх да пия,че незнам в къв филм ще вляза,ама и лесно му се давам на алкохолеца......
ИзображениеИзображение
Аватар
paparazzo
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот paparazzo » 14 Октомври 2009, 22:27:46

сеа чета какво е писал Башо у фацебука:

Bashar Rahal Мъжете се делят на 4 вида:
1. Мъж с пари и мозък. Сменя жените всеки ден - спи с тях и ги зарязва...
2. Мъж с пари, но без мозък. Взима си любовница и спи само с нея. Страхува се да не я изгуби....
3. Мъж без пари, но с мозък. Спи с любовницата на мъж ...с пари, но без мозък...
4. Мъж без пари и без мозък. Жени се...
;-) ;-)
Аватар
paparazzo
Редовен писач
Редовен писач

Предишна

Назад към Всичко е любов