• Advertisement

БГ студенти в Залцбург?

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

БГ студенти в Залцбург?

Мнениеот Octavarium » 3 Януари 2010, 15:25:51

Здравейте!
Бих искала да попитам, дали има български студенти в Залцбург. Ако да, то каква специалност?

Предстои ми кандидатстване догодина, но въпреки това се опитвам да се ориентирам. Харесала съм си специалността Multimedia Art в Fachhochschule Salzburg (http://www.fh-salzburg.ac.at/bachelor/m ... chreibung/), както и Kommunikationswissenschaft в Uni Salzburg ( http://www.uni-salzburg.at/portal/page? ... ema=PORTAL)

Ако някой е запознат с горните специалности, а и не само, бих се радвала на повече информация относно изпити, кандидатстване, сертификати за владеене на немски език и въобще всичко необходимо.

Благодаря ви предварително :)
Марина
Octavarium
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: БГ студенти в Залцбург?

Мнениеот viksi » 26 Март 2011, 10:37:54

На мен ми предстои тази година да завърша 12 кл. И аз така съм си харесала специалност във FH Salzburg - Innovation & Management im Tourismus. Преди няколко дена си получих резултатите от TestDaf-4,4,4,3 и ми се струва че са под допустимото за кандидатстване. Иначе ще държа ДЗИ по Немски език . И определено съм доста объркана относно документите, които са нужни за кандидатстване в австрийските университети и по-точно Fachhochschule.

Моля за малко помощ и информация.
viksi
Нов потребител
Нов потребител

Re: БГ студенти в Залцбург?

Мнениеот malkiqdizel » 3 Октомври 2012, 12:32:43

Здравей. Има ли още студенти в Залцбург ?
malkiqdizel
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум