• Advertisement

Формула 1 - Сезон 2009

Футбол, баскетбол, карате, тай-бо, прескочи кобила и т.н.

Re: Формула 1 - Сезон 2009

Мнениеот 661XX » 29 Март 2009, 19:03:03

copland написа:Но не от това съм доволен. Доволен съм от представянето на Люис. Затвори устите на всички, които очакваха да се издъни като опашкар, защото бил мотивиран да кара, само когато колата била силна и добре настроена.

:toothy10:
Точно твоя любимец днес само е отбелязан като участник. Беше включил на автопилот и се возеше и чакаше да свърши :-" Благодарение на Баричело в началото се доближи до точките, а Фетел му подари и трето място.
Ти може и да си доволен от него, но аз съм доволен, че останалите не са като него. Иначе щяхме да гледаме невероятно скучно, еднообразно и заспало возене.

Иначе днес ясно се видя, че КЕРС има съвсем кратко предимство (6-те сек.), а в останалото време си е недостатък. Единствено лекичкия Маса от участниците с КЕРС беше близо до водещите и имаше някакъв шанс за подиум, просто недоизпипани правила.
Аватар
661XX
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Мнениеот liverbird » 29 Март 2009, 19:19:43

Аз хич не обичам Хамилтън и приветствам всякакви критики към него :cheers: , обаче да се каже, че при тези скорости един пилот просто се вози направо ми прозвуча смешно :) Това са машини хвърчащи с такива скорости. Ако някой реши само да се вози не виждам как ще завърши състезанието :mrgreen:
Аз съм много доволна за Бътън. Толкова години вече кара за малки отборчета, в Англия към него пълно пренебрежение. Супер, че успява най-сетне да триумфира, било то и отчасти благодарение на слабостите в колите на останалите. Читав и готин пилот си е бил винаги.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот copland » 29 Март 2009, 19:25:36

661XX написа:Точно твоя любимец днес само е отбелязан като участник. Беше включил на автопилот и се возеше и чакаше да свърши :-" Благодарение на Баричело в началото се доближи до точките, а Фетел му подари и трето място.
Ти може и да си доволен от него, но аз съм доволен, че останалите не са като него. Иначе щяхме да гледаме невероятно скучно, еднообразно и заспало возене.

Може да съм сбъркал канала и да съм гледал друго състезание, знам ли?! Изображение

Моят любимец днес не завърши състезанието след като се опита да изправи една стена със задна дясна. Люис кара за любимия ми отбор. Да, симпатичен ми е. Още повече че донесе Титлата, която чакахме от 10 години. Но това е всичко.

Приятно четиво относно возещите се и извозените днес. Изображение

Ако искаш може някой път да погледаме заедно! Изображение

@Теди, Бътън винаги ми е бил симпатичен, но с годините някак се затвърди убеждението, че не може да пробие над средното ниво. Днес обаче показа страхотна класа! Сигурен съм, че съвсем умишлено на моменти се е возил и е пестил ресурси - собствените и на техниката. С такава преднина всеки би го направил. Много се радвам за него и ще стискам палци на него и отбора му, да удържат атаката от страна на топ-фаворитите, която несъмнено ще дойде!
I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот copland » 2 Април 2009, 11:32:43

Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Мнениеот feurio » 2 Април 2009, 12:10:20

Вече ОФИЦИАЛНО знаем, че Макларън са лъжци. :)
АНАРХОНИХИЛИСТ
Аватар
feurio
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот bgpower » 2 Април 2009, 12:21:59

Голям майтап е този сезон. Вече незнам какво да си мисля. Дори аз бях шокиран при прочетеното. Всичко ли ще се решава на зелената маса? Няма ли поне да дадат информация каква лъжлива информация са подали?

Поздрави,
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот copland » 2 Април 2009, 20:55:29

feurio написа:Вече ОФИЦИАЛНО знаем, че Макларън са лъжци. :)

Даже по-лошо: знаем, че са слаби лъжци, понеже ги хващат! :-# #-o :-k ](*,) 8-[ :-&
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Мнениеот franklin » 3 Април 2009, 21:04:57

Само едно състезание и цирка е пълен :mrgreen:

Hamilton says Dave Ryan told him to lie: http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090403145018.shtml
Whitmarsh confirms Sporting Director suspended: http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090403095813.shtml
Red tops pan Lewis Hamilton: http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090403070226.shtml

Добре де, малко ли им беше шпионския скандал преди година и половина та сега по толкова плосък начин да се компрометират...
franklin
Тукашен
Тукашен

Мнениеот bgpower » 4 Април 2009, 08:14:43

Мани другото, ами и самият Хамилтън губи така голяма част от много положителният си имидж. А в край на сметка в цялата тази бъркотия е ставало дума за 1 точка...Направо безумие!

