• Advertisement

за и против гласуването

За политиканите, че се препълни общия форум.

Мнениеот Bodilov_Bodil » 22 Септември 2006, 21:59:25

да, следва другото:-)9 доган нареди на се подкрепи Първанов

и пак не четеш - доган и дпс-то не са хората от малцинството . Но , май на теб трябва да се повтаря и потретва- не си интересна дори и като страна в спор- по-скоро, приличаш на малко, глезено , инатливо дете.Нямам време да се занимавам с обяснения и повтарания. Научи се да четеш ред по ред, а не диагонално - ако знаеш какво е пък това.Не е нужно да слагаш ********* си на челото си, тя се вижда отдалеч.
пази душата си от замърсители
Аватар
Bodilov_Bodil
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 22:11:48

ангели ,ангелииииии,важното е да се говори.много интересно от къде имаш тези сведения за "хитлер 2-ри",а и 12 години прекарани в родопите когато си била 6 годишна също са те обогатили житейски.бре каква пазнавачка се извъди.колко годишна си ,да те попитам?щото ,ако сумира човек така изразения ти житейски опит -еми ти още малко и ще надхвърлиш столетието.не знам къде се намираш и дали въобще имаш някаква информация за България.но като те чета е явно ,че са ти откъслечни сведенията. е!все пак-чула си нещо, ама не си дочула
нищо лично ангели,просто първо трябва да се информира човек.
един съвет-порови се из бгсайтовете .там има мнението на народа,изразено в проценти.можеш да погледнеш в една от тях
http://www.segabg.com/online/sect.asp?paperid=4
има и още.порови се почети,ако имаш бгтв погледай!
не е лош съвета който ти давам
или имаш некакви страхове относно доказване на произхода на имеществото, който волен обещава.
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad » 22 Септември 2006, 22:13:10

Аве хора колко пъти да Ви повтарям, че преклявате? То бива, бива ама бивол за курбан...
Въздържайте се от лични нападки - МОЛЯ!!!
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 22:29:33

сердика, ще те цитирам- "какъв бой? ние да не сме чета от възраждането!

то тогава пиши въоръжен преврат вместо "боят настана"
кого сте биеш, хората родени на същото парче земя, което се казва България"

Как мислиш мислят хората от тази партия ,която ти защитаваш,освен ако не си и симпатизант и мислиш като тях.Да си чувал нещо за адем кенан и неговото отношение към "гяурите". Аз живея в такъв край и знам какво мислят. Не всички ,разбира се. И въобще, време е да изберем по-малкото зло, което може би ще прекрати унищожението на бгнацията.
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad_1 » 22 Септември 2006, 22:44:58

градски, нали за това са форумите,всеки да каже какво мисли и да поспори,да изложи възгледите си. " в спора се ражда истината"- беше го казал някой.
във форумите ще се дърляме ,а на сбирките ще играем български хора, ще пеем и ще танцуваме :king: :violent1: :wav:
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad » 22 Септември 2006, 22:55:14

velingrad_1 написа:градски, нали за това са форумите,всеки да каже какво мисли и да поспори,да изложи възгледите си. " в спора се ражда истината"- беше го казал някой.
във форумите ще се дърляме ,а на сбирките ще играем български хора, ще пеем и ще танцуваме :king: :violent1: :wav:

Мда, ние ще го тропнеме хорото, ама както се почнало тук, май няма да останат "живи" да се хванат на него.
Спор е 1, кавга и обиди 2, а две не ми се нрави. Все пак "това ми е работата", както обича да "казва" една симпатяга :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот aw_neli » 22 Септември 2006, 23:11:10

Абсолютно си прав.Но някои не разбират защо не им се отдоваря , не Четат , дори и сами си противореЧат. Да, не е зле да се пише, но струва ли си да се става за смях заради едното писане. Или е борба за звездиЧки? Хубаво е и да се посмеем за неЧия сметка. Звездите правят небосклона прекрасен веЧер , но нека се отнасяме сериозно към сериозните теми, каквито си поставяме .
Щастието не е спирка, която можеш да достигнеш, а начин на пътуване!
Аватар
aw_neli
Тукашен
Тукашен

Мнениеот estira » 23 Септември 2006, 00:19:18

За гласуването и против безбройните политически теми изникнали в последно време, в които общо взето се чете само едно и също - по малко политика и повече локуморазтегляне; на ти си куклите, дай си ми парцалките; не знам дали съм прав, ама ти си крив; важното е да ги дрънкам някакви, без значение какви; ти пишеш на български, а аз на кирилица и прочие от сорта. И като си помисля, че до изборите остава още месец и ми настръхва косата. И все пак zaedno.de, не всекисрещувсеки.de, или двама-тримащенаправимпролет.de... Обичайте се и нека силата бъде с вас!
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот AnGeLy » 23 Септември 2006, 12:40:58

velingrad_1 и Bodilov_Bodil, не ми се спори с някакви АТАКИСТИ с криворазбрано 4увство за патриотизъм. Във ващата парламентарна група не беше педофилски скандал, не беше скандал с хомосексуалисти, а агитирате за против ДПС. А бе да ви кажа не съм за тях, но пред един педофил бих гласувала с 2 ръце аз тях :shock:
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот Bodilov_Bodil » 23 Септември 2006, 18:03:32

Да, права си, те *********- може и на някой да му хареса!Но нали не са само тези двамата????
пази душата си от замърсители
Аватар
Bodilov_Bodil
Тукашен
Тукашен

Мнениеот AnGeLy » 23 Септември 2006, 18:27:28

Bodilov_Bodil и velingrad_1 (и другите с подобни интереси), този линк е специално за вас, http://ataca.hit.bg/ :!: :!: :!:
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот velingrad » 23 Септември 2006, 20:23:13

AnGeLy написа: velingrad_1 и Bodilov_Bodil, не ми се спори с някакви АТАКИСТИ с криворазбрано 4увство за патриотизъм.

Като не ти се спори - спри!!!

И понеже и тук Темата, почва да се задръства - до утре Ключ!...Просто време за размисъл :wink:
........................................
Днес е "Утре"!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот velingrad_1 » 24 Септември 2006, 15:14:33

Ангели, Благодаря,че си се потрудила да ни дадеш сайта на "АТАКА"!Много мило от твоя страна!
Аз съм се регвал оше от създаването му преди 3 години ми се струва ,че беше.Е!Аз не съм точно от създаването му, но все пак съм от един от първите 30 симпатизанти.От времето, когато все още нямаше ПП АТАКА, а се вписваха само коментарите на Волен Сидеров от предаването "Атака" От тогава сайта беше променен няколко пъти, На няколко пъти засегнатите може би от коментарите ,на Волен се опитаха да го унищожат по различни начини ,но не успяха.
Все пак, още веднаж -Благодаря за усилията ,които си положила!!!
С най-добри чувства!
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот AnGeLy » 24 Септември 2006, 16:59:13

velingrad_1 написа:Ангели, Благодаря,че си се потрудила да ни дадеш сайта на "АТАКА"!Много мило от твоя страна!

velingrad_1, ти май определено не си про4ел какво пише на този сайт :D :D :D Ама пак препоръ4вам вси4ки симпатизнати и не-симпатизанти да го отворят и да го про4етат :!: Има мноого полезна информация за вашата организация и по-слециално за лидера й и неговите методи за агитация :D
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот velingrad_1 » 24 Септември 2006, 20:24:29

E! Хора сме,човешко е да се греши :oops: :wink:
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен