• Advertisement

Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 21:59:05

itzo написа:Ъъъъ...не че ме интересува...ама що така наблягаш на "жителКИте"?

Първо, ти явно не разбираш български език? Напълно ясно съм обяснил, че не съм изпитвал никакъв интерес/ влечение към африканките. Не са ми интересни, без да съм расист. Африканците пък са пичове, но общо взето - с тях просто няма кво да си кажа. Както и не познавам такива, в ежедневието и в момента.

Второ, ти искаш да кажеш, че за теб е нормално и естествено, да наблегнеш на жителИте? И с каква цел, за тебе те са така интересни ? Не че мен ме интересуват, личните предпочитания на някой си. Ама щом си рекал да питаш - да ти отговоря.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот bknf » 12 Януари 2019, 09:04:54

Ся разбра ли, що? ;-)

ivo75 написа:Замотано е само в това, което стои за украса на раменете ти. За протокола Конвенцията е ратифицирана в 80% от европейските държави, и това, че ти плюс Путин и......

Лошото е единствено, че от детската градина не демонстрираш особено голям прогрес, но това не ти е проблем, защото не ти е възможно да го разбереш. Чисто и просто налице са когнитивни ограничения....

Ми съдба, кво да праиш)

Pазбирам, че отхвърлянето на тая Конвенция ви е като трън в петата. Която естествено е за защита на жените, хомосексуалните, хората с неизяснен пол и т.н. Тоя въпрос го дъвкахме достатъчно в съответната тема.

Но защо вас туй нещо, ви интересува? Нали не сте нито от едните, нито от другите? Както и съответно, можете да си живеете спокойно и защитени от всякакво домашно насилие - в тия страни, 80% от ЕС. Отделно в САЩ и Канада.

Че Конвенцията никога няма да бъде основен закон в арабските страни, Африка, Азия, Русия - че вас това какво ви касае? Нали не ви се налага, да живеете там ? ;-)

А ти пак хитро и неусетно се измъкна по терлици от отговора на въпроса, за твоя личен опит.-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 12 Януари 2019, 09:15:13

bknf написа:

Ся разбра ли, що? ;-)

Дотук разбрах, че с жителите на Африка си контактуваш по фитнесите, примерно, а с жителките- не. Причините са си твой бизнес :)

bknf написа:... Напълно ясно съм обяснил, че не съм изпитвал никакъв интерес/ влечение към африканките. Не са ми интересни, без да съм расист. Африканците пък са пичове, но общо взето - с тях просто няма кво да си кажа. Както и не познавам такива, в ежедневието и в момента...

П.С. Аман от тая конвенция. Ъпгрейдвайте се, маамустара,новият моден тренд е протестът на БГ шофьорите в Брюксел.
Последна промяна itzo на 12 Януари 2019, 10:05:58, променена общо 1 път
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот zlateto » 12 Януари 2019, 09:42:53

Аман не аман, бкнф xване едно, дръпне друго, cети се за трето ... #-o

Защо дискусия с него по тази тема е безсмислена:

1. Живее в аквариум.

2. Tой не е чувал за / не е виждал домашно насилие над жени. Като цяло всичко, на което бкнф не е пряк свидетел, не съществува.

3. Няма познати, приятели или роднини, които да са му споделили за такова нещо. Съответно не съществува.

4. За 500 изписани страници не разбра, че проблема не е в приемането или неприемането на една или друга конвенция.

Та да го помоля да кара по любовните въпроси, искам да ъпдейт-на темата за култови реплики. :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот bknf » 12 Януари 2019, 18:06:04

ivo75 написа: Гейове имало според bknf, само и единствено в щатите, където измирали от спин и наркомания...и така докато не срещнал max...лично...и едва тогава разбрал, че има и извън щатите....Голямо нещо е личният опит, око да види, ръка да пипне и внезапно научаваш нови неща, които дори не си и подозирал, че съществуват

А нима могат всички да имат безкраен практически опит? Не могат, разбира се. Както и не може всички да обичат, да се молят на и да заспиват със Конвенцията в ръка. Както едно време верующите и Библията.

