• Advertisement

Журналистика в Uni Wien

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Журналистика в Uni Wien

Мнениеот testit » 30 Декември 2009, 22:41:21

Здравейте,
12 клас съм,предстоят ми изпити и кандидатстване.Бих искал да уча журналистика.Дали тук или във Виена на мен ми е все едно,но чуждите дипломи имат по-голяма тежест и именно затова бих искал да получа повече информация.Някой знае ли със сигурност,какви документи се изискват?Държах TestDAF,можете ли да ми кажете какви оценки са необходими за да изобщо да подлежа на класиране,и също така дали успеха,получех от образованието ми в България е от голямо значение за тях,тъй като той не е от най-високите.Изобщо ако можете да ми дадете линкове,информация било то чута или от личен опит(най-добреІ ще съм ви благодарен.Аз знам за сайта studienpoint.at,но като че ли в него няма кой знае колко много информация.

Мерси.
testit
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Журналистика в Uni Wien

Мнениеот velingrad » 30 Декември 2009, 23:22:21

В случая дори не е важно, че сайта е http://studentpoint.univie.ac.at/. Поогледай се тук: Journalismus & Medienmanagement, B.A., но не е UNI.
Експерти по въпросите, моля крачка напред.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Общ форум