• Advertisement

ОТ: Народни танци в Берлин.

Тука фърляме всички скандалджии, луди, неразбрали, спамъри и рекламодатели-тарикати.

ОТ: Народни танци в Берлин.

Мнениеот rikiking » 12 Октомври 2016, 13:23:55

@In4hig
Мисля,че българските народните танци вече не са особено актуални в Германия, а и практикуването им би могло да бъде възприето като провокация, отричане на многообразието и опит за сегрeгация, насочен срещу скъпите ни ислямски гости, както е и показателен за вашето нежелание за общуване и приемане на тяхната високоразвита културна и ценностна система и самобитни обичаи, които обогатяват светското ни общество и ни издигат ежедневно до нови невиждани духовни и морални висоти.

Горещо бихме препоръчали да се запишете с малката на курс по belly dance в съпровод на рабаб и баглама при някой новодошъл иракчанин или пакистанец, с което ще спомогнете и за неговата интеграция и трудова заетост, а след това всички дружно може да сформираме тук в заедно една група по дойч-араб танци и маанета и да друснем по един кючек в чест на мултикултурната революция. :mrgreen:

We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Re: Народни танци в Берлин.

Мнениеот rikiking » 12 Октомври 2016, 19:10:58

ivo75 написа:
Разводняваме, къде що можем. Няма значение, че хората се интересуват от български хора.
Бежанци, сутрин, обед и вечер, какво очарователно ежедневие. Добре, че както каза Mr.Bombastic има живот и извън zaedno.de. Човек да го страх да отвори някоя тема или отговор. Няма значение за какво става въпрос, като вица с консервата, изкача краля с неговите бежанци. Можеше и да е смешно....

Охооооо форумната змия пак изпълзя на показ и се опитва да хапе, щото горката се прави на пепелянка, не иска да проумее че е обикновен безобиден балкански смок. :plasma:

Вуйче Иво,как си,студено ли ти е,язвата ли пак те стегна,не си пи на обяд апчИто ли или не ти хареса клипчето с хубавата кака която играе народни танци,че пак бълваш огън и жупел по мой адрес :toothy2: ....Или си бесен,че немците ти спряха социала?

И този който разводнява си точно ти,заслепен от омразата си спрямо скромната ми личност - аз съм се вписал абсолютно в темата , която чисто и просто е озаглавена ``Народни танци в Берлин``. И не виждам да е написано - български. :mrgreen:
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Re: ОТ: Народни танци в Берлин.

Мнениеот In4hig » 13 Октомври 2016, 13:24:01

Няма нужда от коментар от моя страна. Каквото имах да попитам си го попитах. Ще се радвам ако все пак някой се включи с що годе смислен отговор на конкретен въпрос.
"Остроумни" препоръки могат да се дават навсякъде и по всяко време, разбира се, но мисля, че тонът на въпроса ми беше достатъчно сериозен и едва ли този коментар е уместен, а и носи някаква полза именно в тази тема от форума. Проблемът, който засягаш би могъл да се разглежда в отделна дискусия в друга тема според мен.
In4hig
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: ОТ: Народни танци в Берлин.

Мнениеот Lara_croft » 15 Януари 2019, 08:47:57

Здравейте,

има малка група от свежи девойки, които се събират в огромна зала и си тнацуват с много голямо удоволствие и любов, които заразяват :) Голяма забава \:D/

https://www.facebook.com/BerlinTanztXonTpon/
Lara_croft
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Кофата