• Advertisement

Някой може ли да препоръча хотел/мотел по пътя от Германия-Австрия-Унгария за България?

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Някой може ли да препоръча хотел/мотел по пътя от Германия-Австрия-Унгария за България?

Мнениеот prikazka » 12 Юли 2012, 17:49:27

Тъй като пътуването е доста, бихме искали да преспим някъде по пътя. Дали някой може да препоръча хубав хотел/мотел? Смятахме евентуално да направим почивката на територията на Унгария.
Благодаря много и приятна вечер!
prikazka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 4 пъти

Re: Някой може ли да препоръча хотел/мотел по пътя от Германия-Австрия-Унгария за България?

Мнениеот Franken » 12 Юли 2012, 20:08:13

Винаги при пътуване за БГ оставам да спя в Унгария и по-специално в Сегед. Тръгвам към 9 ч. сутринта от областта на Вюрцбург и съм в Сегед към 18 ч. Пълно е с приятни кръчмички, хубаво ядене и готини сервитьорки, така, че вечерта няма да е съвсем скучна. А е хубаво на следващия ден да се мине през Сърбия по светло. Внимавайте - от Сегед до границата се движат унгарски полицаи, които като видят чужда кола се опитват нещо да изкрънкат. Та сега и хотела - имам два адреса, където съм пренощувал и съм доволен:

Hotel Royal, Kölcsey u. 1-3
Telefon: 0036-62-475 275
www. royalhotel.hu

Tisza Hotel
Szechenyi ter 3
Telefon: 0036-62-478 278
Сигурно има и интернет-адрес, вижте в Гугъла.

И двата са в центъра на града.

На връщане от България може да се преспи в близост до австрийската граница:

Hotel Paprika
http://www.paprikacsarda.hu

Приятно прекарване

Франкен
Franken
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 49 пъти
Благодарено: 106 пъти

Re: Някой може ли да препоръча хотел/мотел по пътя от Германия-Австрия-Унгария за България?

Мнениеот Muenchen2011 » 21 Юли 2012, 03:09:49

Около Будапеща също е добре. Тази година смятам да преспя там в едно хотелче до магистралата за 30 евро в единична стая с включена закуска и паркинг. Но досега не съм спал в този хотел и не мога да го препоръчам предварително. Но всички хотели в Будапеща, където съм бил преди това, са напълно ОК.
Muenchen2011
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Мнениеот prikazka » 6 Септември 2012, 17:33:22

Благодаря за отговорите!
Да напиша къде спахме и ние:
Romantik Panzio
Tatabánya Felsogallai út 6
http://www.romantikpanzio.hu/
Двойната стая е 41 евро без закуска. Близо е до магистралата, но бъдете подготвени, че не е нищо особено. Е, за една нощ става.
prikazka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот brumbar » 8 Септември 2012, 11:25:13

Препоръчвам пансион Фабиан в Kecskemét.
GPS: 46.9101/19.6878
1. Ако съдбата ти обърне гръб, просто я изчакай да се наведе!
2. Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
Когато приятелите ти обърнат гръб, разчиташ на съдбата! Който не вярва на съдбата, разчита на себе си!

Потребители благодарили на автора brumbar за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

Аватар
brumbar
Тукашен
Тукашен

Снимки: 0
Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 51 пъти

Мнениеот daisymm » 20 Септември 2014, 21:28:03

prikazka написа:Тъй като пътуването е доста, бихме искали да преспим някъде по пътя. Дали някой може да препоръча хубав хотел/мотел? Смятахме евентуално да направим почивката на територията на Унгария...

Здравей prikazka,

темата е доста поостаряла, но все пак искаш ли да споделиш с нас дали и къде сте преспали в Унгария. Питам, защото въпроса е актуален и за мен.

До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Мнениеот boyko123 » 21 Септември 2014, 01:00:14

Че тя май е написала... две мнения над твоето ;-) .
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Назад към Пътуване