• Advertisement

За пръв път към Германия

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Мнениеот Dickinson » 7 Декември 2006, 01:14:39

Миналото лято Евролайнс пристигнаха с около 8 часа закъснение в София :roll:
Аватар
Dickinson
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот liverbird » 7 Декември 2006, 01:17:05

ivo_petkov написа:Аз лично бих предпочел Радина Турс. Те имат билети до доста градове в Германия и цените са им по-достъпни. До Мюнхен едната посока е 135 лв., а за студенти е 122 лв. Тръгват във вторник и петък от 9,00 ч. от Централна гара в София.
За тези, които биха искали да пътуват с автобус все пак.
И в момента е по-сигурно с автобус, защото напоследък в София често има мъгли и проблеми с тръгването на самолетите.

За Радина такива чудесии съм чувала - стават за филми на ужасите(прим. 50часа до Хамбург 8O )
Може сега да са се оправили, но ако няма добри отзиви не си струва за 10тина лева по-малко да се набутваш с тях.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот An » 7 Декември 2006, 11:31:00

До сега винаги съм пътувала със Евролинес...нормално пътуване,но въпреки това си имаше закъснения,но за тях не мисля,че шофьорите имат вина! Както се казва,път е,всичко се случва.
Сестра ми пътува с Ивкони и то зимата,пристигна си съвсем нормално в Бон,с минимално закъснение.
Е,не винаги компанията е била най-приятната,но това са подробности ;)

Последния път проблема беше кога най-сетне ще тръгнем (от София), просто защото някои хора бяха решили, че спокойно могат да закъснеят и че автобуса и останалите пътници също така спокойно ще ги чакат. Имаше и проблем с билети,които някои беше дублирал,а ставаше въпрос за 6-членно белгийско семейство...та потеглихме с 1h закъснение... :wisted:
Всичко е относително...тези седмици виждаме,че и със самолета не е много "сигурно"...незнаеш къде точно сте кацнеш и кога... :D

- нормално = без никакви отрицателни емоции,причинени от шофьори;без течнически повреди
Аватар
An
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 9 Декември 2006, 17:11:19

Споделям мнението на ivo_petkov. Аз именно от това се притеснявах много като трябваше за първи път да пътувам за ГЕ. Затова реших да взема по-малко багаж, но да пътувам със самолет и да знам, че ще си кацна именно в Берлин. А дори и да не бяхме кацнали там поради метеорологични условия, поне знам, че щяха да ни извозат до там по някакав начин. Аз лично препоръчвам самолет. Още повече, че вече цените не са толкова непосилни. Успех на всички, които са решили да се прибират към БГ за празниците с автобусчето. Аз съм си пак със самолетчето. :) :) :)
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Предишна

Назад към Новобранец