• Advertisement

Cемейства с малки деца в Хамбург

Cемейства с малки деца в Хамбург

Мнениеот kejoloboko » 28 Март 2008, 16:35:40

здравейте, хайде да актуализираме таз тема!
ние сме на по4ти две години и се радваме на нови контакти!
(кирилизацийата ме бави-нйамам опит...), в скайпа: kejoloboko :wink:
Аватар
kejoloboko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот Tally » 13 Април 2008, 22:56:23

:D здравей kejoloboko!!!ето ни и нас....най после и аз се появих тук отново!!!Едно време бях редовно пишеща тук,но като се появи и детенце № 2 станах само четяща,за писането време все не стигаше.... :oops:та така мойта дъщеричка след 3 месеца ще стане на 4 г.,а юначето е вече на 1г. и половина \:D/ :love5:
Изображение
Аватар
Tally
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: семейства с малки деца в Хамбург

Мнениеот tinaina » 20 Декември 2008, 00:54:19

здравейте! :) С моето семейство живеем в Дрезден, но след един два месеца и ние ще станем жители на Хамбург. Ще се радвам да се запознаем. Нашият син е на 2,2 години и много ми липсва общуването с деца, тъйкато не ходи на детска градина, но когато се преместим първата работа ще ми бъде да го запиша. Как стоят работите с детските градини там и при вас ли са нужни месеци за едно местенц? Всъщност мили мами, ще ви бъда и много благодарна ако можете да ме несочите към избор на бъдещия ни квартал. Нашия тати иска да бъде в квартала където той ще работи Финкенсвердер, но дали е подходящ ъа едно малко дете............ Приемам всякакви съвети! [-o<
tinaina
Нов потребител
Нов потребител

Re: Cемейства с малки деца в Хамбург

Мнениеот andreicho » 2 Октомври 2009, 16:40:30

Хайде и аз да се намеся :) Ние живеем в Нордерстед (една буква ми куца :) ) Имаме момценце (и тук ми куца) на 1,5 годинки. Поцти не познаваме българи в Хамбург. А много бих се радвал да се запознаем. Скайп: andrey_piperkov
Аватар
andreicho
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот kalinon » 11 Януари 2010, 22:06:30

ох, не знам защо така темите са много стари и не мога да се ориентирам. явно всеки вече използва чатожете и скайп, а не форумите. на нас ни предстои евентуално да се местим към Хамбург. всъщност мъжа ми е вече там. имам хиляди въпроси за града, за училища, квартали за живеене и какво ли още не, но няма кого да попитам и много бих се радвала да намеря хора с които да поддаржам контакт.
всъщност не се преставих. аз съм семейна, имам две деца, син на 7г, първи клас и дъщеря на почти 5. имам скайп в които сам Калина (на латиница изписано). които има желание може да разменим координати.
иначе в Германия гивеем от 8г.
ще се радвам някои да се включи
лек ден на всички
Аватар
kalinon
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот kejoloboko » 12 Януари 2010, 22:52:59

Здравей Калина, не се от4айвай! Обади се на скайп (kejoloboko), ще се радвам! Поздрав!
Аватар
kejoloboko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 4 пъти

Re: семейства с малки деца в Хамбург

Мнениеот kaliacveteto » 12 Януари 2012, 16:38:19

tinaina написа:здравейте! :) С моето семейство живеем в Дрезден, но след един два месеца и ние ще станем жители на Хамбург. Ще се радвам да се запознаем. Нашият син е на 2,2 години и много ми липсва общуването с деца, тъйкато не ходи на детска градина, но когато се преместим първата работа ще ми бъде да го запиша. Как стоят работите с детските градини там и при вас ли са нужни месеци за едно местенц? Всъщност мили мами, ще ви бъда и много благодарна ако можете да ме несочите към избор на бъдещия ни квартал. Нашия тати иска да бъде в квартала където той ще работи Финкенсвердер, но дали е подходящ ъа едно малко дете............ Приемам всякакви съвети! [-o<

здравей,и ние със семейството ми живяхме в Dresden до миналата година,сега сме в северна Германия и искаме да се преместим по-късно в Хамбург! Нашата дъсчтеря е почти на 7! Ще се радвам да общуваме!

red: vel...
kaliacveteto
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Хамбург