• Advertisement

Виенски университет

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Виенски университет

Мнениеот roys » 29 Ноември 2010, 12:57:09

Здравеите,
аз сйм 12 клас в момента и другата седмица ще се qвqвам на изпит ДСД. Но целта ми е Австриq и искам да кандидатствам в1в Виенски университет. Прочетох темата за кандидатстване там. Но нqкои неща не ми станаха qсни. Какво ми е необходимо, за да кандидатствам там като документи. ДСД важи ли? А ако не успеq д аси покриq нивото какво правq тест ДаФ ли? Но резултатите излизат февруари, а не искам да си губq семест1р като кандидатствам там и нqмам сертификат. Притеснено ми е много и молq за помоsht
имам хилди в1проси освен тези
Благодарcko

/sujalqvam za maimunskoto pisano, no nqmam kirilica i polzvam nqkykyv stranen sait/
roys
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Виенски университет

Мнениеот isisito » 23 Декември 2010, 00:18:28

Здравей, за WU ти трябва само хорариум по немски, а ти имаш 2000 часа, което е мноооого достатъчно.
Не ти трябват сетрификати за записването, а сериозна основа по немски, защото гърча е ужасен - много четене, нови понятия, стрес и накрая невзети изпити. Не искам да те стряскам, но се учи яко.... =P~
Поздрави и успех:)
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Re: Виенски университет

Мнениеот VOGUE7 » 3 Юни 2011, 17:33:37

Някой знае ли как стои въпроса с преместването от бг университет (Софийския) във Wiener Uni.Тази година завършвам 1 курс ВО, но скледващата искам да се преместя във Виена. Имам ДСД
VOGUE7
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум