• Advertisement

успях да открия предизборната платформа само на Атака.

За политиканите, че се препълни общия форум.

Мнениеот aw_neli » 20 Септември 2006, 19:04:14

Ок, Николай,опитвам се да не навлизам в напразна полемика- все пак, като съм домакиня, се оЧаква, Че имам дом, деца, съпруг.Това ознаЧава също, Че всиЧкото това делниЧно занимание ми гълта голяма Част от времето и не си го прекарвам пред компа .Не ми е вЧерашна регистрацията, а взимам сега уЧастие в дискусиите, явно, защото сега съм намерила достатъЧно силна мотивация. Имаш идеи, тези и разбирания, които явно искаш да споделиш с останалите. И тези идеи също явно се разминават с идеите на регистриралите се за кандидати за президентския пост.Така Че, в момента това се дискутира- кой от ТЯХ, защо и дали да се подкрепи. ВсиЧко друго или не му е в този момент времето и мястото, или е тема за съвсем отделен диспут. Ако имаш сериозни идеи, аргументи и стройна система за изпълнението им, е трябвало да се регистрираш в ЦИК и сега да ни ги представиш. Ако ли пък това е отправен поглед за бъдещото развитие на България, отвори тема и там изложи всиЧко стройно, ясно и го остави на нас, не-съвсем ориентираните да Четем , да се опитаме да разберем и да дискутираме.
Другото е , според мен, досадно и неетиЧно узурпиране на индивида/ визирам себе си/Овен това, е досадно и отегЧително за останалите, които тук, и в този момент търсят адекватна според тях информация. Или по-силно казано, правим спам. Колкото и да е необятен нета, сайтовете си имат ограниЧения.
Спирам полемиката и ще подминавам всиЧко извън дадената тема. Да не се обадя по телефона, знаЧи не съм намерила за необходимо. Поздрав.
Щастието не е спирка, която можеш да достигнеш, а начин на пътуване!
Аватар
aw_neli
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

мдаа

Мнениеот nikolay » 21 Септември 2006, 10:21:19

Да Нели, явно е, че не си намерила за необходимо и без да го признаеш се разбира, а и какво толкова необходимо да има да се обаждаш на някой, който се опитва да прави нещо от сърце. Смешно е някак си нали, даже ненормално. Ти търсиш своята независимост, не искаш някой да те узурпира. :D милата тя ... узурпираната.
Бори се Нели, разкажи им играта на всички узурпатори! Натрий им носовете! За кви се мислят те, ааа?!?!
Бъди достойна, независима и неузурпирана Нели, така поне ще знаеш какво сама си постигнала или оплескала, нали. :lol:
Аватар
nikolay
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 09:54:38

Слушай николайчо,не знам дали всички ти четат дървените философии,не ме и интересува,каквото си имаш -пропагандирай си го ,всеки с правото си на мнение,нали за това е демокрацията.Та исках да кажа ,проповедници колкото щеш но тоя свят .Проповядвай си ,обаче няма да ти позвола да обиждаш, защото ако те почна аз с обиди и псувни ще ти се стъмни живота

"Хората с разум правят своя държава. Емоционалните диваци живеят в спомените за родината си"

още по малко да обиждаш и се ебаваш с една българска жена и майка-

"милата тя ... узурпираната.
Бори се Нели, разкажи им играта на всички узурпатори"

Аман от дървени философи! Ти като си много умен ,що не стоиш в България да си направиш държавата ,ами си дошъл тук дивашки да живееш в спомени,защото ако ги нямаше тия спомени ,нямаше да си тука и да проповедваш.Пък и като прегледах другите ти постинги из дискусиите-ми ти сам си противоречиш. И човек си прави изводите ,че си фурнаджийска лопата в съчетание с дървен философ-съчетание по-лошо и от това м/у дърта маймуна и кашалот.
ПРиятен ден!

БОЯТ НАСТАНА!!!
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

и още

Мнениеот nikolay » 22 Септември 2006, 10:49:35

velingrad_1,
Всички злобни слова от теб към мен са, защото не си разбрал какво правя и какви са целите ми, но не мога да ти се сърдя заради това. Ще се опитам да съм нежен с теб и още да ти обясня. Не съм избягал от България, не живея в спомените си, правя научна работа тук и се уча да правя нещо, което е България не можеш да научиш. Ето това е причината да съм тук.
Живея в настоящият момент и се опитвам да разработвам последователна стратегия за промяната на онова, от което не съм доволен, анализирам сегашните данни, отчитам нивото на развитие на народа си и всяка комуникация, дори с плюещи и псуващи срещу мен ми е полезна, защото така още по-добре опознавам народа си. Аз не мога да те мразя, дори да ти се иска това, с което НЕ казвам, че ти се иска де.
По никой начин не се ебавам с никой тук, Нели за разлика от теб е малко по-умна и носи на някои видове критика, които за теб са под критичния ти праг на търпимост, имам към Нели нужното уважение и тя знае за това, така че не се изживявай като неин адвокат, не аз съм онова зло, от което трябва да я вардиш.
Говоря с метафори и ще е добре, ако се опитваш да напъваш повече разума си, защото вярвам е способен да ме разбере, просто му е нужно малко време. Стискам ти палци и те целувам!
лек ден
нико

ПС: ако наистина според теб има някъде противоречия, моля да ми ги показваш, сравнявай ги и ми казвай обосновано, къде точно според теб е противоречието. Ще се радвам да продължаваме да общуваме градивно!
Аватар
nikolay
Редовен писач
Редовен писач

по-малкото е понякога повече

Мнениеот serdika » 22 Септември 2006, 10:58:31

предлагам, постингите на николай да се ограничат до 2 на ден и до 10 реда.

не ми се навлиза в диспути, а и сте си мълча в бъдеще, но разумната мярка е мината ( стана и арогантен към Нели)

Николай открии си собствена тема във форума политика, напр.

"Дискутирай с Николай" и готово.
Аватар
serdika
Тукашен
Тукашен

до сердика

Мнениеот nikolay » 22 Септември 2006, 12:51:34

Има по-добро предложение от страна на мистър бомбастик:
Омръзна ми да се занимавам с теб. Не си способен на разумна и ползотворна дискусия. Беше предупреден няколко пъти през последната година. Никой няма да бъде повече осмиван от теб, разбери го. Тук намираш трибуна за идеите си, но прекрачваш много граници и това няма да се толерира. Отдавна си на последно предупреждение с изгонване от този форум. Ти си решавай - или пиши по темите и се дръж културно, или си хващай шапката и някъде другаде. Форуми има много. Интелигентна и толерантна публика малко.
Не желая дискусия с теб и не желая да получавам ЛС от теб. Времето за това отдавна мина и ти си го пропиля.

Явно имаме различни разбирания за понятието културно държание бомба..., няма да философствам обаче, кой е прав и защо.
Щом като съм нежелан в този форум, щом предизвиквам само лоши усещания у хората участващи в него, щом всеки се чувства само незаслужено осмиван от мен, което поне се разбира от постинга на един от сист. адм. то аз ще се съобразя с желанието на масата и пожелавам на всички успехи в индивидуалните им пътища!
Сократ избрал чаша с отрова, аз пък просто ще си хвана шапката.
удача!
Аватар
nikolay
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 13:12:24

Мога да кажа само--БОГ да пази БЪЛГАРИЯ от такива изследователи,анализатори и темподобни,дошли да изучават и анализират народа български в Германия.
Много ми е интересно къде ще трябва да отидеш за да изследваш и анализираш германците.И понеже според тебе съм тъп дивак,разясни ми моля те!

БОЯТ НАСТАНА!!!
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот Mr.Bombastic » 22 Септември 2006, 13:54:37

Николай, радвам се, че сам взе решението си! Мисля, че позицията ми се споделя от почти всеки в този форум и отговаря на условията за ползване на страницата.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

до

Мнениеот nikolay » 22 Септември 2006, 13:59:42

number_1,
диващината на умния човек е темпорално явление, зависи от средата му на развитие и може да бъде променена, ето защо ти казах, че аз не те мразя, а напротив. Но ти си мислиш, че искам да те унижавам и затова ти говоря такива неща. А аз имах друга цел. Но ... реших да си тръгна по настояване на бомбата, така че приеми това само като довиждане и съвсем честно желая ти успех в това да откриеш себе си!
Аватар
nikolay
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 14:04:12

аз не се търся бе николайчо, човек не търси нещо ,което е пред него.
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 14:23:34

и още нещо, защо си мислиш ,че ти пък си разбрал това ,което аз искам да ти кажа? :(
не се опитвай да играеш "казвам ти щерко-сещай се снахо"-цитирам те-
"По никой начин не се ебавам с никой тук, Нели за разлика от теб е малко по-умна",
а до колкото да влезеш в ролята на "по-умният отстъпва",аз съм сигурен,че не можеш да се въплатиш в нея.Ти не си такъв по характер!
Приятен ден! и без целувки

БОЯТ НАСТАНА!!!
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad » 22 Септември 2006, 15:09:44

Към всички "петлета" :wink:
За милионен път ще го "кажа" и дано го разберете: Ние не можем да спорим НОРМАЛНО (и конструктивно) на Тема политика. Или не щем, или просто си не можем (не сме научени). Не че няма нужда от спор- има, но и спора може да бъде спокойно представен.

Случайно Някой Да е Погледнал Името на Темата???

Има място, отваряйте Теми и спорете, но не прецаквайте всяка с излишни постинги.
Добър ден на Всички :thumbleft:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот aw_neli » 22 Септември 2006, 23:30:21

За сведение на Анжели- Сидеров е вишист - журналистика. Нали един от критерийте ти беше висшето ибразование на претендентите. Опитвам се от обективност да "опозная" всиЧките кандидати за горещото кресло :lol:
Аватар
aw_neli
Тукашен
Тукашен

Мнениеот aw_neli » 22 Септември 2006, 23:47:44

Велинград_1, Петър Берон и Стела Банкова нали бяха от партия Атака? Сега с кои са и за к´во се борят? Не мога да намеря никаква инфо за тях. Знаеш ли нещо по въпроса? Те и двамата са големи цветарки- пообиколиха май всичките партии.
Аватар
aw_neli
Тукашен
Тукашен

Мнениеот AnGeLy » 23 Септември 2006, 13:14:07

velingrad_1 написа:След прочитането на програмата на г-н Сидеров се усеща полъха на патриотизма и родолюбието.Смятам ,че ако всичко това бъде изпълнено, България ще тръгне нагоре,това е отваряне на вратата към успешното бъдеще.А аз съм сигурен в изпълнението на тази програма ,защото Волен Сидеров доказа с държанието си в парламента и с подадените от парламентарната група на "АТАКА" проектозакони ,че изпалнява ангажиментите поети в предизборната програма на
"АТАКА" на педишните парламентарни избори.
АЗ МУ ВЯРВАМ!!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

БОЯТ НАСТАНА!!!

Брей тоя президент колко неща можел да направи, сигурно правомощията му са закодирани м/у редовете на конституцията. И ние сме сигурни, 4е вси4ко може да изпълни, ей така с размахване на вълщебната пръ4ица. Гледай какви патриоти имало и как не сме ги видели 16 години. АТАКА към избирателните урни :D :D :D

П.С. Сещам се за един законопроект на АТАКА с/у хомосексуализма :D
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Политика