• Advertisement

Шофьор за докарване на микробус с ремарке до Германия (Мюнхен)

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Шофьор за докарване на микробус с ремарке до Германия (Мюнхен)

Мнениеот Krisko06 » 10 Януари 2015, 18:03:08

Търся шофьор да докара един микробус мерцедес "варио" до Мюнхен. Трябва ми шофьор с кат."С+Е" , защото микробуса е с ремарке. Товара е лек и няма да има проблем по границите. Най добре ще е шофьор, който ще пътува за Германия по друга работа. За документите и заплащане ще се уточним по телефона. Мисля да се тръгне на 2-3 ти февруари от Пловдив през София за Видин. 017682615356 - Краси
Krisko06
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Шофьор за докарване на микробус с ремарке до Германия (Мюнхен)

Мнениеот gesh70 » 11 Януари 2015, 21:52:34

Здравейте. Аз съм с кат Б. Искам да пътувам за германия *Хамбург*. Ако мислите че мога да свърша работа - пишете тук. Пътувал съм много пъти по този маршрут. Защо трябва да е Ц и Е. Сега има нови положения позволено е повече от преди. Поздрави. Георги 004915212833044
gesh70
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Re: Шофьор за докарване на микробус с ремарке до Германия (Мюнхен)

Мнениеот AxL » 17 Януари 2015, 04:35:21

Надявам се да имате представа с какво се захващате.
Варио не е Виано или Вито. След определени килограми по документи отива в категория лиценз без значение за чия сметка пътува. Добре е тези неща да се пояснят. Дори и този транспорт да е приключил, по принцип е добре да се споменават. Друг въпрос е, че има тахограф. Проверки на всяка граница след Румъния, всички кантари и т.н. Не е работа за човек, който просто иска да стигне до Германия, защото може и да не стигне.
Само в Австрия и Унгария глобите ще превишат стойността на композицията със забележката, че не се знае колко е скъп товара. Ако се кара джигитската.
AxL
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 6 пъти

Назад към Пътуване