Засега не е известно, в кои области по-точно и как са го придобили. Тоя опит. Обаче те си вярват, че са надникнали дълбоко в дебрите на знаниeто. Както и в тънкостите на Конвенцията. Или може би - благодарение на нея ;-)

ivo75 написа:Лошото е единствено, че не демонстрираш особено голям прогрес, но това не ти е проблем, защото не ти е възможно да го разбереш. Чисто и просто налице са когнитивни ограничения

Не е лошо, напротив. Много е хубаво даже.

Когнитивната психология е дял от психологията, който изследва познавателните способности и процеси на човешкото съзнание и проблемите, свързани с паметта, езика, логическото мислене, вниманието, възприятията, въображението, способността за вземане на решение и др. За когнитивната психология преди всичко е валидна тезата, че това е един уникален по същността си интердисциплинарен клон на научното познание.

Когнициите са систематизирани носители на информация в интрапсихичната хомеостаза на човека. Когнитивната психология се занимава не просто с изучаването на анатомо-физиологичния строеж на психичната феноменология, но и изледва начините, по които структурираме и организираме придобития в онтогенетичното ни развитие опит.

Изследователските методи на когнитивната психология се базират върху социално ангажираната позиция на мозъка като психологичен дериват, декодиращ посланията, предавани от източници с неустановен произход.

Мда, от википедията. ;)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 12 Януари 2019, 18:38:18

ivo75 написа: Гейове имало според bknf, само и единствено в щатите

Съвсем не. Установено е, и e документално доказано, че гейове има и в Русия. Зимата спят зимен сън, като мечките. Или отлитат за ЕС, където се грижат за тях. Точния им адрес и местоположение не са известни. Защото никой не ги търси.

Или не са истински гейове, а докарани отнякъде актьори. Pодени на друго място, и дошли на свой ход за картинката.

Ето как такъв един ce мъчи, някой да му обърне внимание. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=dlH0STLJR1I
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 12 Януари 2019, 19:08:53

Забавното в горния клип е, че тъй наречените десантници изглеждат по- гейове от въпросния тип. И като аутфит и като държане. Колектив-същински спартанци или ако щеш-самураи :mrgreen:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 12 Януари 2019, 20:01:46

ivo75 написа:Чисто и просто налице са когнитивни ограничения.

bknf написа:Не е лошо, напротив. Много е хубаво даже. Когнитивната психология е ...

:-s

Уф гледах откриването на Европейска столица на културата 2019. Исках да ми хареса, но ... Въпросната кула глътнала 2.000.000 ...
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 12 Януари 2019, 21:46:28

zlateto написа: Tой не е чувал за / не е виждал домашно насилие над жени. Като цяло всичко, на което бкнф не е пряк свидетел, не съществува. Няма познати, приятели или роднини, които да са му споделили за такова нещо. Съответно не съществува. За 500 изписани страници не разбра, че проблема не е в приемането или неприемането на една или друга конвенция..

Да ама не успяхте да убедите хората, живеещи в България - с тия тези. Не се хванаха,

А в Кьолн преди години, е имало над 1.200 жени - радващи се на празника, и излезли на улицата. И не Конвенцията е щяла да ги защити, както и не са били те жертви, на "домашно насилие". Каквато уж голяма опасност обичат да рекламират някои. Няма да споменавам, кои са били - насилниците.
https://www.sueddeutsche.de/politik/ueb ... -1.3072064

Съжалявам, злате, че приятеля ти е употребявал "насилие", "сила" - спрямо теб. Намери си друг. Мъже по света - много.
Както и Иво и Итцо, ако това се отнася и до тях.

Hе знам къв ще е тоя аквариум, може би целия свят? Но съм сигурен, че съм общувал (и не само) с повече лица от женски пол - отколкото ти.

И повече да се обичате ей. Не да се биете и насилвате. Повече компромиси, а не караници. Ако ли пък не може - смяна.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 13 Януари 2019, 08:16:14

Не си в час честно. Стегни се! 40+ е страшно!

ivo75 написа:Чисто и просто налице са когнитивни ограничения.

