• Advertisement

Какво става във Франция

За политиканите, че се препълни общия форум.

Re: Какво става във Франция

Мнениеот bknf » 22 Декември 2018, 11:29:49

itzo написа:евреите са твърде наясно, че извъм медийните шумотевици ако някой може да ги набута ъгейн зад бодливата тел то това са именно твоите приятели - десните екстремисти. И то в момента, в който приключат с Негрите и Арабите.

С какво и дали са наясно "евреите", тоест представителите и ръководителите на държавата Израел - не знам. Но преди години, случайно приказвах с един абсолютно черен африканец. Живеещ по онова време в Берлин - с Азюл и т.н.

Към метър и 80, над 100 кила и само мускули. Приказвахме между щангите - питах го, от къде е дошъл и накъде е тръгнал. Май беше от ЦАР.

Та ми разказа, между другото, че там в неговата страна, идвали разни ислямски групи. Добре въоръжени и обучени. Да пострелят малко, да пограбят и т.н. И че тамошната армия едвам се справяла с проблема. За граничари и гранични войски там не са и чували.

Черните африканци, "нормалните" - не са много по насилието. За разлика от ония, които искаха да създават Ислямски Халифат. И ония, които ги финансираха. Но и тоя проект, би могъл да бъде изпратен в миналото.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 275 пъти
Благодарено: 420 пъти

Мнениеот itzo » 22 Декември 2018, 17:31:15

Мммм...да речем, че няма да питам от какъв зор се запознаваш с мускулести негри по фитнессалоните :mrgreen: Обикновените африканци не са много по насилието, доколкото дефиницията за "насилие" в Африка е леко разтеглива. Примерно да заколиш няколко комшии от съседното племе, за да им вземеш козите и жените се смята не за насилие, а за популярен и разпространен обичай с хилядолетна традиция :mrgreen: А връзката с онова, което се случва във Фанция е...?
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 221 пъти

Мнениеот zlateto » 22 Декември 2018, 17:35:43

bknf написа:Но преди години, случайно приказвах с един абсолютно черен африканец. Живеещ по онова време в Берлин - с Азюл и т.н. Към метър и 80, над 100 кила и само мускули. Приказвахме между щангите - питах го, от къде е дошъл и накъде е тръгнал.

Хич не ги жалиш тез африканци. Помня как веднъж в трамвая/метрото (Hamburg) пак така си заговорил някакъв, ама той поне бира намазал след разпита ... :mrgreen:

P.S. Веднага да качиш снимка както си между щангите! :cheers:

itzo написа:А връзката с онова, което се случва във Фанция е...?

Няма връзка. Иво беше прав. Нео посегна и на тази тема хахахх
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1190 пъти

Мнениеот schachmatter » 22 Декември 2018, 19:41:59

Подкрепям всичко, което води политическите елите по света да си налягат парцалите и да гласуват адекватни за хората неща. Трябва изтъпления от този вид и в България. Трябва да има борба. Индивидуалното спасение на лични задници не ни води до нищо. Нищо, че е всичко това е типична лява идея. Писна ми да гледам визажите на нашата политическа класа, дърти комунисти, нахранени, надрусани, пияни и дебилни.
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 155 пъти
Благодарено: 57 пъти

Мнениеот bknf » 22 Декември 2018, 21:23:58

Ще почна с най-главното ;-)
itzo написа:А връзката с онова, което се случва във Фанция е...?

Обаче преди това имаше една друга мисъл, и по-точно
itzo написа:..в момента, в който приключат с Негрите и Арабите..

Поради която се сетих и за тоя случай, с оня негър. Ти първо изказваш мнение, че "десните" щели да приключат и с едните, и с другите - след което предполагаш, че същите тия "десни" щели да приключат въпроса и с "евреите".

Което твърдение, според мен - изобщо не съответства на реалното развитие. И което също няма никакво отношение с тия протести във Франция. Нали така ?)

Що се отнася до другото ;-)
itzo написа:няма да питам от какъв зор се запознаваш с мускулести негри по фитнессалоните

Ми питай)) Ще ти кажа)

Когато си 1 час в едно помещение, с някой - а други няма, никакви - то е напълно възможно да размениш с него 2-3 думи. Aко някой ти е неприятен - то няма да приказваш с него. Но когато ти е "неутрален" - то нищо не пречи.

Освен това тая фитнес зала беше на кораб, не на суша.

Ho и общо взето (ако да няма нещо друго), то нямам нищо против черните африкански жители. Особено и "жителки")

Имаше обаче и една друга случка) Tам вече положението беше малко по-различно. Първите ми години в Немско, в едно студентско общежитие, и един от Камерун ми беше откраднал и изял шунката.)) Половин кило. Той първо не си призна, но аз го заподозрях като единствен възможен извършител. Наложи се да направя неочаквано обиск на стаята му, в негово присъствие. Та опаковката на същата шунка се търкаляше под леглото.)) След което се наложи да ми плати 2 такива упаковки.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 22 Декември 2018, 21:40:26

bknf написа:...Поради която се сетих и за тоя случай, с оня негър. Ти първо изказваш мнение, че "десните" щели да приключат и с едните, и с другите - след което предполагаш, че същите тия "десни" щели да приключат въпроса и с "евреите".

Което твърдение, според мен - изобщо не съответства на реалното развитие. И което също няма никакво отношение с тия протести във Франция. Нали така ?)...

Е пуркоа? Ето Макси тук пророкува, че идат граждански войни, които ще приключат с измитането на всички Негри и Араби от добрата стара мутер Ойропа. Аз допълвам само, че на опашката след тях стоят евреите, тъмните балкански субекти и, колкото и да му е неприятно на Макс- джендърите. Революцията винаги изяжда децата си :mrgreen:
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 22 Декември 2018, 22:59:04

Евреите не виждам какво отношение имат към тия въпроси. Сега не е времето на 40-те години от миналия век.

После - черните от Африка, съм забелязал че при тях "хомосексуализма" е нещо като бяла мечка в Африка. Това и африканки са ми го разказвали.

"Джендърите" - тия кви са? Гендер на английски е "пол".

"Тъмните балкански субекти" - тия какви са? Албанци, косовари, хървати? Щото на "Запад" - под "Балкан - разбират територията на бивша Югославия. За нашия "Балкан ти роден наш" - не са и чували.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот Mr.Bombastic » 23 Декември 2018, 11:22:10

Последният пост на НиколайАТ беше премахнат и той е с предупреждение за перманентно и директно изгонване от форума без повече предупреждения.

За който не разбрал все още: Това не е форум, в който ще се толерират псевдо теории за холокоста и т.н., това е форум за взаимопомощ на българите в чужбина и в частност Европа.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 444 пъти
Благодарено: 298 пъти

Мнениеот itzo » 23 Декември 2018, 13:47:46

bknf написа:Евреите не виждам какво отношение имат към тия въпроси. Сега не е времето на 40-те години от миналия век.

После - черните от Африка, съм забелязал че при тях "хомосексуализма" е нещо като бяла мечка в Африка. Това и африканки са ми го разказвали.

"Джендърите" - тия кви са? Гендер на английски е "пол".

"Тъмните балкански субекти" - тия какви са? Албанци, косовари, хървати? Щото на "Запад" - под "Балкан - разбират територията на бивша Югославия. За нашия "Балкан ти роден наш" - не са и чували.

Ти си мислиш, че знаеш какво разбират на Запад :mrgreen: Аз съм имал съмнителното удоволствие да слушам съотборниците Максови от арийската раса, когато си мислят, че никой страничен не ги разбира :mrgreen: Впрочем поне в собствената си тема няма ли да зарежеш навика да задаваш през страница едни и същи отдавна омръзнали въпроси?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 23 Декември 2018, 21:22:19

Видях едно видео преди малко - сигурно има и много повече. Така като гледам, не им е лесно на полицаите.
А тия "протестиращите" - ми се струват доста агресивни.
https://www.youtube.com/watch?v=tLjx8TBCGlE
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот nikolajAT » 23 Декември 2018, 21:52:47

bknf написа:Видях едно видео преди малко - сигурно има и много повече. Така като гледам, не им е лесно на полицаите.
А тия "протестиращите" - ми се струват доста агресивни.
https://www.youtube.com/watch?v=tLjx8TBCGlE

това е началото само.. Макрон се опитва да си купи време с новите закони, държавата ще прави дългове/дефицити... година или две най-маного да изкара с "подаръци за всички"... Франция много пострадата, България още повече пострада с ЕС-то..
nikolajAT
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 1 път
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот bknf » 23 Декември 2018, 21:57:12

Не знам защо, но нещо ми напомнят тия събития на ония в Киев, като беше Майдана.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот nikolajAT » 24 Декември 2018, 20:00:01

Във Франция е забранено да се събира информация относно етнос/произход.. та много от проблемите не могат да бъдат точно посочени поради тази причина...
Та един паралел ще бъде Англия

London Gang Database - 4 in 5 Named Are Black

Labour’s London Mayor Sadiq Khan has called for the Metropolitan Police’s gangs matrix to be overhauled because the vast majority named are young, black men.

A review for the London mayor found that three-quarters were under the age of 25 and 80 per cent were black, with the authors saying that it was a higher proportion than were likely to be perpetrators or victims of gang violence, reports The Guardian.

Alleging potential racial discrimination, the review, published Friday, said, “We must acknowledge the possibility of conscious or unconscious bias against young black males in London – whether the term ‘gang’ is now heavily racially loaded and that this perception that a gang is often comprised of young black males, and ergo that young black males are often in a gang, either directly or unconsciously influences the enforcement focus of the police and subsequent actions of the justice service.”

Mr Khan responded that while he acknowledged the matrix was a useful tool for dealing with gang violence, “to many Londoners, the way it is applied and enforced is a cause for concern and it needs to be comprehensively overhauled to ensure it is used lawfully and proportionately.”
.....
.....
In 2014, then-home secretary Theresa May ordered police to cut the use of stop and search, alleging the tactic was “unfair, especially to young black men.” Knife crime had soared to a five-year high by the end of 2016.

Mr Khan also put pressure on Scotland to reduce the tactic, claiming it disproportionately affected young, black men, but was forced to u-turn in response to the surge in knife crime in the capital.
https://www.breitbart.com/europe/2018/12/24/khan-gang-matrix-scotland-yard-black/

Та инвестират милиони в Софтуер за статистика и данни и когато резултата не отговаря на желанията, то програмата бива премахната... та това е една от причините защо гражданска война е неизбежна.. ако не може да посочиш проблем, няма как да го решиш... всички се опитват да покриват проблемите, но те стават все по-големи.. та историята се повтаря, не защото нацистите са станали много, а защото народа има очи и вижда и разбира и няма да търпи това...
Та моите сметки за Франция бяха до около 2 години да се почне с уличните протести, обаче тази година се почна..
За мен това означава - моите сметки бяха грешни - в смисъл че си мислех че все още не е толкова зле положението..
nikolajAT
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 1 път
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот ivo75 » 26 Декември 2018, 05:56:42

Mr.Bombastic написа:Последният пост на НиколайАТ беше премахнат и той е с предупреждение за перманентно и директно изгонване от форума без повече предупреждения.

За който не разбрал все още: Това не е форум, в който ще се толерират псевдо теории за холокоста и т.н., това е форум за взаимопомощ на българите в чужбина и в частност Европа.

nikolajAT написа:Във Франция е забранено да се събира информация относно етнос/произход.. та много от проблемите не могат да бъдат точно посочени....

https://www.breitbart.com/europe/2018/12/24/khan-gang-matrix-scotland-yard-black/

Та инвестират милиони в Софтуер за статистика и данни и когато резултата не отговаря на желанията, то програмата бива премахната... та това е една от причините защо гражданска война е неизбежна.. ако не може да посочиш проблем, няма как да го решиш..

Точка 1!

breitbart.com- библията на расисти, нацисти и....на max :mrgreen:
baconsutan написа:....Завистта ражда злобата.
или обратното....
РПУ на МВР търси рокери за работа в цигански квартали! :mrgreen:
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 197 пъти

Мнениеот bknf » 26 Декември 2018, 22:59:22

Предполагам, че ако Макрон се поддаде на натиска от улицата - то може да последва съдбата на Янукович. Или нещо подобно. C малката разлика, че той няма как да избяга на Изток. Ако обаче ги разгони, и накаже според френските закони - то може би всичко ще се нормализира.

zlateto написа:P.S. Веднага да качиш снимка както си между щангите..

Ще кача някоя снимка. Но там, точно в тоя момент - май нямах камера с мен. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

ПредишнаСледваща

Назад към Политика