• Advertisement

Да помогнем за спасение на България

За политиканите, че се препълни общия форум.

Да помогнем за спасение на България

Мнениеот tonchonenov » 5 Юни 2016, 15:36:34

За всеки, който вижда истинската обстановка в БГ,трябва да му е ясно,че страната ни е пред заличаване,следствие на американско-цоиниската политика на САЩ и бездействието на Европа.Всички страни в Европа затвориха граници и не приемат емигранти само нашата граница е още отворена.Масово мигранти навлизат в БГ и никой не хае.Има уговорка България да се превърне в бежански лагер на Европа и политиците не правят нищо.Единствено отрядите на народното опълчение(сформирани на доброволни начала) патрулират по границата и се опитват да се справят с новото ислямско нашествие,което ще погълне страната ни първо и след това и цяла Европа.Комитет за Национално Спасение „ВАСИЛ ЛЕВСКИ“ ВОЕНЕН СЪЮЗ – БНО „Шипка“ е организацията, която организира и подпомага тези отряди.Родната ни полиция и армия работят срещу тях, вместо да си помагат.Има съдебни дела срещу опълченци,но те не се отказват,защото го правят за БЪЛГАРИЯ.
Единствено молят всеки,който се чувства българин да помогне с парични средства за дрехи,гориво и храна.
Аз им преведох 1000бр.лири, Те биха се зарадвали и на 10.
ПОсетете сайта им https://www.bnoshipka.org и вижте сами за какво се борят.
Моето мнение е ,че те са нЯкаква светлина в мрачния тунел,в който набутаха страната ни.
Нека Бог да е с тях.
Последна промяна boyko123 на 5 Юни 2016, 21:50:12, променена общо 1 път
Причина: Главни букви
tonchonenov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: ДА ПОМОГНЕМ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itzo » 5 Юни 2016, 17:25:17

tonchonenov написа:...Масово мигранти навлизат в БГ и никой не хае...

Ето тези, значи "хаят". На тях пари изпращаш:

Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот Rashkov1 » 5 Юни 2016, 18:41:44

Към tonchonenov , ало Тончо , ало Ненов, що за глупости пишеш и сигурно си вярваш. Какво опълчение ще спаси България Тончо. Дай пример кога опълчение е спасило някоя страна. Ако държавата не може сама да си помогне , то не си ти или дори и аз тоя дето ще я спаси. А ако ще говорим за пари , то пари няма действайте..... Вярвам го знаеш тоя лаф за македонските комити. А сега сериозно България е една и колкото и да я чакате да изчезне просто няма да стане бъди спокоен и всички бъдете спокойни.

Потребители благодарили на автора Rashkov1 за мнението:
boyko123
Рейтинг: 4%

Rashkov1
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 84 пъти

Мнениеот bknf » 5 Юни 2016, 20:40:36

Ако държавата не може сама да си помогне , то не си ти или дори и аз тоя дето ще я спаси.

Един и двама, сигурно не са държавата. Но ако се съберат (стотици) хиляди, то точно те ще са - "държавата".
Както и няма начин, държавата сама да може да си помогне. Винаги ca хората (народа) - не нещо друго.

И още нещо. Всички тия българи, които сме напуснали родината си, сме го направили не за нещо друго. А защото сме търсели нещо по света - което не сме го намерили там.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Re: Да помогнем за спасение на България

Мнениеот Franken » 6 Юни 2016, 08:58:27

Не знам защо написаното от tonchonenov ми напомни в-к Работническо дело от 60-те години.....
Franken
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 49 пъти
Благодарено: 106 пъти

Мнениеот itzo » 6 Юни 2016, 13:43:02

На мен ми напомни някоя от речите на добрия чичко Адолф от Браунау. Цикличност на историята, кво да се прави.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот contraintuitive » 6 Юни 2016, 14:10:55

tonchonenov написа:Единствено молят всеки,който се чувства българин да помогне с парични средства за дрехи,гориво и храна.
Аз им преведох 1000бр.лири, Те биха се зарадвали и на 10.
Моето мнение е ,че те са нЯкаква светлина в мрачния тунел,в който набутаха страната ни.
Нека Бог да е с тях.

Именно защото се чувствам българин няма да Ви помогна въпреки, че мога и с цент дори! Хахаха, ти си "превел" 1000 GBP на престъпници, които да и на 10 ще са доволни понеже не са ги изработили с честен труд. Хайде моля ти се напусни форума тук! И не споменавай напразно името Господне!!
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот tonchonenov » 6 Юни 2016, 20:54:27

Знам какво си мислят някои от вас.Допреди 4месеца изобщо не се интересувах какво става в БГ.Нито четях,нито гледах бг тв.Даже бях решил да продам всичко в БГ и да си купя къща в Испания до морето.Бях отписал БГ като алтернатива за завръщане някои ден.Вначалото на м.март чух песента на малкия Виктор(българче родено в САЩ) НЕ ДАВАЙТЕ БЪЛГАРИЯ НА ДРУГИТЕ и нещо в мен се преобърна.Песента е посветена на 3-ти март,текста е на маика му(българка от Трявна),музиката и аражимента са негови.Оттогава започнах да чета и да се интересувам какво става в БГ и смятам,че е време да се направи нещо за България.Не съм сигурен,че това са точно хората,но те единствено правят нещо в момента.
tonchonenov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот contraintuitive » 7 Юни 2016, 06:01:01

Не съм сигурен,че това са точно хората,но те единствено правят нещо в момента.

Хаха е тук вече развалихте доброто ми впечатление останало от поста Ви. България не е заплашена от емигранти,а външно от русия, имперските идеали на социопата путин и ко. и вътрешно от срасналата се с организираната престъпност политическа гмеж и нарастваща ксенофобия и псевдо-национализъм.. Ако искате да защитите България трябва да филтрирате информацията и да подбирате източниците, руската пропаганда дебне навсякъде дори и тук. От там насетне е въпрос на чест и достойнство да се противопоставите на тази пропаганда, а не да финансирате сляпо престъпници, без дори и да сте ги виждали тези човеци.
Последна промяна contraintuitive на 7 Юни 2016, 09:38:11, променена общо 1 път
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот itzo » 7 Юни 2016, 07:11:53

tonchonenov написа:...Оттогава започнах да чета и да се интересувам какво става в БГ и смятам,че е време да се направи нещо за България...

Не се интересуваш достатъчно значи, щом си избрал точно тази тайфа за спонсориране.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Svetul4o » 7 Юни 2016, 14:01:51

Господин Ненов
Вземетете се в ръце и не пишете глупости. По какъв начин една разпасана дружинка от чичковци дето им се играе на война ще спаси България. Хм? Бежанците ги боли фара за България, това за тях е транзитна точка и нищо повече. И това е дъвкано та дъвкано къде ли не. Когато вашето опълчение почне да се бори срещу терора от банките, здравната каса, собствената ни полиция и собствените ни бандити, тогава може и да си помисля да ги финансирам.

Най-лесно е да хванеш пушката и да се правиш на патриот. Пък реалните проблеми някой друг ще ги реши.

Потребители благодарили на автора Svetul4o за мнението:
Franken

Svetul4o
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 20 пъти
Благодарено: 54 пъти

Мнениеот venslav » 8 Юни 2016, 01:26:54

„Oтрядите на народното опълчение“.

Ако обичате модераторите прекратете тази глупост, не знам блокирайте темата или нещо друго. България стана за смях с подобни селски изцепки. Дори по-изостанали държави като Македония, откъдето минават много бежанци, не сътвориха подобна тъпотия като да хващат мигрантите и да ги връзват. И сега искате пари за да финансирате някакви хора които го играят патриоти?!Чалгата ли ви проми мозъците, уважаеми сънародници?И също така кой ви дава право да злоупотребявате с името на Васил Левски, кои сте вие, че да се наричате по този начин. Нека не наричаме простотията патриотизъм, ако все още ни е останал някакъв здрав разум. Не бих ви дал и 1 цент, трябва да ви е срам, че се опитвате набирате средства за подобна мерзост.

Потребители благодарили на автора venslav за мнението:
contraintuitive

venslav
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 9 пъти
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот itzo » 3 Септември 2018, 12:01:14

А кой сготви Гришата преди него? Бойко наш насущний, май. Сигурен ли си, че мястото на това е тук в темата за организацията на О.З.подполковник Валтер Калашников, както се представя вече уволненият от БА за кражби бивш старшина Дончо Русев?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Септември 2018, 19:10:03

Опс...някой сготви и свата на Вълчо. Свинската чума е налазила дедесарите, що ли?

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/ ... 87522.html
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот pitcologne » 6 Септември 2018, 09:27:49

А може ли някой да ми обясни, защо новината, че бивш български министър и президент на един милиционерски футболен отбор са обвиняеми от съда в Лондон заради сделката по продажбата на Виваком не е във всички наши медии:

https://www.emprenoventures.com/news/20 ... l-and-void

https://seenews.com/news/british-court- ... ale-601033

http://afera.bg/ексклузивно-нов-иск-срещу-спас-русев-
pitcologne
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 83 пъти

Назад към Политика