Поздрави,
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Yura » 4 Април 2009, 11:05:18

Нико Розберг отново най-бърз в последната сесия

Пилотът на Уилямс-Тойота Нико Розберг отново даде най-добро време в свободна тренировка, този път в третата и последна на пистата "Сепанг", преди неделното Гран при на Малайзия, 2-ри кръг от световния шампионат във Формула 1.

Втори остана Марк Уебър с Ред Бул. Трети е Фелипе Маса с Ферари. Четвърти финишира Ярно Трули с Тойота, следван от 5.Тимо Глок с Тойота, 6.Себастиян Фетел с Ред Бул, 7.Кими Райконен с Ферари, 8.Казуки Накаджима с Уилямс, 9.Рубенс Барикело с БраунGP, 10.Дженсън Бътън с БраунGP и др.

Световният шампион Люис Хамилтън, който през последните дни е замесен в супер скандал остана 12-ти тази сутрин.

Резултатът на Розберг показва, че от началото на новия сезон, той е бил най-бърз в 5 от общо шестте свободни тренировки. Само вчера, по време на втората сесия в Малайзия, Кими бе първи.

Последната тренировка бе доста интензивна и пилотите направиха много обиколки на пистата. Времето край Куала Лумпур бе слънчево и горещо, а валжността както винаги огромна. Нямаше дъжд, но прогнозите сочат, че е напълно възможно да превали по време на квалификацията днес от 12,00 часа. Не трябва да се пренебрегва и факта, че екипите използват различно количество гориво и с това също могат да се обяснят резултатите им от тази сутрин. Като цяло БраунGP отново са фаворити за успех в неделя, но Розберг отново показва силата на Уилямс.

В началото Бътън поведе в класирането, после Нико го измести, а след минути и Хайдфелд бе начело. След това пилотите сложиха по-меките гуми и времената паднаха още. От колите на Бътън и Рубенс излезе дим, но по радиото обясниха, че всичко по двигателя на Мерцедес-Бенц е наред и пушекът се дължи на изгоряло масло. 4 минути преди края Нико спря хронометрите на 1:35,940 минути и постави първото време за деня. Отново труден ден за Хамилтън и Макларън. Люис така и не успя да се доближи до топ 10. Очаква се Кими и Маса да се намесят в борбата за пол-позишън, заради доброто темпо на Ферари до този момент.

Sport1.bg
Аватар
Yura
Модератор
Модератор

Снимки: 287
Статии: 50
Благодарено: 33 пъти

Мнениеот bgpower » 4 Април 2009, 11:24:43

Червените кифладжии пак наредиха добре нещата - Маса още след Q1 е вън. Дали има проблем или просто си мислеха, че времето му ще стигне за втората част - незнам, но това не е отбора Ферари, който всички ние знаем...

Поздрави,
Изображение

Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот copland » 4 Април 2009, 12:22:11

Пфу, не можах да гледам квалификацията и съм пропуснал шоуто... ](*,) Бътън с втори пореден пол. Ако пак направи старт-то-финиш победа някои хора може и да се замислят доколко е удачна идеята с медалите. :mrgreen:

Нашите са очаквано зле, но това е защото си крият потенциала. :flower: В АутоСпорт чета, че май щяло да има ново разследване и може да се стигне дори до изваждане на отбора от състезания.
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Мнениеот bgpower » 4 Април 2009, 13:02:52

Напоследък имма чувството, че с постоянните си промени на правила, намеси и тн се разваля всичко хубаво по състезанията. Той наистина Бътън ако взем още 3б4 състезания ти гарантирам, че ще ревнат всички към ФОТА да махнат цялото правило дори и от догодина.

Поздрави,
Изображение

Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bgpower » 4 Април 2009, 17:17:39

Jenson Button, Brawn GP 55 kg
Jarno Trulli, Toyota 51,5 kg
Timo Glock, Toyota 51,5 kg
Nico Rosberg, Williams 51 kg
Mark Webber, Red Bull 51 kg
Robert Kubica, BMW-Sauber 58 kg
Kimi Räikkönen, Ferrari 57,5 kg
Rubens Barrichello, Brawn GP 59,5 kg
Fernando Alonso, Renault 75,5 kg
Nick Heidfeld, BMW-Sauber 87 kg
Kazuki Nakajima, Williams 78,4 kg
Lewis Hamilton, McLaren-Mercedes 83 kg
Sebastian Vettel, Red Bull 42 kg
Heikki Kovalainen, McLaren-Mercedes 83,9 kg
Sebastien Bourdais, Toro Rosso 65,5 kg
Felipe Massa, Ferrari 84,5 kg
Nelson Piquet Jr., Renault 76,9 kg
Giancarlo Fisichella, Force India 75,5 kg
Adrian Sutil, Force India 50,5 kg
Sebastien Buemi, Toro Rosso 81,5 kg
Изображение

Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот copland » 5 Април 2009, 12:13:51

Бърни направи невъзможното - измествайки старта на състезанието успя да съчетае сухоземната и водната Формула 1 в едно състезание! =D>
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

ПредишнаСледваща

Назад към Спорт