• Advertisement

Мобилен интернет (стик) в Германия

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Re: Мобилен интернет (стик) в Германия

Мнениеот wilkosz » 8 Октомври 2016, 11:11:58

Аз съм на Алди сим карта към Е плюс. Нищо й няма на мрежата, има си връзка не само в градовете, но и извън тях. Е не навсякъде, ама по-често има, отколкото да няма, когато съм на път. Освен това Алди има много изгодна оферта срещу допълнителни 4.99 евро 500 мб интернет за чужбина в ЕС държава.
wilkosz
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 11 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот rikiking » 8 Октомври 2016, 11:54:13

wilkosz написа:Аз съм на Алди сим карта към Е плюс. Нищо й няма на мрежата, има си връзка не само в градовете, но и извън тях. Е не навсякъде, ама по-често има, отколкото да няма, когато съм на път. Освен това Алди има много изгодна оферта срещу допълнителни 4.99 евро 500 мб интернет за чужбина в ЕС държава.

Vodafone има от няколко месеца абсолютно безплатен роуминг на територията на целия ЕС.Ползваш си навсякъде немските пакети - разговори, дата , предплатени минути итн. без абсолютно никакво доплащане или надценка./5GB = EUR 35/
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот prekaleno » 8 Октомври 2016, 13:39:13

Къщурата ни е на 35 км.от Хоф, където има Алди, но когато влезем в Германия нашият оператор ни прехвърля автоматично на Телеком, първите няколко идвания ползвахме нашите предложения за роуминг в пакет УЖ с намаление, интернета беше отвратителен, и на третия ден изчезна,абонирах се отново, взеха ми парите но интернет не получихме, нямахме и тв, но и да имахме надали щяхме да разберем много( засега сме назад с езика) а сме и на по 50-60 год. Сега сме се заредили с Булсатком, остава да видим как ще го настроим. Надявам сее този път да успеем да изкараме 20 дни по цивилизовано.
Добре че преводача макар и неточен работи без нен. ](*,)
prekaleno
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 1 път

Предишна

Назад към Новобранец