• Advertisement

Малко помощ

Малко помощ

Мнениеот miro111 » 24 Август 2011, 20:37:38

Здравейте! За пръв път пътувам за Кьолн ,но ще кацна в Дортмунд, някой може ли да ми помогне да се ориентирам, понеже в един прекрасен момент се оказа ,че всички мопознати са си в България до кря на Септември .Няма да има кой да ме посрещне,а като за капак всичко още нямам квартира-ако си търсите съквартирант пишете http://www.miroslavv10@abv.bg ili SKYPE Miroslav1232 или WG ако някой може да помогне СЕГА Е МОМЕНТА. Благодаря предварително!!! :)
miro111
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Малко помощ

Мнениеот Scorpion » 27 Август 2011, 14:15:02

Един-единствен път направих колосалната грешка при наличието на нормално летище в Кьолн да летя от Дортмунд. Беше отдавна, когато бях млада и зелена :mrgreen:, но доколкото си спомням, от летището хващаш автобус до ж. п. гара Holzwickede, оттам един Regionalexpress за Кьолн Hbf.
Thou shalt tear out the dragons' teeth, and shall trample the lions under foot, saith the Lord.
Аватар
Scorpion
Редовен писач
Редовен писач

Re: Малко помощ

Мнениеот miro111 » 27 Август 2011, 17:38:49

Scorpion написа:Един-единствен път направих колосалната грешка при наличието на нормално летище в Кьолн да летя от Дортмунд. Беше отдавна, когато бях млада и зелена :mrgreen:, но доколкото си спомням, от летището хващаш автобус до ж. п. гара Holzwickede, оттам един Regionalexpress за Кьолн Hbf.

Вечи ги проучих рно всичко ще ми е от полза,благодаря ти! За квартира можеш ли да ме насочиш нанякъди ,че тея от Studentenwerk-a МЪЛЧАТ,а 13 идва и се получава една много,много сложна ситуация ......
miro111
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Кьолн