• Advertisement

Езикови курсове

Езикови курсове

Мнениеот ПетърВ. » 30 Март 2014, 19:53:53

Здравейте! Ученик в 11 клас съм и имам желание това лято да посетя Кьолн за да подобря немския си език.Затова исках да ви попитам ако имате информация за добри езикови курсове в града.Чувал съм дори,че университетите организират такива курсове,но дали са предназначени само за кандидат-студенти или и ученици могат да ги посещават.Всякаква информация би ми била полезна! Мерси предварително :)
ПетърВ.
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Езикови курсове

Мнениеот daisymm » 8 Април 2014, 08:42:03

ПетърВ. написа:Здравейте! Ученик в 11 клас съм и имам желание това лято да посетя Кьолн за да подобря немския си език.Затова исках да ви попитам ако имате информация за добри езикови курсове в града.Чувал съм дори,че университетите организират такива курсове,но дали са предназначени само за кандидат-студенти или и ученици могат да ги посещават.Всякаква информация би ми била полезна! Мерси предварително :)

Здравей Петър,

дай м-а-а-а-лко повече информация з асебе си, например като:
(1) на какво ниво са ти езиковите познания в момента?
(2) за какъв период през лятото става въпрос - 1 месец, 2 месеца?
(3) каква е сумата, която можеш да отделиш? Има едномесечни курсове по 200 EUR, има и по 600+ EUR.

Според мен свободен агент като теб не може просто така да се включи в университетски езиков курс, а и тези курсове не са по 1 месец. Дано някой запознат с темата да се включи с отговор.

До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Назад към Кьолн