• Advertisement

Споделено пътуване от Англия до България 10/2015

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Споделено пътуване от Англия до България 10/2015

Мнениеот Стефан Тепавичаров » 30 Юли 2015, 15:45:27

Тръгвам от Шефилд(Middlehall shoping center)минавам през Лондон за София в края на октомври 2015(29ти или 30ти)в 20:00.
Ще се пътува с Сеат Толедо 1.9 ТДИ(в отлично техническо състояние, разполага с кожен салон и климатик), за момента има 2 свободни места с по 1 голям куфар, цената е 60 английски паунда или тяхната равностойност в евро.
Едната почивка ще е в Люксембург, после в Нюрнберг, Германия. Минавам после през Унгария и Сърбия.
Забранено е пренасянето на контрабандни стоки: наркотици, оръжие, както и цигари и алкохол в големи количества. Изрядни лични документи и паспорт.
Спокоен шофьор съм(очаквам спокойни пътници), поддържам скорост по магистралите до 110-120 км/ч. Пътуването отнема 35часа, пригответе си поне 2л вода и храна за два дни(приблизително).
За връзка с мен по всяко едно време на лично съобщение или на телефон(предпочитам смс от пон. до пет.): +44 7990 360 341
В колата се пуши, спирки на не по-малко от 2 часа. Музика се слуша всякаква, може да носите и ваша.
Всеки който е съгласен на тези условия е добре дошъл с мен на Европейското турне :)
Стефан Тепавичаров
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Пътуване