• Advertisement

29.10.04- "Bulgaria meets Germany"

29.10.04- "Bulgaria meets Germany"

Мнениеот Lexia » 15 Октомври 2004, 20:11:25

Zdrawejte kupondjii,

zapowjadajte na 29 oktomwri (petyk) na party ot nowo izmerenie - "Bulgaria meets Germany" - sys sponsorstwoto na Heineken i Xi-Climax. Mnogo nowa musika (BG, Charts, Black) shte zadowoli jelanijata pod pareshtite projektori na dancinga.
Ochakwajte edno newerojatno prejiwjawane, kakto i mnogo nagradi ot sponsora, za doshlite do polunosht.
Ne propuskajte da se dokosnete do strunata na BG kupona w Germania - elate da se poweselim :-)

Adress:
@ Zur Sternenburg
Sternenburgstrasse 51
53115 Bonn

Start: 21.00

Happy Hours:
21-22 Wodka Bull 2,-
22-23 Heineken 2,-
23-0 Mixery 1,50

Route:
www.map24.de (kola)
www.vrsinfo.de (awtobus - sliza se na "Poppelsdorfer Allee" i ottam po Sternenburgstrasse)

Pozdrawi,
Joro

P.S. Za dobawjane na wash prijatel ili poznat w party-email listata pishete na joro@uni-bonn.de - subject: "Dobawjane w party-listata
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот citizen » 16 Октомври 2004, 21:44:24

под масата съм -> Poppelsdorfer Allee = Алея на сополивите села :lol:
лова се на бас че се въртят здраво чалгийки, скрити под музикално-стилово-описателния термин "BG" :P
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Lexia » 17 Октомври 2004, 02:20:56

Бхахахаха, на колко бирички ти дойде тва просветление, citizen?
Oще малко и верно щеше да е алеята на сополивите села. (само където попел се пише с едно п.. )

Иначе в последно време на тези партита задоволяват нечии чалга желания .. за това и пропускам подобни сбирки.

Бай дъ уей... бяхме си говорили в един друг пост да си направим норамлно парти някъде.. без чалга и "сополиви селяни" - ммм, ако някой има идей може да каже. Нищо че уни започна.
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот GVP » 17 Октомври 2004, 04:48:25

Аз също бих се включил в евентуално такова БГ парти без чалга :D
Аватар
GVP
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот citizen » 17 Октомври 2004, 05:02:27

ами то не е проблема в това къде да го правим, ами в това кой ще го прави и как, щото пак май ще се наложи да съм аз, а не съм мераклия да търча като луд наляво и надясно и да върша всичката работа, макар и да не спонсорствам мероприятието. освен това честно казано не ми се играе на диджей, щото мен ми се слушат в момента такива неща, който на другите не им се слушат и... абе не знам, ще видим по-натам.
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 18 Октомври 2004, 11:34:47

Аз твърдо пропускам. Писнало ми е от селски прояви и друсане на телеса под черни и просташки ритми.

Дайте да си спретнем едно БЪЛГАРСКО парти, без простаци и калпава музика. Който изяви желание за чалга, ще трябва да плаща двойно :lol:
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 18 Октомври 2004, 12:39:34

Виж, гражданино, хващай прави едно парти при тебе. Студент човек си, маамустара, имаш време. Пък спонсорството го имаш, освен това парите не са дарение, а се връщат(миналия път загубата беше само 47 цента :lol: ). А имаше място за още хора. Така че не се ослушвай, пък и на бара ще се редуваме. Може и Моника да помага :)
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот mira_cle » 18 Октомври 2004, 16:01:59

Ako vi se idva kam Köln, na 29.10 i tuk shte ima party. Clubcheto e mnogo priatno, a chalga nikoga ne e imalo. Pri interes posetete topic "Köln", tam ima info. 8)
Аватар
mira_cle
Тукашен
Тукашен

Мнениеот citizen » 18 Октомври 2004, 23:44:49

ма бомбастик, тва че съм студент не означава, че съм безработен. един колега уволниха и сега съм почти всеки ден на работа, а освен това и лекциите, пък трябва да мине тоя месец да видя колко пари дължа и да направя сметка колко трябва да работя, че да ги върна. може за 8 декември да помислим, макар и да е неприятно далече, я освен това и вторник. друг е проблема с организацията. не искам да го правим всеки да си носи пиенето, че ще настане голям алкохолен хаос, пак ще искат и чалгаджиите да се изтърсят и ще ми врънкат цяла вечер, а аз ще си тренирам нервите (не знам дали разбра но миналия път една се набута при уредбата и си пусна гергана, главата щях да и отрежа като узверял талибан, мале колко са нагли, направо с лопатата да ги префасонира човек). пък и кой ще чисти след това помещението? аз като най-трениран алконавт без главоболие ли? ааа не, така няма да я бъде, направете някакви предложения за разпределяне на силите и отговорностите, аз ще помогна каквото мога. освен това трябва да посъберем малко колони щото усилватели имаме, ама колоните мойте почнаха да издъхват лека полека след последното парти. иначе имам идеи за програма за партито. може да викнем и Жоро, Фабиан и Вили да направят един чил-аут сет за разгрявка. абе и още други неща може да се измислят, ама... ай комт цайт комт рат (комт тестат комт атентат)
поздрав

п.с. Жоро понеже бачка в tonausleihe-то, така че може да прескочим евентуално проблема с апаратурата.
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Lexia » 19 Октомври 2004, 17:43:45

daam, ot opit znam kakvo e da organizira6 party i to na otkrito, koeto e o6te po-slojno ot gledna to4ka na zvuk i svetlina.. (malko snimki tuk: http://free.bol.bg/dzets/partypics/mati%20zemlya/index.htm)

taa.. kazvat horata "Haide! Party!" i v edin moment ti strupvat po4ti vsi4ko vurhu teb i tur4i6 nalqvo-nadqsno za kakvo li ne. Kogato oba4e se razpredelqt zada4ite i to ravnostoino stava vsi4ko mnogo po-lesno bzw. priqtno :)

Mislq si.. kakuv moje da e moqt prinos za edno takova subitie tuk v De (osven music.. v 4astnost blagi melodiiki kato chill, drugite nqma da gi predlagam, za6toto edno na hilqda e nqkoi ot tuk da gi slu6a).. tehniki ili nqkoi po-special ne6ta za sujalenie ne moga da urejdam, no puk moga da pomagam kato cqlo v podgotovkata ...

Kolkoto za 4alga-fenovete.. pisnalo mi e da komentiram povedenieto im. No ako eventualno se napravi party, jelaniqta im 6te budat izcqlo ignorirani!

uh.. aide po-kusno 6te si dovur6a prikazkata, 4e sled 15min po4vam uprajnenie. :wink:
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот citizen » 19 Октомври 2004, 21:45:15

хубави снимки, пък и успява човек да ги види макар и на бол.бг сървъра.
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Lexia » 30 Октомври 2004, 04:36:03

и да се върна пак към темата:

На шега-на майтап се закарахме на партито и... брееей, за всичките години това сега мина най-доволно! Стартът беше много силен- фреш хаус хитчета, които звучаха лятото в Бг. :)
..по-късно обаче се вплете и чалгата (редуваше се с нормалната музика) и стана хард. Каките се качиха по столове, маси и какво ли още не- хауптзахе: да е по-височко, за да се виждат по-добре! хаха голям смях, една за малко не полетя със стола към народа. После вече не знам как е продължило всичко, `щото се изнесохме.
Като цяло обаче, ако не бяха пуснали чалкичката щеше да събере още повече точки. А, да и не стана побой, похвално!

ъхмм..
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот citizen » 30 Октомври 2004, 13:26:51

може да си прекръстим държавата на Чалгистан, или да си направим автономна област в Германия 8)
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 2 Ноември 2004, 11:07:44

Лексио,

явно не си била на великото парти за 3 март миналата година. Това беше със светлинни години по-напред в музикално отношение, отколкото някога някой въобще ще успее да постигне нещо тук.
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот Lexia » 2 Ноември 2004, 22:31:51

I_Vsichki_Goli написа:Лексио,

8O

ti vuob6te be6e li, za da mi govori6 taka?? a za 3ti, ne me interesuva na kolko svetlinni godini e bilo, za6toto bqh na svetlinni km ot Bonn togava...

ama 4e.. :evil:
livet leker juuu
Аватар
Lexia
Редовен писач
Редовен писач

Следваща

Назад към Бон