• Advertisement

малко помощ за хостел

малко помощ за хостел

Мнениеот p.ovcharov » 21 Април 2014, 21:57:35

Здравейте, може ли някой да ми препоръча хостел във Франкфурт. Гледах доста в нета но все нещо липсва.Или да ми дадете други идей къде може да се живее във Франкфурт за кратко време на нормални цени до като намеря квартира (не се знае колко ще е кратно) :) Всяка информация ще ми е много полезна. Благодаря ви предварително.
p.ovcharov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Re: малко помощ за хостел

Мнениеот iniuta » 22 Април 2014, 07:35:20

Ще бъде по-лесно да ти помогнем, ако кажеш какво не си харесал в досега намерените хостели, какво е това, дето "все липсвало" и какво за теб значи " нормални цени".
Аватар
iniuta
Златен писач
Златен писач

Снимки: 256
Благодарил: 173 пъти
Благодарено: 202 пъти

Мнениеот p.ovcharov » 22 Април 2014, 16:11:46

Ами става въпрос за дв. стая с баня и тоалетна за около 35 евро. Разбирам че звуча доста наивно и че може би няма да има токова място но все пак съм длъжен да попитам. Преди месец бях гледал за Щутгарт и бях намерил за по 100 евро на човек с пералня и възможност за готвене. :-k
p.ovcharov
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот filomatis » 23 Април 2014, 20:38:33

p.ovcharov написа:Ами става въпрос за дв. стая с баня и тоалетна за около 35 евро. Разбирам че звуча доста наивно и че може би няма да има токова място но все пак съм длъжен да попитам. Преди месец бях гледал за Щутгарт и бях намерил за по 100 евро на човек с пералня и възможност за готвене. :-k

Препоръчвам ти тоя:http://www.homefortimes.de/en/apartments_langen.htm,ние плащаме 37Е за двойна стая,стаите са с баня и тоалетна и кухенски ъгъл,има и гараж,също и интернет.

Потребители благодарили на автора filomatis за мнението (общо 2):
estiraBoteva
Рейтинг: 8%

filomatis
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 13 пъти
Благодарено: 6 пъти

Мнениеот p.ovcharov » 24 Април 2014, 12:14:41

Благодаря точно такова нещо си търсихме. Снимките са много хубави и изглежда доста добре. Предполагам ти си Silver Apartment в Airport. Искам само да те попитам колко време преди да замина е добре да си направя резервация (до последно се надявам че ще намеря квартира) и можеш ли да си извадиш адресна регистрация в хотел. Ти предполагам си минала по този път ако си повече време там.
p.ovcharov
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот filomatis » 26 Април 2014, 20:52:32

p.ovcharov написа:Благодаря точно такова нещо си търсихме. Снимките са много хубави и изглежда доста добре. Предполагам ти си Silver Apartment в Airport. Искам само да те попитам колко време преди да замина е добре да си направя резервация (до последно се надявам че ще намеря квартира) и можеш ли да си извадиш адресна регистрация в хотел. Ти предполагам си минала по този път ако си повече време там.

Да,там сме.Най добре напиши един имеил и се разберете.В момента ми се струва,че има доста свободни стаи.Няма проблем да се регистрираш адресно в хотела,ние също така направихме.
filomatis
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 13 пъти
Благодарено: 6 пъти

Мнениеот Rosen67 » 2 Юни 2014, 22:49:36

Благодаря мили хора :thumbleft:
Rosen67
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти