• Advertisement

За немската музика

Тралалалааа

Мнениеот th_die_besten » 12 Юни 2006, 10:16:50

Martin_M написа:
th_die_besten написа:аве не се знае... все пак втори албум ще издават хората :D пък и много се надявам да дойдат в БГ, ама май не са се засилили насам :cry:

Абсурд, в България никой не ги знае, какво ще правят там. Освен това у нас немска музика почти не се слуша, с изключение на Rammstein, Die toten Hosen и сигурно още някоя и друга метъл група. Изключвам пеещите на английски като Scorpions, Accept, Helloween и др.подобни. А Tokio Hotel са насочени изцяло към пазара в немскоговорящите страни и едва ли продуцентите им си правят илюзиите, че могат да имат голям международен успех.
Между другото нямам нищо против тях, момчетата свирят прилично и се държат нормално на интервютата, но в сегашния им вид не мога да ги възприема като сериозна група. Много са ми изкуствени с тези прически и с това, че всичко покрай тях е дело на продуцентите им. И вокалът им с този мутиращ пубертетски глас ... А като видя (и най-вече чуя) тълпите от пищящи тийнейджърки направо полудявам.

ами виж ся... поне по мои наблюдения в БГ вече има доста хора които ги слушат... е вярно че има и мн които ги мразят ама тва е отделен въпрос... колкото до крещящите тийнейджърки- и мене ме дразнят(въпреки че са на моята възраст) като почнат да се дерат "Bill ich liebe dich!" и някви от сорта.
Аватар
th_die_besten
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Martin_M » 12 Юни 2006, 10:40:55

Аз много коментирам, обаче още не съм се изказал по темата ....
Та значи .... Доста неща ми харесват, предимно по-стари (сигурно е от ЕГН-то :) ). Първата ми среща с поп-музиката беше с BoneyM. още като ходех прав под масата и доста време им бях фен. Даже и сега от време на време (макар и рядко) си пускам някое тяхно парче и се кефя. Малко ме е срам, но ще си призная, че през 80-те имаше кратък период в който слушах Modern Talking :oops:
Естествено не мога да пропусна Scorpions, на които още съм фен, а също така ми харесват някои парчета на Accept и Helloween. Имаше и една група Bonfire, не знам дали си я спомня някой, свиреха мелодичен рок, и на тях много се кефих. BAP ме кефят също, само да не пееха на тоя гаден Kölsch :)
От по-съвременните малко ми е трудно да си харесам нещо. Дразни ме това, че повечето рокаджии са повлияни от пънка, даже и да не свирят чист пънк.
Донякъде ми харесват Juli, Silbermiond и Wir sind Helden. Jeanette има някои готини песни, а и тя беше готина преди да си направи новата прическа :D
Аватар
Martin_M
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Martin_M » 12 Юни 2006, 10:50:58

Съмнявам се, много хора в България да слушат Tokio Hotel, но може и така да е, няма да споря. Нямам нищо против да свирят в България, щом има кой да си дава парите за тях, защо не :D
Аватар
Martin_M
Роден писач
Роден писач

Мнениеот brandy_l0v3_bill » 12 Юни 2006, 12:34:58

Аз от немската музика най се кефя на Токио Хотел или по точно влюбена съм в тях и мисля че в БГ имат немалко фенове :P
Аватар
brandy_l0v3_bill
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Martin_M » 12 Юни 2006, 13:36:21

Защо ли имам чувството, че зад th_die_besten и brandy_l0v3_bill се крие едно и също лице? :D
Аватар
Martin_M
Роден писач
Роден писач

Мнениеот brandy_l0v3_bill » 12 Юни 2006, 17:52:57

Martin_M написа:Защо ли имам чувството, че зад th_die_besten и brandy_l0v3_bill се крие едно и също лице? :D

Не просто ние сме приятелки и сме големи фенове на Токио Хотел :D а ти що такова чувство имаш :?:
Аватар
brandy_l0v3_bill
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот th_die_besten » 12 Юни 2006, 18:50:51

Martin_M написа:Защо ли имам чувството, че зад th_die_besten и brandy_l0v3_bill се крие едно и също лице? :D

аве не сме един и същи човек- тва е доказателство че феновете на ТХ в БГ са доста :P
Аватар
th_die_besten
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ayame » 12 Юни 2006, 19:27:42

Mного от подрастващите в Германия имат някакво бивалентно отношение към ТХ. Срамуват се да ги слушат официално, гълчат за тях, смятат ги за uncool, а иначе тайно ги слушат и им знаят целия репертоар. Това ми напомня за някои подрастващи в Бг и отношението им към чалгата.
Ayame
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот th_die_besten » 13 Юни 2006, 09:57:41

Ayame написа:Mного от подрастващите в Германия имат някакво бивалентно отношение към ТХ. Срамуват се да ги слушат официално, гълчат за тях, смятат ги за uncool, а иначе тайно ги слушат и им знаят целия репертоар. Това ми напомня за някои подрастващи в Бг и отношението им към чалгата.

ами нз... аз поне за сега не съм така... съвсем спокойно си казвам че ми харесват TH :)
междудругото забравих да спомена че от немската музика ме кефят и Oomph
Аватар
th_die_besten
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Martin_M » 13 Юни 2006, 14:26:58

th_die_besten написа:аве не сме един и същи човек- тва е доказателство че феновете на ТХ в БГ са доста :P

Хайде сега детски номера, ще доказваш колко много фенове имат ТХ :)
Както и да е, не е толкова важно. Все пак темата беше за немската музика, а не само за ТХ :)
Аватар
Martin_M
Роден писач
Роден писач

Мнениеот brandy_l0v3_bill » 13 Юни 2006, 16:26:16

th_die_besten написа:

аве не сме един и същи човек- тва е доказателство че феновете на ТХ в БГ са доста :P

Ми естествено че са доста!!мен лично ТХ много си ме кефат и особено Бил ма ти си знаеш :D
Аватар
brandy_l0v3_bill
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот th_die_besten » 13 Юни 2006, 18:57:57

Martin_M написа:
th_die_besten написа:аве не сме един и същи човек- тва е доказателство че феновете на ТХ в БГ са доста :P

Хайде сега детски номера, ще доказваш колко много фенове имат ТХ :)
Както и да е, не е толкова важно. Все пак темата беше за немската музика, а не само за ТХ :)

така е темата не е само за ТХ-> затова писах че харесвам и Oomph:) слушала съм само Gott ist ein popstar ама песничката ме кефи:)
п.п. и ТХ наистина имат мн фенове в БГ :D
Аватар
th_die_besten
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот rincewind » 15 Юни 2006, 18:25:21

Сега слушам Supergirl на Reamonn. Не съм много запознат с тях, но мисля, че могат да се причислят към категорията "немски групи" и имат някои доста хубави парчета.
Аватар
rincewind
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот velingrad » 15 Юни 2006, 18:42:14

rincewind написа:Сега слушам Supergirl на Reamonn. Не съм много запознат с тях, но мисля, че могат да се причислят към категорията "немски групи" и имат някои доста хубави парчета.

Ирландец е , но всички останали в групата са германци и правят прекрсна музика. За мене Alright( албума от 2004г.) е страхотно парче.Изображение
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот Martin_M » 22 Юни 2006, 10:54:52

Малко ми звучат като U2, сигурно заради ирландската връзка :)
Аватар
Martin_M
Роден писач
Роден писач

ПредишнаСледваща

Назад към Музика, концерти и театри