• Advertisement

Какво ще кажете за връзките "от разстояние" ?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Какво ще кажете за връзките "от разстояние" ?

Мнениеот Rali_chillout » 18 Януари 2009, 23:01:41

Здравейте! :) Много ми хареса да разглеждам форумите на този сайт и наистина много се радвам на начина , по който сте се организирали за да е всичко това факт! :bravobe: ПОЗДРАВЛЕНИЯ! И така.. реших и аз да се включа, надявам се да ме приемете с радост и да споделим мненията си... да поспорим дори... И да ви призная за момента ме вълнува какво мислят хората за връзките от разстояние ?! :-k Възможно ли е.. ?! :-k Възможно ли е ..например аз.. моето момче е в Германия,(незнам дали даже не е пресилено да го наричам моето момче,но.. за мен си е така O:) ) , той е там , аз съм в България , искам си го ще си го чакам... Жив и здрав да е създателя на ИНТЕРНЕТ и СКАЙП :thumbleft: , защото поддържаме НЯКАКВА връзка именно , чрез тях , но... достатъчно ли е ?! Ще издържим ли и няма ли в един момент един от двамата (а може и двамата) да си каже (кажем) : "А , бе , не става така... Май е по добре ... " (знаете продължението... :( Много , много ми се иска да вярвам , че ще издържим ИЗПИТАНИЕТО НА РАЗСТОЯНИЕТО , но истината е , че колкото и да искам и да вярвам в това - не съм сигурна , че ще бъде така :( Но , дано ! И аз.. сама си желая успех (смятайте,колко мнг наистина искам да сме си заедно :love3: ) ! И... така.. иска ми се да знам какво мислите вие по въпроса.. не може да няма хора в подобно или същото положение , моля , споделете опита и (или) мнението си с мен - ще ви бъда благодарна ! Поздрави !
Аватар
Rali_chillout
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Какво ще кажете за връзките "от разстояние" ?

Мнениеот AnGeLy » 18 Януари 2009, 23:39:50

Мой приятел така гаджето му го 4акаше в БГ, мисле 4е около 2 години. Накрая се ожениха :)
Избори се печелят от тези, които излязат да гласуват!
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот Rali_chillout » 18 Януари 2009, 23:53:02

Звучи чудесно,благодаря :)
Аватар
Rali_chillout
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот criyo » 19 Януари 2009, 00:37:43

Разбира се, че е възможно, стига двамата да го искате наистина и да не ви пука какво мисли обществото. Защото обществото налага мнението, че такива връзки са невъзможни, че мъжът трябва да е по-възрастен от жената, че мъжът трябва да изкарва повече пари от жената и пр. глупости. Аз казвам - ако и двамата искате, може да си останете заедно. Освен това - в крайна сметка едва ли ще прекарвате повече от 2-3 месеца разделени един от друг (3 месеца е най-дългото разстояние между 2 ваканции в ДЕ) - сега, ако за човека, който обичаш, не си готов на такъв малък компромис, какво остава за любовта. Примери сред моите познати - доста - след гимназията, в различни градове, различни държави, доста двойки си останаха и в момента са щастливи заедно :) Аз също имам връзка от разстояние, обичаме се много с моята принцеса и съвсем скоро ще живеем заедно. Да, не е толкова лесно, защото си липсваме изключително много, но в крайна сметка живеем на един час полет и не е толкова трудно. А като се видим, наваксваме с доста неща, по много пъти :)

В крайна сметка човек трябва да живее за нещата, за които си струва да живее.
The above written comment should not be accepted as a direct advice, as it only represents my opinion on the topic.
Аватар
criyo
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 51 пъти

Мнениеот lady_any » 21 Януари 2009, 18:41:24

Rali_chillout, и аз имам няколко приятелки, които имат връзки на разстояние и са щастливи. Всичко е възможно, стига чувствата да са взаимни! Пожелавам ти щастие в тази връзка.
lady_any
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот liverbird » 21 Януари 2009, 20:04:23