Хаха, а това направоооо радва:

Съжалявам, злате, че приятеля ти е употребявал "насилие", "сила" - спрямо теб.

Като няма какво да каже и свободни съчинения стил тя/той щом така мисли, значи е. Иво и затова е жена. Ицо 100% бие жена си.

Хапчетата и в кулата без парашут, бкнф! :mrgreen:
Последна промяна zlateto на 13 Януари 2019, 09:02:02, променена общо 2 пъти
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 13 Януари 2019, 09:12:15

bknf написа:...Съжалявам, злате, че приятеля ти е употребявал "насилие", "сила" - спрямо теб. Намери си друг. Мъже по света - много.
Както и Иво и Итцо, ако това се отнася и до тях...

Ама аз друг мъж не си търся. Абе направо никакъв не си търся, в смисъла, който двамата с твоя "само приятел" Максо влагате в думите "търся" и "мъж" :mrgreen: Видно от това, че вече няколко пъти ти отказвам директните покани за физическа среща, както го прави и Иво май... :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 13 Януари 2019, 13:41:11

itzo написа:тъй наречените десантници изглеждат по- гейове от въпросния тип. И като аутфит и като държане

На някои хора, държащи чука в дясната ръка, им се виждат пирони по стената? Които съществуват обаче, само и единствено - в техните представи ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 13 Януари 2019, 14:26:36

Виж ся. Потърси в гугъла снимка на членовете на произволен гей-клуб от западния....ъъъ...свят и се опитай да намериш седемте разлики между тях и бандата с тельняшките, която си постнал. Щи подскажа: освен, че десантурата е подпийнала здраво друга разлика няма :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 19 Януари 2019, 17:05:38

viewtopic.php?f=50&t=23746&p=199400#p199400
Mr.Bombastic написа:Хайде момчета, излезте навън и се разберете като мъже :) Темата е заключена и само да ви хвана с подобни дискусии в друга тема

ivo75 написа:..смята, че жените трябва да се бият, защото го заслужават; смята, че докато той Лично не бръкне на някого в гащите не може да е сигурен мъж ли е, жена ли е; затова се среща с max (известен със сексуалните си предпочитания) и двамата се подиграват на Олга, жена която той лично е проверил, по неговия си начин...
общува с негри на публични и не само места, но негърките ги избягва; има себе си за мъж, и държи да се обгражда с"мъже", които кани публично или "дискретно" чрез лични съобщения; предложението да изясни, какво иска от мен пишейки ми лични съобщения упорито пренебрегва, но то си стои, за негово инфо/ всичко при един такъв почва, минава и свършва в апокрифни сайтове на руски език, други езици са му чужди, въпреки че от много години е в Германия(страна приела конвенцията, благодарение на която успя да представи публично дълбочината на същността си). "Родния си(само според него) език" ползва за доказателство, само когато трябва да представи и друго мнение, защо може и трябва да се бият жените/ смята свастиката, древен символ използван от нацистите, за стар руски такъв, който нацистите избрали, за да заблудят руснаците, че идват с мир; с подобен спам пълни всяка една тема, в която пише, задавайки купчина въпроси, вместо да отговори на поставени такива; любими са му зависи, то може и така, но може и иначе, то ще си покаже, но аз знам че има друго, ти от кой пол си, че не те знам лично, не съм ти видял документите. Какъв е този, моля някой да ми каже?

А това тука, ти как би го оценил? Да му/и отговарям ли, като продължание на онова (както и на много други неща), или няма смисъл? Все пак той/тя, не пожела да съобщи - каква е целта на написаните мисли. И там, и тук.

На всичко цитирано мога и да му/и отговоря, но явно няма да (може) да разбере.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 19 Януари 2019, 19:47:48

bknf написа:На всичко цитирано мога да му/и отговоря ...

Hедей! Когато отговаряш, само ти си знаеш кво отговаряш. Oсвен това винаги успявaш да се изкараш жертва хахахх. Щом и Ицо капитулира пред теб смятай. Ай дишай! :wave:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник