• Advertisement

Волен Сидеров - Нещо като Хитлер, нещо като Чухче, нещо като

За политиканите, че се препълни общия форум.

Мнениеот tonic » 23 Октомври 2006, 21:37:29

retal написа:Беронов е с по висок резултат от Сидеров само в софия
В останалите населени места Сидеров е на второ място

Нали знаете, кога човек се сеща, че да сси българин е качество, когато установи, че не е развил други качества...
Аватар
tonic
Роден писач
Роден писач

Местоположение: nothing happens unless first a dream... yours truly: a nasty granny
Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот isisito » 23 Октомври 2006, 22:12:44

600 000 са гласувалите за Волен. Какво ли си мислят тези хора?Някои са луди като него, други наистина вземат всяка негова дума за чиста монета, а има и трети, които просто нямаше за кого да гласуват - не искат Първанов, защото е червен, не искат Беронов, защото е възстаричък /Иван Костов се подигра със синия електорат/...и кой остава?
А ние и да ги виждаме тези неща полза няма - те се правят на луди в пленарна зала,карат се, обиждат се, а като излязат извън нея мятат едни кюфтета и се чудят как да съдерат кожицата на обикновения човечец....Бизнес, сделки..
Че за какво става въпрос? Волен не е от тях, затова май е цялата работа....Или просто са го усетили, че и той иска да се нареди близо до баницата...Ама няма кой да го пуснеееее.....
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот DerWolf » 24 Октомври 2006, 08:30:00

А ако се окаже че зад него стоят руски интереси, чиято цел е България да не е независима ?
Според мен Волен успешно експлоатира незапълнена ниша в политическото пространство .
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот ppetrov » 24 Октомври 2006, 09:15:30

isisito написа:600 000 са гласувалите за Волен. Какво ли си мислят тези хора?...

Моя позната в Гърция ми разказа по телефона как там изгонили един циганин (пардон - ром) от избирателната секция, защото влязъл и почнал да вика: 6-и номер, 6-и номер, дайте ми 6-и номер!
ppetrov
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот DANNA_j » 24 Октомври 2006, 19:31:09

isisito,аз ще ти отговоря кои са тези хора,гласували за Сидеров,защото аз съм една от тях и защото пак ще гласувам за него:това са хора,подкрепящи неговите идеи и сремежи за едно справедливо общество,в което всички БЪЛГАРСКИ граждани да имат еднакви права и задължения;в което да няма двойни стандарти,както в момента;общество,в което да се защитава предимно националния интерес и което да има честни и справедливи управници;общество в което да бъдат наказани всички,които злоупотребиха с доверието на народа си,които ограбиха държавата,сключвайки сделки за собствена облага против интересите на родината....и т.н. Никой няма право да нарича луд,расист или ксенофоб този,който милее за България ,помисли си по въпроса..
Аватар
DANNA_j
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот isisito » 24 Октомври 2006, 20:42:04

DANNA_j,
въпрос на избор мила....никъде по-горе няма да видиш написано от мен , че Волен е луд, ксенофоб и т.н. Всеки решава за себе си....Просто разсъждавам на глас....Но в продължение на 16 години видяхме, че който се качи горе направо подлудява. Мислиш ли,че Волен ще е изключение?
И още нещо - мисля, че тяхната е лесна - те се оправят помежду си, въртят си бизнеса, а ние долу се чудим на кого да си дадем гласа. Кой мисли за нас? Всички тръгват с великите обещания, а накрая какво? Едно голямо нищо...Сега ти си помисли по този въпрос....
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Мнениеот DANNA_j » 24 Октомври 2006, 20:47:52

прав си,обаче аз отдавна съм го премислила,преценила съм нещата от всички възможни посоки и когато реших да гласувам,си имах ( и още си ги имам) определени аргументи и съм сигурна,че не бъркам.
Аватар
DANNA_j
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот isisito » 24 Октомври 2006, 21:57:50

Разбира се, големи хора сме и всеки решава за себе си.... :o
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Мнениеот AnGeLy » 24 Октомври 2006, 22:09:16

isisito написа: Но в продължение на 16 години видяхме, че който се качи горе направо подлудява. Мислиш ли,че Волен ще е изключение?

Че той и сега е луд, какво ли остава като грабне властта? Ще освирепее окон4ателно, 4е и нас ще полуди покрай него.
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот isisito » 24 Октомври 2006, 22:22:12

Ами да, виж как всички говорят за него....Човекът влезе успешно в ефира.....
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Мнениеот DerWolf » 24 Октомври 2006, 22:47:34

Хора. Като ви чета мненията и се хващам за главата. Как Сидеров ще помогне на България ? Като разпалва междуетническа омраза, или може би като направи национализация ? Или като постави вето върху влизането на България в ЕС ?

Страхувам се че историята с бивша Югославия може да се повтори ако всички почнем да се конфронтираме на етническа основа. Все пак всички сме граждани на Република България. Каква е тази българофобия за която говори Сидеров ? Кои са тези българофоби ?
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Мнениеот isisito » 25 Октомври 2006, 10:46:52

DerWolf,
всичко е глупост. Не мисля, че трябва да се подвежаме по приказките на политиците като цяло. Те се дърлят там горе, защото не могат да разделят баницата. Какви българофоби, какбви българофили?Глупости - празни приказки, хвърчащи в ефира..... Всеки гледа да бръкне в меда и после да си оближе пръстите.
Но може да стане страшно, ако някой приеме сериозно тези приказки. В това си абсолютно прав....
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

ето това е интересно

Мнениеот TRAUMHAFT_NAH » 25 Октомври 2006, 23:39:28

Аватар
TRAUMHAFT_NAH
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот AnGeLy » 26 Октомври 2006, 00:44:45

DerWolf, това е целенасо4ена агитация по форумите. Не само заедно.де страда от това, виж примерно нюз.бг. Те са навсякъде :^o На някои дори им се плаща за това, до там са стигнали болните мозъци :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот DerWolf » 26 Октомври 2006, 11:52:34

всичко е глупост. Не мисля, че трябва да се подвежаме по приказките на политиците като цяло.

Много си прав ! Всички политици са един дол дренки ! Обаче не е лошо да изберем по малкото зло понякога, но на фона на тези простотии в медиите е трудно да се направи разумна преценка.
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

ПредишнаСледваща

Назад към Политика