• Advertisement

Защо няма да гласувам!

За политиканите, че се препълни общия форум.

Мнениеот bgpower » 2 Юни 2005, 09:00:56

GVP написа:Надявам се българите в чужбина като с мисленето на I_Vsichki_Goli да не са много. BonnskoPivo добре го каза.
Категорично съм за гласуването, няма значение за кой. Ако толкова няма за кой, просто отиди и пусни празен плик, но гласувай!
Всичко останало показва едно голямо безразличие към всичко в България - живот, икономика, роднини, приятели и т.н. И точно това е най-лошото в днешно време. Всички на маса много знаят, много се канят, много плюят, но точно когато им се дава шанс да си дадат мнението, то те отказват. Еми като не си гласувал, то нямаш право на коментари за управляващите, т.е. безразлично ти е. И наистина в този случай най-добре не се връщай никога в България. Защото още на първата улица ще започнеш да псуваш дупките, за оправянето на които са отговорни управляващите.
И това че депутатите щели да се трогнат ако под 50% гласуват, не виждам как ще стане...даже ще се кефят че ОВЦЕТЕ са се увеличили.

Много добре го каза!Поздравления!И аз ако уча в Германия ще гласувам, както смятам да го направя още на 25.6 в София
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 2 Юни 2005, 20:45:55

GVP написа:Надявам се българите в чужбина като с мисленето на I_Vsichki_Goli да не са много. BonnskoPivo добре го каза.
Категорично съм за гласуването, няма значение за кой. Ако толкова няма за кой, просто отиди и пусни празен плик, но гласувай!
Всичко останало показва едно голямо безразличие към всичко в България - живот, икономика, роднини, приятели и т.н. И точно това е най-лошото в днешно време. Всички на маса много знаят, много се канят, много плюят, но точно когато им се дава шанс да си дадат мнението, то те отказват. Еми като не си гласувал, то нямаш право на коментари за управляващите, т.е. безразлично ти е. И наистина в този случай най-добре не се връщай никога в България. Защото още на първата улица ще започнеш да псуваш дупките, за оправянето на които са отговорни управляващите.
И това че депутатите щели да се трогнат ако под 50% гласуват, не виждам как ще стане...даже ще се кефят че ОВЦЕТЕ са се увеличили.

Като дойдат комунистите на власт, да не мрънкате после, защото ВИЕ ще сте ги избрали. Мене ми е през къра кой ще управлява, положението няма да се подобри. За 15 години положението не се е подобрило, ама хич. Кеф ти да управляват сини, червени или напикани. Няма да се подобри и сега, вервайте ми :wink:
Ама вие си гласувайте бре. Тамън разузнаването да ви знае кой къде е :lol:
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот citizen » 3 Юни 2005, 00:25:59

аз си мислех, че след оня клип, дето го постнаха във форума за смях, си си променил мнението:)
Аватар
citizen
Роден писач
Роден писач

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 3 Юни 2005, 07:18:26

Да им имам и извратеното чувство за хумур на тия, дет са го направили оня клип... :lol: Ако по този начин се опитват да накарат хората да гласуват, по-добре да бяха турили мацката гола, поне да оплакнем окото 8)
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Мнениеот BonnskoPivo » 3 Юни 2005, 11:39:26

I_Vsichki_Goli написа:... Ако по този начин се опитват да накарат хората да гласуват, по-добре да бяха турили мацката гола, поне да оплакнем окото 8)

Ето, на това му се вика : И_Всички_Голи :D

П.П. А казваш, че в България нищо не било се променило последните 15 години.... Не си спомням да е имало абитуриентки в подобно облекло в центъра на София! :D :oops:
Аватар
BonnskoPivo
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот velka » 3 Юни 2005, 13:32:48

Защо има важно значение да гласуваме - виж изключително интересен клип за изборите:

http://www.jundj.de/interessantes.htm

и после под
Wahlen in Bulgarien
rabota.mpg
Аватар
velka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 3 Юни 2005, 19:08:59

Вижте сега. Вие нещо ми разводнихте темата. Дайте да напраим малко демукрация по Бомбастичния начин - който иска да гласува да си пише у неговата тема, койт неще у тази. Мен ме изгонихте от другата, щото "съм плашел електората с изказванията си". Вие пък не ми подкукоросвайте негласуващите :lol:

За абитуриентките... От снимките, които аз видях (а те бях някаква колекция от 50 май, плюс видео) не ми заприличаха много на абитуриентки. И според мен разликата през последните 15 години... начините да се сдобиеш с наркотици и цената им...
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Мнениеот BonnskoPivo » 4 Юни 2005, 22:13:21

I_Vsichki_Goli написа:Вижте сега. Вие нещо ми разводнихте темата. ...

Съжалявам, понеже не съм от активните участници във форума, не бях прегледал всичките теми и не бях наясно с Бомбастичните ти проблеми.

И все пак, ако мнението ти за промените в България и свободата на младите се свежда само до покупката на наркотици, наистина няма за какво повече да говорим.

Бъди здрав и успешен живот в Германия.
Аватар
BonnskoPivo
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 25 Юни 2005, 21:04:05

Не че искам да наливам масло в огъня, но изглежда ние, негласувалите, спечелихме изборите 8) Дано да е за добро. Ай наздраве! :lol:
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Re: Защо няма да гласувам!

Мнениеот Leonard » 16 Септември 2005, 19:45:31

I_Vsichki_Goli написа:Тъй като моето мнение е недостойно за нормалните форуми, ще си позволя да маскаря кофата.

Та! Мисълта ми защо, аджеба, няма да гласувам:

1. Защото от години не живея в България, нямам обективен поглед на събитията и не бих могъл адекватно да преценя кое е най-доброто за страната.

2. Защото се гласува за партии, а не за личности. Чрез гласовете си ние слагаме в парламента Азисовци, манекенки и мафиоти. Готов съм веднага да отида и да пусна по 100 бюлетини за всеки от тях, стига някой да успее да ми покаже, че стават за чеп за зеле.

3. Защото за когото и да гласувам, положението ще си остане същото. Доказват го последните 15 години. Няма значение кой е на власт, абсолютно нищо не се променя, сменят се само лицата по новините. Казвал съм го и пак го повтарям: тази страна ще тръгне да се оправя когато една и съща партия спечели последователни мандати. За мен това е признакът, че тези хора вършат някаква работа. Досега винаги новоизбраните им трябват няколко месеца да прочистят останалото от предните и после да започнат наново.

4. Защото с негласуването си, показвам на властимащите, че ми е писнало от тях. Нека един път да не съберат 50% и да видят, че е време всичките да си ходят по затворите. Освен ако вече не са премахнали условието за 50% участие, защото знаят какво ги чака.

5. Защото не искам после да ми тежи на съвестта моят избор. Когато той се окаже същия крадец, мошеник, изнасилвач, и какво ли още не.

6. Защото.... Абе защото не ми пука... Или може би точно, защото ми пука... :roll:

Гласувай,по-разумно е.
Аватар
Leonard
Тукашен
Тукашен

Мнениеот isisito » 23 Октомври 2006, 22:45:58

Хора, гласувайте!!!!
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mishle » 24 Октомври 2006, 02:30:20

@ isisito
айде стига сте ровили теми от минали години! има достатъчно теми в момента, в които се обсаждат защо, как, дали, за кого и тн да се гласува респ. да не се гласува..
писна ми да чета само за това, и как накрая почти всяка тема от "политика" се превръща в помия :evil:
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот velingrad » 24 Октомври 2006, 06:07:15

Тия избори не са ония :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Предишна

Назад към Политика