• Advertisement

Търся пасажер/компания за пътуване в Европа - неактуално

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Търся пасажер/компания за пътуване в Европа - неактуално

Мнениеот AxL » 17 Март 2012, 21:18:28

Търся пасажер за пътуване в Европа. Например Германия, Франция, Австрия, Италия, Швейцария и някои други страни.
Може за няколко дни или за повече. Гледам, където и да ходя да се връщам към Германия, за това пускам обявата тук. Без значение мъж или жена. Ако знае някой език, макар и на ниско ниво би било добре.
Други изисквания нямам. Карам само аз.
Идеята е, че на седмица правя около 3000-6000 км, понякога и по-малко и ако има някой, който има желание да пътува до определена точка или просто да му се пътува може да се възползва. Аз подсигурявам спане и храна. От време на време има свободни дни, когато се стои в някои градове, докато се изчаква товар. По принцип се спи в хотели.
Пътува се с бус Мерцедес.
Аз имах такъв човек, но му се наложи да се прибере за България за неопределено време.
Не мога да определя какъв тип е точно тази обява, но да речем нещо като безплатна екскурзия, но с по-малко забележителности.
Ако някой вижда себе си в подобна позиция, нека ми изпрати на лично кратка информация за себе си и каквото го интересува за мен, тъй като това е доста време прекарано в един бус.
В момента съм в Хановер, утрес Франкфурт, вдругиден Нюрнберг и след това май пак към Франция. Исками се и до България да стигна, но на този етап няма достатъчно товар.
+4917699340013
AxL
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 6 пъти

Re: Търся пасажер/компания за пътуване в Европа

Мнениеот AxL » 20 Март 2012, 11:10:14

Имаше някои въпроси:
Наистина ли безплатно и как така?
- хотелите, които плащам винаги са с две легла, много рядко с едно. Винаги ми взимат за цялата стая.
- Пътуването дали един, двама или трима разходът на гориво и такси по пътищата са все еднакви.
- Единствено остава храната, което не кой знае какъв проблем.

За самарянство от моя страна не може да се говори, защото този човек ще ми бъде и от полза, но ако така го разбирате за мен не е проблем.

Защо ми трябва човек. Понякога превозвам и по-скъпи неща, не ми иска да е без надзор, ако трябва да се отиде до някъде за малко. Има някои части на Италия, Франция и Англия, където не е добре буса да остава без надзор. Разбира се това са редки случаи и да се возиш толкова много километри за да стоиш 15 минути е странно, но необходимо.

Ако има разтоварване, което не е включено в цената на транспорта деля парите по равно. Но това е рядкост, защото не съм мувинг компания.

Аз съм собственик на фирмата.

Не е необходимо дългосрочно. Може и само в определени посоки или държави.

Човек ще ми трябва след Април, така че тези, които са ми писали да имат търпение до тогава. Не че сега не ми е нужен, но още разработвам нещата.

Нека да не се брои за дискриминация, но мъже с обратни наклонности нека не ми пишат с изключение на единични рейсове, примерно Германия-Франция, без приспиване и подобни. Жени с такива наклонности не ме притесняват. Сериозен човек съм, на 32 г. Но нека не си създаваме излишни емоции.

Може и примерно повече от един, но не повече от двама души, защото има място общо за трима.

Старая се да съм максимално открит, дори на моменти да звучи странно или смешно. Всичко трябва да се знае максимално от самото начало. Самото пътуване е 60-90% магистрали според държавата. Не е неприятно, но е дълго преживяване.
Опитите са позволени, но поне трябва да имате търпение да ви върна от където съм ви взел.
AxL
Тукашен
Тукашен

Мнениеот phobuss96 » 16 Март 2015, 19:13:32

Здравей! Много съм впечатлен от това, което искате да направите. Ще бъдеш в полза на много хора. Аз лично имам пътуване до Лихтенщайн, но не е проблем да ме оставите в Австрия или Швейцария. Понеже нямам толкова пари да пътувам се обръщам към вас. Искам да попитам дали имате път натам и долу-горе кога?
phobuss96
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Юлиян » 19 Март 2015, 21:23:22

Здравей,

Ако след 20 април случайно се окажеш в България имам товар плюс себе си към Германия. Товарът е мотоциклет с тегло 213 кг. и дължина 2,40м. Ако се окаже възможно можеш да ме потърсиш на +359888852147 или на email y.nikolov@yahoo.com.
Името ми е Юлиян.
Юлиян
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот AxL » 20 Март 2015, 14:42:54

Здравейте,

Темата не е съвсем актуална към днешна дата. Ако има някаква промяна ще пиша отново.
Бих искал да помоля, някого да я изтрие или сложи някъде назад, за да не заблуждава четящите форума.
Благодаря предварително.

Относно мотоциклета, ако се окажа "случайно" по този маршрут ще се свържа с Вас. Има такава вероятност.
AxL
Тукашен
Тукашен

Re: Търся пасажер/компания за пътуване в Европа - неактуално

Мнениеот Юлиян » 20 Март 2015, 21:26:06

Благодаря Ви за оговора все пак!
Желая Ви успех!
Юлиян
Нов потребител
Нов потребител