• Advertisement

За немската музика

Тралалалааа

Мнениеот bgpower » 10 Февруари 2006, 13:12:57

KUGELSICHER написа:Bushido,Fler,Eko Fresh,Kool Savas,Baba Saad,Tony D....

и много другу,лудница... :)

Етническите поляци ...!Абе това дето те го правят не е баш Рап, ама някои песни стават
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

музикозанимаващи се в DE

Мнениеот draka » 14 Февруари 2006, 18:40:00

BFD написа:Axel Rudi Pell- много мелоди4ни!
Doro и Helloween съ6то zабравихте :-)

Моля те не принизиавай Helloween до нивото на музикалните инвалиди в Германия! Scorpions, Helloween и Accept са/бяха на съвсем друго - световно! - ниво.
Аватар
draka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот BFD » 15 Февруари 2006, 16:37:37

draka, иzвинявай, 4е си споменах тогава. Мислех си, 4е това е тема zа немска муzика, а не zа муzикалните инвалиди в Германия. :) Или вижда6 не6то обидно в това, 4е са немци?
BFD
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот copland » 14 Март 2006, 01:47:03

Тука няма ли фенове на Sven Väth? Или ви е много твърд?
Като изключим Rammstein за друго немско, което да ми харесва не се сещам. С едно-две малки изключения може би. Обаче ако BonyM :rr: :rr: :rr: наистина са немци, което дори не предполагах (!! :!: !!), значи падам от стола на момента! 8O
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот polia » 14 Март 2006, 08:52:13

Има, има фенове :-), но Свен последните години мина към schranz и това не ми харесва много :-) ...

copland написа:Тука няма ли фенове на Sven Väth? Или ви е много твърд? ...
Аватар
polia
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот Gerry » 14 Март 2006, 17:50:09

ATB roXx!!!
:)

Преди време... нещто си въртях - Xavier Naidoo - Dieser Weg... ама то беше само за момент.
Аватар
Gerry
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот velingrad » 14 Март 2006, 19:28:42

copland написа:Обаче ако BonyM :rr: :rr: :rr: наистина са немци, което дори не предполагах (!! :!: !!), значи падам от стола на момента! 8O

Специално за тебе :wink:
"Frank Farian bietet mit Liz Mitchell, Marcia Barrett, Maizie Williams und Bobby Farrell 1976 gleich eine ganze Band auf und nennt sie Boney M.
Zu diesem Zeitpunkt hat der am 18. Juli 1941 bei Saarbrücken unter dem bürgerlichen Namen Franz Reuther geborene Farian bereits eine beachtliche Karriere als Musiker hinter sich. Zunächst schlägt sich Reuther als Koch durch, spart jede Mark und kauft sich davon Equipement, das reicht, um eine ganze Band auszustatten. Franz Reuther heißt jetzt Frankie Farian und spielt mit seiner Band Die Schatten zunächst Rock'n'Roll-Stücke nach, später dann auch Soul-Songs von Otis Redding. Bis in die frühen 70er versucht sich Farian mit den unterschiedlichsten Produktionen, erhält auch einen Plattenvertrag, aber der große Wurf ist nicht dabei.
Ende 1974 fröhnt Farian wieder Mal seiner Liebe für schwarze Musik und nimmt unter dem Pseudonym Boney M. den Song "Baby Do You Wanna Bump" auf, der im folgenden Jahr überraschenderweise in Belgien und den Niederlanden in die Charts einsteigt. Auf einmal liegen Anfragen für Fernseh- und Liveauftritte auf dem Tisch; eine peinliche Situation für Farian, der nicht selbst auftreten möchte. Seine Musik braucht telegene Gesichter. So rekrutiert er kurzerhand diue vier oben erwähnten Musicalsänger westindischer Abstammung. Das Soloprojekt Boney M. ist jetzt ein Quintett, hat ein attraktives Gesicht und Farian ist seine Sorgen für die nächsten Jahre erst einmal los. Das kann er damals freilich noch nicht wissen."

Frank Farian -това е Boney M, темата е за немската музика, ане за тези които я изпълняват :wink:

Падай от стола....................... :lol:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот rincewind » 14 Март 2006, 20:46:32

"Kein Zurück" и още някои песни на Wolfsheim ми харесват. Херберт Грьонемайер като цяло също кефи.

А-а да, да не забравя-новогодишното трио Stefan Raab, Bully и Thomas Hermann също кърти миФки :)
Аватар
rincewind
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот copland » 14 Март 2006, 23:02:22

8O 8O 8O
ТУП!!!!!
:tard: :tard: :tard:
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот liverbird » 22 Март 2006, 23:22:33

fettes brot
juli
wir sinf helden
nena
atb
tic tac toe(предишните им песни, тази spiegel ми лази по нервите)
(за първите 3 групи наистина се радвам, че съм в германия и имам прекрасната възможност да ги слушам :lol: ; даже ме е яд, че заради езика не могат да се слушат в други страни :evil: )
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот pim1985 » 26 Април 2006, 23:50:40

Каква немска музика,ако не се пее на английски или испански,никога мяма да стане една немска група или изпълнител световна звезда,а и тогава пак не е гарантирано.Повече,които ги изредихте са регионални звездички като в България,има изключения,но те вече не правят музика.Каквото и да си говорим,не се сещам сега за световно известна немска личност в музиката,освен може би ATB,но на клубно ниво,което не
е малко.
pim1985
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bgpower » 27 Април 2006, 08:41:13

Gerry написа:ATB roXx!!!
:)

Преди време... нещто си въртях - Xavier Naidoo - Dieser Weg... ама то беше само за момент.
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот liverbird » 27 Април 2006, 11:07:36

pim1985 написа:Каква немска музика,ако не се пее на английски или испански,никога мяма да стане една немска група или изпълнител световна звезда,а и тогава пак не е гарантирано.Повече,които ги изредихте са регионални звездички като в България,има изключения,но те вече не правят музика.Каквото и да си говорим,не се сещам сега за световно известна немска личност в музиката,освен може би ATB,но на клубно ниво,което не
е малко.

Според мен това, че не са световно известни не значи, че непременно са лоши музиканти и не им е хубава за слушане музиката. Щеше да е много скучно ако всички слушахме само световно известни изпълнители. :roll:

p.s. @velingrad липсва ми заекът, беше страшен :lol: ; поне си го заменил с нещо стойностно :wink:
Последна промяна liverbird на 27 Април 2006, 19:56:44, променена общо 1 път
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот bgpower » 27 Април 2006, 18:30:06

liverbird написа:
pim1985 написа:Каква немска музика,ако не се пее на английски или испански,никога мяма да стане една немска група или изпълнител световна звезда,а и тогава пак не е гарантирано.Повече,които ги изредихте са регионални звездички като в България,има изключения,но те вече не правят музика.Каквото и да си говорим,не се сещам сега за световно известна немска личност в музиката,освен може би ATB,но на клубно ниво,което не
е малко.

Според мен това, че не са световно известни не значи, че непременно са лоши музиканти и не им е хубава за слушане музиката. Щеше да е много скучно ако всички слушахме само световно известни изпълнители. :roll:

Баш така...
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот velingrad » 27 Април 2006, 18:45:10

pim1985 написа:Повече,които ги изредихте са регионални звездички като в България...

Е мислех да не ти отговарям...ама ще е престъпление :lol:
Поинтересувай се малко поне, къде и колко са известни тези "регионални звездички" :wink: Твърдението ти е чисто и просто невежо.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Музика, концерти и театри