• Advertisement

Да Ви попитам мога ли да си купя жилище?

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Re: Да Ви попитам мога ли да си купя жилище?

Мнениеот estira » 15 Април 2009, 12:20:58

Абе к'во ти пука? Аз също съм варненка и то от тези, които прекарваха летните ваканции в библиотеката, защото нямат село, където да могат да отидат при баба и дядо. Въпреки това, добричлии, с ниви или без, изобщо не ми пречат, даже ги предпочитам пред някои съграждани. Ние едно време и за кило кренвирши до Толбухин ходeхме... :)
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот VaskoLeon » 15 Април 2009, 15:27:49

Най-ефтин имат се купува от съдилищата. В ЩперМюлЦайтунг има специална рубрика с тези наддавания. Но иска да се инвестира доста време, което се изплаща.
Ако имате купено жилище и вие лично не живеете в него, а го давате под наем, дори се спестяват данъци. Понеже месечните вноски по кредита се компенсират с полученият доход от наема.
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 74 пъти
Благодарено: 61 пъти

Мнениеот isisito » 21 Април 2009, 00:46:31

miracle написа:Абе моето момиче,какви ги говориш?Добричлии продавали ниви и ставали варненци.Е аз като съм от Добрич,какво да не съм по различна от теб. *******модерирано****** За мен човекът си е човек независимо от къде е от кой цвят му е кожата и от коя част на света е.Най-големите селяци са точно такива като теб дето се бият в гърдите,че са голямата работа.Направо съм разочарована ,как един млад човек предендиращ за голям европеец може да изръси подобна глупост.

С ПОЗДРАВ ДОЦ.КОЛЕВА

Mr.Bombastic: доц., акад. няма значение - нецензурни коментари в този форум не се допускат!

Мила ми доц. Колева, къде прочетохте, че сте по-различна от мен? Имам право да изразя мнение и го правя. ***Модерирано мнение. estira

Сори за офф-а, няма да продължи.....
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот miracle » 21 Септември 2009, 18:39:03

estira написа:Абе к'во ти пука? Аз също съм варненка и то от тези, които прекарваха летните ваканции в библиотеката, защото нямат село, където да могат да отидат при баба и дядо. Въпреки това, добричлии, с ниви или без, изобщо не ми пречат, даже ги предпочитам пред някои съграждани. Ние едно време и за кило кренвирши до Толбухин ходeхме... :)

Мерси за подкрепата =D> !Да си жива и здрава!Някой хора е добре да слязат на земята,защото винаги ще си остават надменни и неразбрани,нентаковани и още куп такива ми ти работи,но да ги оставим да си живеят в собствен свят и да си поблъскат безмозъчните кутийки ](*,) пък и мненията изказани от подобни персони /isisito /лъхат на бесмисленост.

Поздрави и едно цвете :flower: да докажем,че ние от Добрич сме все пак ХОРА.
Дано има повече хора като теб. =D>
Аватар
miracle
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот FeeN » 6 Януари 2010, 11:46:01

еми пичове варна е най-добрия град за живеене вече 2-ра година пък и е красиво нищо пък и тука цените са европейски пък заплатите нямам думи :-k
FeeN
Нов потребител
Нов потребител

Предишна

Назад към Новобранец