• Advertisement

Помощ за изпращане на подарък от Швейцария до България?

Обяви за пътуване с автомобил, продажба на самолетни билети и т.н.

Помощ за изпращане на подарък от Швейцария до България?

Мнениеот sissssi » 21 Март 2016, 00:57:09

Дали има човек, който може да ми помогне за изпращането на подарък до България?
Става дума за: кошничка за пазар, несесер, ключодържател и пакетче чай? Не е нещо тежко. Въпросът ми е за датите 25 или 26 март? Може би някой лети за Родината на тези дати? В пощата ми поискаха 25 франка, което е 2 пъти повече от стойността на подаръка... Много искам да зарадвам близка приятелка за рождения й ден с нещо съвсем скромно!
sissssi
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Помощ за изпращане на подарък от Швейцария до България?

Мнениеот daisymm2 » 21 Март 2016, 11:45:15

sissssi написа:Дали има човек, който може да ми помогне за изпращането на подарък до България?
Става дума за: кошничка за пазар, несесер, ключодържател и пакетче чай? Не е нещо тежко. Въпросът ми е за датите 25 или 26 март? Може би някой лети за Родината на тези дати? В пощата ми поискаха 25 франка, което е 2 пъти повече от стойността на подаръка... Много искам да зарадвам близка приятелка за рождения й ден с нещо съвсем скромно!

Здравейте, а ако бъде направено с лек автомобил проблем ли е? Стоките вече у вас ли са и могат ли да бъдат взети днес (21.03.2016) следобед? Ако да, кажете ми от кой град в Швейцария трябва да бъдат взети и до кой град в България трябва да бъдат доставени.

Ако успеем да синхронизираме нещата до днес около 15:00 ч., може и да стане работата чрез нашата кола.
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот sissssi » 21 Март 2016, 21:24:16

daisymm2 написа:
sissssi написа:Дали има човек, който може да ми помогне за изпращането на подарък до България?

Здравейте, а ако бъде направено с лек автомобил проблем ли е? Стоките вече у вас ли са и могат ли да бъдат взети днес (21.03.2016) следобед? Ако да, кажете ми от кой град в Швейцария трябва да бъдат взети и до кой град в България трябва да бъдат доставени.

Ако успеем да синхронизираме нещата до днес около 15:00 ч., може и да стане работата чрез нашата кола.

Здравейте и сърдечно благодаря за бързия Ви отговор!

Надявам се да не е късно, чак сега успявам да прегледам съобщението. Аз съм в Цуг, но мога да дойда до Цюрих, Люцерн също? Но съм с GA, тъй че съм гъвкава за опции. Вие къде ще се намирате? Няма никакво значение дали е с автомобил, важното е да има възиожност да стигне до България. Апък, ако е възможно и да е за 26ти, когато е рождения ден на момичето ще е ехеееей - направо фантастично!!! А удобно ли е да попитам дали ще струва нещо услугата?
Оставям и мобилен за връзка. Може би whatsapp би бил най-бързият вариан за комуникация? +41 786 901 383

Поздрав,

Сиси
sissssi
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sissssi » 21 Март 2016, 21:25:51

daisymm2 написа:

Послепис: Да, подаръкът се намира в мен. Става дума за град София.
sissssi
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот daisymm2 » 22 Март 2016, 10:02:17

sissssi написа: ... Послепис: Да, подаръкът се намира в мен. Става дума за град София.

Здравейте,

съжалявам, че нещата вчера не се получиха. Един мой близък мина вечерта точно покрай вас с колата си на път за България и можеше да свърши работата.

Предполагам, че ще получите и други предложения и ви желая успех!
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот sissssi » 22 Март 2016, 10:33:55

daisymm2 написа:
sissssi написа: ... Послепис: Да, подаръкът се намира в мен. Става дума за град София.

Здравейте,

съжалявам, че нещата вчера не се получиха. Един мой близък мина вечерта точно покрай вас с колата си на път за България и можеше да свърши работата.

Предполагам, че ще получите и други предложения и ви желая успех!

Здравейте!
Ех, много жалко! Но Ви благодаря отново много за озивчивостта!
Да се надяваме, че ще има друга възможност.
С пожелания за хубав ден!
Поздрав!
Сиси
sissssi
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Пътуване