• Advertisement

Свободата на журналистиката

За политиканите, че се препълни общия форум.

Одобрявате ли уволнението на Инджев?

Анкетата свършва на 16 Ноември 2006, 10:58:55

Да, категорично
0
Няма гласували
Да, но нещо ме смущава
1
5%
Е, не биваше точно така (и точно сега)
0
Няма гласували
Не, категорично
17
85%
Не ми пука ...
2
10%

Общо гласове : 20

Мнениеот azbuk » 19 Октомври 2006, 19:53:24

perekli написа:защо не му дадат време на журналиста да си докаже твърденията ами го гонят веднага?

гонят го, защото е нарушил етиката на работното си място. твърденията си няма нужда да е в студиото, за да ги доказва. никой не го е спрял. ако има материал, ще има и кой да му го купи и публикува.

нямам нищо против декларацията, ама е малко наивничка. какво си мислите, че ще каже Първанов? "О, да, оказах натиск и много ме е срам затова." по-добре да се помисли как да се направи наистина разследване за имотите му.
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот makeno » 19 Октомври 2006, 23:20:31

Президента:
За нищо не мога да се сърдя на Иво Инджев. За всичките тези години аз не помня случай, в който той да е казал нещо, което да ме засегне. За разлика от много други журналисти. Не е драма това, че той се довери на непроверена информация. Разбира се, ние бяхме длъжни да я опровергаем веднага. Но смятам, че от това не трябваше да последват някакви наказателни мерки, още по-малко отстраняването или оставката му - дори не знам за кое от двете става дума. Разбирам, че все пак Иво Инджев ще се върне в ефира, не знам къде точно. Пожелавам му го, въпреки че сме на различни позиции, но нека има повече различни мнения.
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Предишна

Назад към Политика