• Advertisement

Новости около жълтите номера

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Re: Новости около жълтите номера????

Мнениеот minilog » 1 Март 2014, 18:29:27

0877515940
minilog
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот AxL » 2 Март 2014, 20:15:55

Тази нощ около 00:30 часа след Мако, сновяха три патрулки, един джип беше без номера. Ако на някой не му се вярва имам и видео. Малко ъпдейт по темата. Офф-топик: не се занимавам с внос и транспорт на автомобили и нямам никакъв интерес от цялата работа. Просто пиша това което виждам там.
AxL
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот casparcho » 6 Март 2014, 23:12:46

Преминаването през Мако сутрин към 6 преди разсъмване е без абсолютни никакъв проблем процедурата си е като винаги 20-40 Евро макс на Унгареца и 5 на Румънеца , но въпреки това по добре си платете на платформа да ви я докарат колата излиза 90% същото...за тези 10% от едни 500 евро примерно...не си струва...то не е много път , то не е риск от повреда, от полиция от бързо каране през Австрия и Унгария, по -дълъг път през Румъния, да не забравяме и сериозните вече проблеми в БГ колкото и да ги решаваме с пари ...
късмет на всички :)

Потребители благодарили на автора casparcho за мнението:
rusenec
Рейтинг: 4%

casparcho
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 3 пъти

Мнениеот minilog » 9 Март 2014, 14:23:16

aз сношти се прибрах по патиа имаше доста полисиа и николко коли с свалени номера много колеги иавно ги болеше главата #-o за мен с унгарските номера никакакав проблем и нито лев никаде макар отпред с унгарски номера буса отзад с бг двоина платформа никав дерт никаде
minilog
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот varna5222 » 16 Март 2014, 19:15:28

Да, да и един мармот увива номерата в станиол... Ти наясно ли си изобщо, че номерата не ги свалят на пътя, а те водят до най-близката бензиностанция? Явно вземаш комисионна от унгарските номера, освен това караш двойна платформа... Дотам ли стигна да си набираш клиенти чрез манипулации? Форумът и мненията са за да са от полза на user-ите, а не за облагодетелстване на отделни лица! Пускай си офертите в основната тема "Пътуване". [-X
varna5222
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот minilog » 17 Март 2014, 13:30:03

аз пари от никого не вземам и не искам а на теб иавно никога не са ти свалиали номерата колега аз си карам с унгарските номера и неме боли глава заради 50евро икономиа
minilog
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот varna5222 » 24 Март 2014, 20:54:31

Ако си беше направил труда да прочетеш темата щеше да разбереш, че са ми сваляли жълти номера. Аз пък си карам с немските хендлерски номера и също не ме боли глава! В интерес на истината вчера на обяд на Надлак свалиха номерата на едно много ръждиво Вито. Смяната е напълно нова, нито един познат по физиономия унгарски граничен полицай. Унгарците говореха сръбски и си личеше, че са от Унгаро-Сръбската граница. Не знам дали в момента може да се мине с жълти номера границата - след като им разпердушиниха схемата за подкупи. Има клипче в тубата как унгарец взема подкуп от румънски автобус по линия за Лондон.
varna5222
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот bratvlad » 4 Април 2014, 22:31:58

Огромно БЛАГОДАРЯ на колегата minilog,този от Варна,който си има хендлерски номера може и да си пътува без проблем,но ние простосмъртните имаме вариант.Имаше и един от Лондон пич,дето даваше безплатни съвети за жълти номера,ама изчезна като пр.......я из гащи май!
Аватар
bratvlad
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 1 път
Благодарено: 7 пъти

Мнениеот gradev » 9 Април 2014, 18:18:38

Преди няколко дни приятел е имал сериозни проблеми в Румъния. Арест, съд... и тн.т екстри - някой друг патил скоро? или е били нещо тенденциозно
gradev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот minilog » 15 Април 2014, 06:04:52

и двама хасковлии имаха този проблем с жалти номера преди около 10дена никаде около лугож арест сад колите задаржани и книжките им взеха колите си ги взеха с плотформа като се правиат на тарикати карат с жалти и фалшиви червени номера
minilog
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот varna5222 » 24 Април 2014, 22:59:32

Миналия вторник с жълти номера рано сутринта около 6часа - на М5 малко преди Сегет - 20евро на пътните полицаи, на границата 10евро. За първи път с толкова малко на самата граница. В Румъния ни спираха точно на околовръстното на Лугой за скорост, но за номерата нищо не казаха - бяхме с 15км/ч отгоре - писаха фиш или акт, нищо не сме плащали. Спряха и двете коли, като твърдяха, че разликата е 2км/ч в скоростта между двете. Клипче ми показаха, но аз си знам, че сме в нарушение. Казаха да платим в банката... Разбира се този момент го пропуснахме. После имаше още поне 7-8 полицейски коли по пътя, но не са ни спирали (не броя патрулките паркирани пред управленията в селата). Разбира се бяхме в ограниченията. Минавам Лугой - Турну Северин - Крайова - Александрия - Гюргево.
varna5222
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот varna5222 » 24 Април 2014, 23:05:32

А колкото до тези с фалшивите червени номера - направо се чудя с каква смелост го правят. Виждал съм с фалшиви червени номера без стикер само с букви на града и после 04ХХХХ карат в края на Австрия преди границата на Никелсдорф. Както редовно проверяват всички за винетки и документи незнам какво ще се случи като спрат такава кола. там един ром с бус Форд Транзит ме беше питал: "Абе Бате тея полицаи каква винетка искат да ми продават за 220евро" =D>

Потребители благодарили на автора varna5222 за мнението:
kazina
Рейтинг: 4%

varna5222
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот minilog » 6 Май 2014, 19:32:37

незнам кво става но колеги от хасково пак са имали проблеми в романиа окло лугож взели им книжките за жалтите номера така поне пише в акта като го приведоха и глобата е солена 300евро
minilog
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот paco_d » 30 Май 2014, 09:33:28

Става все по сериозно положението..... На 27.05.2014 тръгвам със жена ми и дъщеря ми/4г./от Германия със жълти номера австрииски талони на колата която е със “преглед“.Без проблеми на границите на “Надлак“/сутринта рано към 6/- Унгария и Румъния по схема 20+20Е винетка за Румъния и напъване за БГ.На гр.Турну Северин ни спират полиция не искат пари не ги интересува нищо друго освен проблема за номерата.Ескорт до полицията от 10 да 5ч.ме държаха във полицията да кажа как съм минал границата.Писах жалба за граничния пункт че са ме пуснали във територията на страната им със номера които нямат право да минавам,винетка на нея също пише номера и там са ме пуснали със номерата и пари колко сам дал на границата за да премина.Писах“НЕ знам защо са ме пуснали във територията на страната със тези номера искали са ми пари за транзит през страната и никой не ми е казал че номерата са невалидни за Румъния дори са ми дали винетка за тези номера“През цялото време детето и жена ми пред входа на полицията във егати жегата .Взеха ми книшката и ми казаха че до 15 дена ще ме викнат на съд.Прибрах колата със репатрак от българия /не ме питайте колко пари струва от софия/дали си струваше определено НЕ.Сега трябва да намеря адвокат които знае румънски и техните закони или румънски адвокат които знае български такси, глоби, разходи да Румъния.
ps. най обикновено българско семейство сме без агресивно поведение сме били през цялото време.
Ако може да даде някои съвет нека пише.
paco_d
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот teta_72 » 14 Юни 2014, 23:03:38

Моя въпрос е следния купувам си кола в Германия и си тръгвам директно за България какво ми е нужно за тази кола ДОКУМЕНТИ НОМЕРА ЗАСТРАХОВКИ. Моля който знае да отговори, ще съм му много благодарна. Трябва спешно да се прибера
teta_72
Нов потребител
Нов потребител

ПредишнаСледваща

Назад към Пътуване