• Advertisement

AnGeLy

За политиканите, че се препълни общия форум.

AnGeLy

Мнениеот TRAUMHAFT_NAH » 28 Октомври 2006, 02:51:59

СЛОЖИЛО ЕДНА СНИМА С АНГЕЛСКО ЛИЧИЦЕ, А ОТ ВСЯКА НАПИСАНА ДУМА ЛЪХА ТАКАВА ЗЛЪЧ,АГРЕСИЯ ,ОМРАЗА И ПОВЪРХНОСТНОСТ!

НЕЩО НЕ СЕ ВЪРЗВАТ ТИЯ НЕЩА!?!

ИСКАМ САМО ДА ПРИПОМНЯ ЧЕ СТРАНИЦАТА СЕ НАРИЧА "ЗАЕДНО" ,А ИДЕЯТА НА ВСЕКИ ФОРУМ Е КОНСТРУКТИВЕН ДИАЛОГ,А НЕ ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ И НАПАДКИ.

НАБЛЮДABАМ ГО *********** ЕДВА ОТ НЯКОЛКО ДНИ , И ВЕЧЕ МИ СЕ ГАДИ
ОТ НЕГО И СЕ ЧУДЯ КАК ПОСТОЯННИТЕ ФОРУМЦИ ГО ИЗТРАЙВАТ.

АЗ ПРЕДЛАГАМ АБСОЛЮТНА ИГНОРАИЦЯ. КАТО НЕ МУ ОТГОВАРЯТЕ ДА ВИДИМ КАК СТЕ СИ ЛЕЕ АГРЕСИЯТА
Аватар
TRAUMHAFT_NAH
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad_1 » 28 Октомври 2006, 11:17:09

TRAUMHAFT_NAH, не трябва да стигаме чак до там. Всеки има право на мнение,да се регва където иска ,с ник и снимка каквито му харесват.Пък и нали в спора се ражда истината.Само админите преиграват малко,заключват по собствено усмотрение ,преценка и интереси темички и дискусии,което според мен не е правилно.Искам да кажа да вземат да отворат форум "плювалник" , където всеки може да си плюе ,крещи и говори каквото му е там на душата ,но да сложат предупреждение и да си вържат кончето,така да се каже ,че не е за хора със слаби нерви.Та като видат и преценят , че някоя тема е за заключване, да я преместат в "плювалника".Защото в дненото напрегнато ежедневие, трябва да има място където човек може да изпразни напрежението и след това, спокойно да се наслаждава на удоволствието от сърфирането в нета.
Смятам ,че съм "чудно близо" до някакво разумно решение на феномена AnGeLy.
А че такива ги има и ще ги има, в това няма никакво съмнение :) Интернет кафета ,никове и снимки,колкото искаш.Спиране няма.Човек може да се регва от където иска ,където иска и както си иска. :wink:
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот copland » 28 Октомври 2006, 11:27:49

Не с лошо, моля. Иначе си оставаме в кръга на "ЗЛЪЧ,АГРЕСИЯ ,ОМРАЗА И ПОВЪРХНОСТНОСТ". Предлагаш игнориране, но повдигаш цяла нова тема и пишеш с главни букви...
Форум "Плювалник" си имаме - казва се "Политика" и отдавана не го чета. Няма за какво. Въобще 'що си губиме времето с глупости?!?!
I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот azbuk » 28 Октомври 2006, 11:35:57

мда, и на мен веднъж ми бяха отворили една такава тема. много тъпо. и какъв е смисълът?
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот velingrad_1 » 28 Октомври 2006, 11:42:07

Ето за това предложих "плювалника", та да се изчисти "политиката".
Пък може и някой да забележи и по тоя начин да оправи политиката в БГ :wink:
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот seth » 28 Октомври 2006, 11:50:07

Да azbuk преди време написах подобно мнение заради теб за6тото исках да се замисли6 4е 6том го пи6а зна4и имам някви при4ини, но ти си продалжи постарому и накрая по4ти те изгониха от форума.

Т.като много пъти са ме обвинявали 4е за6титавам angely няма да отговоря на TRAUMHAFT_NAH какво мисля по темата, само 6те кажа 4е na ако наистина влиза6 от 4 дена тук няма откаде да има6 мнение. Зна4и си някои от редовните които си е измислил втори ник за да напи6е тази а и други теми, което наи малкото е тъпо и елементарно, ако 6те се заяжда6 с някои толкова директно поне застани с името си!
Минута след минута живота ни свършвa.
Наи-лесния начин да направи6 от един добър един зъл човек, е да му даде6 това което искa!
Аватар
seth
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 3 пъти

Мнениеот velingrad » 28 Октомври 2006, 12:23:06

Дами и Господа,
започва пак преиграване, лични нападки и празнословие - жалко!
@TRAUMHAFT_NAH - имаш ЛС!
@velingrad_1
Градски, Админите-Модите не преиграват, а се грижат (в свободното и не свободно време) този Форум да остане чист. "Плювалник" не ни трябва (поне на мене) - достатъчно се плюе и така.
Защитавайте тезите си БЕЗ лични нападки а който не може - Форуми бол!

Според мен дискусията е излишна - колкото и да не ви харесват, има си "Правила и условия", които трябва да се спазват.

п.п. Някой да е чел обидна дума от мен? Няма, значи може и без!

Ключ!

п.п.2 @TRAUMHAFT_NAH
Ако желеш да игнорираш някого, направи го без агитации :wink:

Пак Ключ!
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Политика