Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Мнениеот ivo75 » 29 Януари 2019, 00:21:53

VaskoLeon написа:
ivo75 написа: Тъкмо това ме притеснява, защото времето за набиване всички кодове е около 30 мин. Двама души работещи паралелно на двете "ключалки" свеждат времето до 15 мин. максимум. А дали, като си предаваш куфара 2 ч. преди полет, няма да се намерят едни 15 мин. и четири ловки ръчички?

Пътувал съм много със самолет, ама твоите "терзания" никога не съм ги имал! И мои роднини тоже, до сега няма оплаквания!

Требе да си от "бранша", с ловките ръчички? То иначе що ще си нескопокоен? ;-)

Да знам ви аз майните, ако не сте го видели с очите си или не ви го казал някой роднина/ приятел значи не съществува :mrgreen:
estira написа:Ще помоля Vasko Leon/Vasko Levski да реши от кой свои акаунт ще пише и да използва само него

VaskoLeon написа:много ни бъркаш нас двамата с брадчеда! клар?

VaskoLevski написа:Правите грешка, ...че аз съм Васко от Леонберг. Истината е,че сме братовчеди и кръстени на дядо Васко
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 203 пъти

Мнениеот itzo » 29 Януари 2019, 06:28:48

Кой ти е виновен, Иво, че се разкарваш с някакви луксозни буржоазни куфари? Я си вземи една от найлоновите синьо-бели димитровградски пазарски чанти, да видиш как никой няма да пипне вътре. Че даже и на роднините няма да ;-)
В главите на хората трябва непрекъснато, до втръсване, да се набиват незначителни факти. Тогава те ще имат чувство за динамика, без въобще да помръдват. И ще бъдат щастливи!
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 223 пъти

Мнениеот ivo75 » 29 Януари 2019, 09:42:31

itzo написа:Кой ти е виновен, Иво, че се разкарваш с някакви луксозни буржоазни куфари? Я си вземи една от найлоновите синьо-бели димитровградски пазарски чанти, да видиш как никой няма да пипне вътре. Че даже и на роднините няма да ;-)

Преди години, когато олекнах с някои дребни(но за мен ценни) неща, куфарът беше съвсем обикновен(с ключе), но оттогава съм по-внимателен. Поради това нямам други "случки". Сега просто се шокирах, колко лесно се преодолява кодово заключване. Ако не си бях забравил кода, още щях да си тъна в щастливо незнание.
estira написа:Ще помоля Vasko Leon/Vasko Levski да реши от кой свои акаунт ще пише и да използва само него

VaskoLevski написа:Правите грешка, ...че аз съм Васко от Леонберг. Истината е,че сме братовчеди и кръстени на дядо Васко
Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот ivo75 » 14 Февруари 2019, 09:22:06

Измина време, страстите се успокоиха, храбрият български народ победи извратеняците от запад и конвенцията от Истанбул. Българите достойно защитиха патриархалното общество. Та ми интересно ще има ли КОМЕНТАР, как се чувстват победителите? Без ГРЕВИО и Ко. Налице ли е удовлетворение от свършената работа, или реалността поглъща прекалено бързо и няма място да се наслаждавате на минали успехи? Или настъпи време за истината, видяна от много хора, заснета и записана, като снимков и звуков материал? Как се чувстват градските десни водени от червената Жана д'Арк ака кОрнелия? Леко подхлъзнати или тежко доволни от свършената работа?

Всичко това ми стана ми интересно, защото едва днес разбрах, какво е истина между двама души. Без камери и снимков материал за по-голяма ясност.......

Аватар
ivo75
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Приказвалник