Става ако има светлина в тунела... Т.е. ако има реални изгледи скоро да се съберете физически. Ако там обаче нещата се закучат това може да се отрази фатално. Но ако си знаете със сигурност, че връзката от разстояние е временна и имате период към който да гледа с очакване то тогава може.
Успех!
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот AnGeLy » 21 Януари 2009, 20:34:33

Аз си мисля, 4е максимумът е 3 години. Не познавам някой да е издържал пове4е.
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот lady_any » 21 Януари 2009, 21:03:34

Според мен най-важното е мъжът да има сериозни намерения. А жените по принциц са готови да чакат, след като знаят, че това е Mr Right. ;-)

При моята приятелка със сигурност станаха 4 г. вече, като с времето връзката им става все по-интензивна. Виждат се по 2 пъти на месец и тя се готви тази година да замине окончателно за Франция.
lady_any
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот deyan » 21 Януари 2009, 21:47:44

Дали ще издържите зависи от вас двамата. Ако искате да издържите, ще го сторите. Това за до 3 години или до 4 години го има например при гаранциите за лаптопи или за коли, а не тук. Ако искате и 6, и 8 ще издържите. Но трябват двама.
deyan
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот AnGeLy » 21 Януари 2009, 22:11:29

lady_any написа: Виждат се по 2 пъти на месец и тя се готви тази година да замине окончателно за Франция.

Това по4ти не може да се наре4е връзка от разстояние :) Все пак два пъти на месец е адски много в сравнение с един път на 3-4 месеца :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот deyan » 21 Януари 2009, 22:59:00

AnGeLy написа: Все пак два пъти на месец е адски много в сравнение с един път на 3-4 месеца :(

Мале, а какво да кажат тези, които са всеки ден заедно :mrgreen: При тях е адски адски адски много :mrgreen:

Майтапа на страна, аз познавам хора, които си се виждат действително адски малко (веднъж на 3-4 месеца) и това не прави връзката им по-слаба, защото те са силни. Нещата са във ваши ръце.
deyan
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот AnGeLy » 21 Януари 2009, 23:24:25

А кой ще разкаже за тези, 4иито връзки се съсипаха заради разстоянието. И те не са малко :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот Rali_chillout » 21 Януари 2009, 23:28:55

Все повече се окуражавам.... благодаря ви , за което ! :) Наистина : "жените са готови да чакат" и някои наистина го правят , чудя се дали това ще бъде оценено... (поне в моя случай все още незнам дали това се оценява , но се надявам ) !Аз го чакам , защото наистина вярвам , че той е Mr.Right ;-) и ще го чакам колкото трябва , ако и той мисли , че аз съм Miss Right :) Мисля , че в това е ключа.. във взаимността .... :-k
Аватар
Rali_chillout
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Rali_chillout » 21 Януари 2009, 23:34:57

Със сигурност има и такива случаи , AnGeLy , аз също съм имала такава връзка , съсипана от разстоянието... НАДЯВАМ СЕ СЕГА ДА Е РАЗЛИЧНО , защото сега освен всичко и аз се чувствам различно ! Чувствам се наистина готова да Го изчакам и мисля , че ще успея! Все си мисля , че не се получава , тогава - когато чувствата не са досатъчно силни или когато от едната страна са значително по-слаби , от колкото при другата ,но... причини може да има всякакви , напук на всички подобни примери за "разпаднати връзки" , аз смятам да ИЗДЪРЖА ФРОНТА ;-) Поздрави на всички и благодаря за подкрепата и съпричастието към мен и ситуацията , в която съм !
Аватар
Rali_chillout
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот wawy4ka » 22 Януари 2009, 00:02:48

Ох, кефиш ме с тоя див ентусиазъм :thumbleft: Стискам ти палци да се получи.
Мойта връзка се разпадна като дойдох в Германия, ама то защото аз не исках да чакам, а и исках да имам всичко едновременно. Като гледам, при теб е друго ;-) Успех и дерзай!
Wenn Du morgens aufstehst und Dir nichts weh tut, dann bist Du Tot.
Аватар
wawy4ka
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 8 пъти

Следваща

Назад към Всичко е любов