• Advertisement

Автовоз в района на Йена или Лайпциг за Варна?

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Автовоз в района на Йена или Лайпциг за Варна?

Мнениеот DobrinPetrov » 13 Март 2013, 15:09:28

Някой знае ли за автовоз от района на Йена или Лайпциг за Варна? От само себе си се разбира, че ще бъда много благодарен! Телефона ми е 0176 97597819, дайте ми сигнал, аз ще ви набера. Поздрави
DobrinPetrov
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Автовоз в района на Йена или Лайпциг за Варна?

Мнениеот DobrinPetrov » 15 Март 2013, 09:34:10

Темата може да се закрие, въпросът е уреден!
DobrinPetrov
Тукашен
Тукашен

Мнениеот londonman » 15 Март 2013, 22:53:00

Не така де, по-добре сподели контакт и препоръчай - ако и друг има нужда, да може да намери във форума.

ПП: с теб как се развиват нещата, нова работа?
londonman
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 44 пъти

Мнениеот DobrinPetrov » 21 Март 2013, 14:23:57

londonman написа:Не така де, по-добре сподели контакт и препоръчай - ако и друг има нужда, да може да намери във форума.

Ооо, здрасти, londonman"! Отдавна не съм влизал, че доста неща се промениха. Прав си за телефона, ще го напиша тук. Колата още не е пристигнала във Варна, заради някаква голяма снежна буря в Австрия и Унгария, но може би днес-утре и това ще стане. Телефона на човека е 01713850793, казва се Антон, намерих го чрез друг познат в БГ. Да не забравя, от 07381 Pößneck до Варна е 550 евро (07381 е пощенския код на градчето, за тези, които ще гледат през Гуглето Мапс)

За работата, прав си, има новини... Ама пак за не кой знае колко добри пари, поне договор обаче ще се подписва от 1ви април за шест месеца, вчера говорих с шефа. Става въпрос за Рупертихоф, намира се в Айнринг, май е на около пет километра от Австрия, отсреща е Залцбург. От три дни съм тук, ще видим как ще се развият нещата... Дано всичко да е ОК.

Поздрави!
DobrinPetrov
Тукашен
Тукашен

Мнениеот londonman » 21 Март 2013, 14:55:48

Радвам се, имай предвид само че животът в Южна Германия е по-скъп. Не проверих къде точно е градчето де... =D>
londonman
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот DobrinPetrov » 22 Март 2013, 09:25:48

londonman написа:Радвам се, имай предвид само че животът в Южна Германия е по-скъп. Не проверих къде точно е градчето де... =D>

Хахаха, ами на Германия в долния десен ъгъл, срещу Залцбург. Пък за цените, тук са все селца, няма къде да харчиш много-много, от време на време ходя за бира в съседното село. Обаче с интернета съм зле, не стига в стаята wifi-то и трябва да си свалям компа в стаята на персонала, пък там пушат като за световно, излизам като дрогиран хахаха Знам, че тук се говореше за интернет от флашка и ще погледна, ама в тези села...., не ми е ясно откъде ще я купя.

Със здраве!
DobrinPetrov
Тукашен
Тукашен

Мнениеот londonman » 22 Март 2013, 13:15:38

Флашка може и от България, някой модели могат да се оправят (правил съм го) така че да работят и с немски карти.
Но щом има безжичен наоколо - по-добре си прегледай компа и сложи на картата си антенка да усилва сигнала, обикновено имат местенце където се закача!
londonman
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот DobrinPetrov » 24 Март 2013, 14:48:30

londonman написа:Флашка може и от България, някой модели могат да се оправят (правил съм го) така че да работят и с немски карти.
Но щом има безжичен наоколо - по-добре си прегледай компа и сложи на картата си антенка да усилва сигнала, обикновено имат местенце където се закача!

Не е от компа, тук и гостите се оплакват на поразия, зле е интернета, или не можеш да се закачиш, или ако успееш ти казва, че не разрешава връзка. Ама говорих с жената, ще пита с флашка на МТЕЛ колко струва. Не че няма значение цената, но влиза във фактурата и се отчита като разход счетоводно... Ще видим... Иначе тук доколкото разбрах 40-50 евро е флашката и после се зарежда 10-20 евро месечно... Малко множко ми се вижда, на фона на невероятно "високата" ми заплата от 800 евро чисто за първите три месеца... А пък нали знаеш, че стартирах с 950 евро минус (400 евро да отворят мотора на колата и да кажат, че не могат да го оправят за по-малко от 1500 евро още, и 550 евро влекач до Варна) :)

Ама живота си е прекрасен и си го живея с кеф... (и с малко рок музика, де) :thumbleft:

Поздрави!
DobrinPetrov
Тукашен
Тукашен

Мнениеот ganchoto » 1 Април 2013, 18:32:24

DobrinPetrov написа:
londonman написа:Не така де, по-добре сподели контакт и препоръчай - ако и друг има нужда, да може да намери във форума.

Ооо, здрасти, londonman"! Отдавна не съм влизал, че доста неща се промениха. Прав си за телефона, ще го напиша тук. Колата още не е пристигнала във Варна, заради някаква голяма снежна буря в Австрия и Унгария, но може би днес-утре и това ще стане. Телефона на човека е 01713850793, казва се Антон, намерих го чрез друг познат в БГ. Да не забравя, от 07381 Pößneck до Варна е 550 евро (07381 е пощенския код на градчето, за тези, които ще гледат през Гуглето Мапс)

За работата, прав си, има новини... Ама пак за не кой знае колко добри пари, поне договор обаче ще се подписва от 1ви април за шест месеца, вчера говорих с шефа. Става въпрос за Рупертихоф, намира се в Айнринг, май е на около пет километра от Австрия, отсреща е Залцбург. От три дни съм тук, ще видим как ще се развият нещата... Дано всичко да е ОК.

Поздрави!

Здравейте, звъннах на този номер но дигнаха на немски (аз не говоря такъв), да не би телефонът да не е същия вече, или да не ползва от един човек. На мен ми трябва автовоз от Саарбрюкен до София. Мерси предварително.
ganchoto
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот SvetaPlat » 26 Април 2013, 04:50:41

DobrinPetrov, здравей. Още ли работиш в Айнринг? Извинявай че пиша с грешки, не съм българка :oops: Става дума за работа в Рупертихоф..Моля, отговори ми...
SvetaPlat
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Ichi Geki » 9 Май 2013, 09:34:42

SvetaPlat написа:DobrinPetrov, здравей. Още ли работиш в Айнринг? Извинявай че пиша с грешки, не съм българка :oops: Става дума за работа в Рупертихоф..Моля, отговори ми...

Какво те интересува?
"I hated every minute of training... But I said: Don't quit! Suffer now and live the rest of your life as a champion!" Muhammad Ali
Ichi Geki
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 52 пъти
Благодарено: 10 пъти

Назад към Новобранец