• Advertisement

Hoffenheim - вашето мнение?

Футбол, баскетбол, карате, тай-бо, прескочи кобила и т.н.

Hoffenheim - вашето мнение?

Мнениеот bgpower » 3 Декември 2008, 09:10:04

Здравейте,

интересно ми е Вашето мнение по отношоние на лидера в Бундеслигата Хофенхайм? Предполагам знаете, че в самата Германия има 2 блока - такива, които осъждат Хофенхайм и Дитмар Хоп, и други - които са зад тях. На какво според Вас се дължи моментния успех на отбора? Смятате ли, че дългосрочно биха могли да се задържат горе?

Айде на една интересна дискусия.

Поздрав,
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Hoffenheim - вашето мнение?

Мнениеот VaskoLeon » 3 Декември 2008, 09:32:54

Не разбрах за какво го осъждат Дитмар Хоп! Ами тогава да съдят и Байерн Мюнхен! Както се видя,това не е моментен успех. Мисля че с достатъчно пари ,много труд , и почти неизвестни футболисти ,Хофенхаим върна интригата в немското първенство! Където обикновенно се дискутира кой ще е на местата от 2 надулу. Пък парите на Хоп са чисти,той е един от основателите на САП. Строи се нов стадион, на А6 при Зинсхаим.
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот Hoffenheim » 3 Декември 2008, 09:55:55

Естествено,че съм зад Хофенхайм,те са пример за това,как с правилна трансферна политика може да се тръгне от нулата и да се направи силен отбор на практика от неизвестни играчи-кой беше чувал за Чинеду Обаси,Ведад Ибишевич или Демба Ба преди 1-2 години?Те внасят голяма свежест в бундеслигата и дано стигнат ШЛ.
Hoffenheim
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот poslednivesti » 3 Декември 2008, 12:20:02

Не разбирам за6то, трябва някой да е против селския тим и неговият президент. Само за6тото с много правилна и усилена работа се намират на4ело на Бундеслигата ли? Парите, които хар4и Хоп са си негови ли4ни, за разлика например от Хьонес(който и от двамата да изберете няма да сбъркате).

Ако сравним колко пара са потро6или така наре4ените менажери на отборите в първа и втора Бундеслига(за Англия, Италия и Испания воъо6те няма да отварям дума), без никакъв или мизерен резултат, бüджета на Хоффенхейм е сравним с джобните на у4еник в България от ромски произход(ако въоб6те о6те някои от тях могат да си позволят лукса да ходят на у4или6те)
И на света е БЪЛГАРИЯ само една...

заедно против корупцията и ...педофилията
Аватар
poslednivesti
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bgpower » 4 Декември 2008, 19:06:01

В общи линии съм съгласен с Вас. Но въпросът дори се поставя по-скоро за лятото? Сега хубаво - играят и доказаха, че не са само чудо за 2 дена. Но какво ще стане, когато през лятото Вердер, Байерн, Шалке и чуждестранните отбори дойдат и почнат да наддават именно за Ибисевич, Демба Ба и тн?

Поздрав,
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Hoffenheim » 4 Декември 2008, 20:37:11

Тогава вече всичко зависи от собственика - како се вижда,той не страда от липса на пари и следователно целта му няма да е да създава играчи и да ги продава по-скъпо,а по-скоро да прави отбор.В такъв случай смятам,че дългосрочно Хофенхайм ще има успехи.Според мен всичко зависи от това,на кое място ще финишират тая година.Ако влязат в топ 3,щ направят нови трансфери и ще са сила и другия сезон.Ако последва някакъв спад и не се класират за турнирите,ще продадат поне един от Ибишевич,Обаси и Ба.
Hoffenheim
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот VaskoLeon » 4 Декември 2008, 21:07:54

bgpower написа:В общи линии съм съгласен с Вас. Но въпросът дори се поставя по-скоро за лятото? Сега хубаво - играят и доказаха, че не са само чудо за 2 дена. Но какво ще стане, когато през лятото Вердер, Байерн, Шалке и чуждестранните отбори дойдат и почнат да наддават именно за Ибисевич, Демба Ба и тн?

Поздрав,

сПОРЕД НЕМСКИТЕ СПОРТНИ САИТОВЕ иБИШЕВИЧ Е ПРОДЪЛЖИЛ С хОФЕНХАИМ ДО 2012!
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот makeno » 4 Декември 2008, 22:07:37

Hoffenheim са чудо за 3 дни.Много са симпатични,дано да продължават все така,че първенството би било мнoго скучно само с Bayern на върха.
Тази година и шампиони могат да станат,но след 2-3 години ще се борят да не изпаднат.Поне такова е моето мнение.Пример е Kaiserslautern през 1998.Дойдоха от втора Bundesliga,станаха веднага шампиони и след 5 години изпаднаха.Няма да могат да си задържат звездите в никакъв случай.Колкото и голями заплати да получават в Hoffenheim футболистите искат престиж.Пример е Бербатов :)
Иначе дано да се класират за шампионската лига и да се паднат срещу нас(Левски) на квалификациите за влизане :)
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Мнениеот VaskoLeon » 7 Декември 2008, 12:38:26

makeno написа:Иначе дано да се класират за шампионската лига и да се паднат срещу нас(Левски) на квалификациите за влизане :)

По -малко ли ще ги боли тези от Левски,ако паднат от Хофенхаим?
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот makeno » 7 Декември 2008, 16:59:19

Последните две години бяха случайност :)
Вече пак играем със сърце.А и Hoffenheim след 1 година ще се наложи да правят изцяло нов състав,докато ние ще сме сработени.Така поне се надявам :)
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Мнениеот bgpower » 16 Декември 2008, 10:41:33

Хм...

Хофенхайм позакърпиха положението! Но според мен последните няколко мача вече успяваме да видим една позападаща форма и май на тях най-добре ще им се отрази зимната пауза. Нека видим. До голяма степен обаче съм склонен да се съглася с Дитмар Хоп, който казва, че ако имат късмет, ще завършат 5-ти тази година.

Поздрав,
Изображение

Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Dickinson » 16 Декември 2008, 11:51:31

Ако човек анализира внимателно резултатите на САПенхайм,ще види че от отборите в челото,победени са били само HSV,BVB и Wolfsburg . Така че си мисля ,че не САПенхайм е толкова силен,другите са просто непостоянни
Вечната черна овца!
Аватар
Dickinson
Роден писач
Роден писач

Мнениеот VaskoLeon » 17 Декември 2008, 12:53:52

честито на хоффенхеим есенната шампионска титла! :thumbleft:

Bayern милионерос München останаха втори! ](*,)
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bgpower » 16 Януари 2009, 16:00:56

Сега ще стане интересно...

Както се контузи Ибизевич да видим как ще компенсират неговото отсъствие.

Междудругото видяхте ли новия им стадион? Ако не му хвърлете едно око - истинска перла!

Поздрави,
Изображение

Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Назад към Спорт