• Advertisement

За да помогна на детето си

За да помогна на детето си

Мнениеот emilitooo » 7 Януари 2012, 23:37:30

Много съм щастлива , че успях да Ви намеря в този сайт и съм много благодарна , че има хора като вас , който да помагат . Моля Ви помогнете ми защото съм много притеснена и объркана просто незнам какво да направя . Ще Ви разкажа на кратко за какво става въпрос : Майка съм на 2 момиченца едното е на 2 годинки , а другото на 15 години. Голямата ми дъщеря е инвалид 1 група 100% с Чужда помощ и вече години наред се мъчим да я лекуваме в БГ но състоянието и се влушава с всеки изминал ден . Кандидатствахме по програма за лечение на деца в чужбина , но ни беше отказано без обяснения . Детето ми продължава да се влушава , а тук в БГ докторите казаха , че няма какво да се направи и постоянно ни гонят от болниците от страх утре да не ги съдя заради некомпетентност . И така се решихме да направим всичко възможно , за да се преместим да живеем в Германия , защото вече имам и испратени документи в Университетската болница в Хамбург. Бихме искали да дойдим и да живеем там но незнам какви документи и какво трябва да подготвя преди тръгване от БГ и къде трябва да отида към кого да се обърна за да мога да започна да работя и да си плащаме здравните осигуробки в Германия и най после да започна да лекувам дъщеря си преди да е станало твърде късно . МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ПОЛУЧА ИНФОРМАЦИЯ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ !!!!!

ред: vel... / причина Т.8 от Правилата
emilitooo
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: За да помогна на детето си

Мнениеот velingrad » 7 Януари 2012, 23:49:55

Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Хамбург