• Advertisement

Германия-Ще има ли игри на глада?!

Тука фърляме всички скандалджии, луди, неразбрали, спамъри и рекламодатели-тарикати.

Германия-Ще има ли игри на глада?!

Мнениеот amatama » 14 Ноември 2018, 12:56:59

https://m.dir.bg/business/ikonomika/ikonomikata-na-germaniya-se-svi-za-parvi-pat-ot-2015-godina https://m.dir.bg/business/ikonomika/germaniya-e-pred-retsesiya : защото, който има, нему ще се даде и ще му се преумножи; а който няма, и това, що има, ще му се отнеме" ...!!!
amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 48 пъти
Благодарено: 37 пъти

Re: Германия-Ще има ли игри на глада?!

Мнениеот zlateto » 14 Ноември 2018, 16:39:26

Нападението от стършели ми е в топ 3 :laughing6:

За втори път ти казвам, поствай си тъпотиите във вече отворени теми. Не си забавен, оригиналност също липсва. Отваряш само работа на администратора. И на мен да те докладвам хахаха

П.П. Рики прати съобщение. Много ти е обиден, че не си в солидарен режим, бързо да си минавал :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Мнениеот amatama » 14 Ноември 2018, 17:42:26

Злате като ме баннете няма да завали!!! и нали знаеш какво става с оня който коопае банн другимо?! :mrgreen:
amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 48 пъти
Благодарено: 37 пъти

Мнениеот itzo » 14 Ноември 2018, 18:59:43

amatama написа:Злате като ме баннете няма да завали!!! и нали знаеш какво става с оня който коопае банн другимо?! :mrgreen:

Аааа, ти искаш да се изкараш също великомъченик на Правата Вяра,като Негово Величество?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Назад към Кофата