• Advertisement

За починалите с добро!

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Сбогом Еми

Мнениеот Mr.Bombastic » 23 Юли 2011, 23:21:27

Еми замина си момичето на 27 години. Няма нищо радостно в този факт. Мир на праха й.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 306 пъти

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 24 Юли 2011, 10:36:10

Вие сериозно ли?
Аз-и изгледах тва-туй-онова от посочените връзки... Друсано момиче - нищо по така колоритно не виждам дет се вика.
Гледа кат втрещен призрак от употреба на всекакви производни на упойващи вещества приемани венозно, хранително и дихателно.
Аман каква загуба, каква мъка...
http://www.youtube.com/watch?v=xGXA2EjcIGE
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 24 Юли 2011, 10:40:39

T.e. да се радваме, че момичето е умряло?
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 24 Юли 2011, 10:56:41

Т.е е създала собствен свят дето там богове са синтетичните опиати и не видя какъв обществен пример можем да впием от това друсано и неадекватно, некоординирано момиче, и чааак да го издигнем кат мноого голяма мъка.
Аз-и таквиз лауреати познавам много, знам и съм виждал и силни моменти, но и безвъзратното и естествено падение минаващ конвергиращо обратно през всички нива у еволюцията на приматите...
Да не бе живяла така, да не бе хвърлила топа на 27- толкоз просто.
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот Mottor » 24 Юли 2011, 11:40:05

Perpetuum_Mobile написа:Т.е е създала собствен свят дето там богове са синтетичните опиати и не видя какъв обществен пример можем да впием от това друсано и неадекватно, некоординирано момиче, и чааак да го издигнем кат мноого голяма мъка.

1. Никoй не го дава за пример.
2. Това "надрусано" момиче има 5 грамита и това че не го познаваш си е твой проблем. За твойте проблеми си отвори нова тема.
3. Къде сме го издигнали за мнооого голяма мъка?
Perpetuum_Mobile написа:Аз-и таквиз лауреати познавам много, знам и съм виждал и силни моменти, но и безвъзратното и естествено падение минаващ конвергиращо обратно през всички нива у еволюцията на приматите...

4. Типично по български. "Аз таквиз ги знам, видe ли." Какво трябва да видим?
Perpetuum_Mobile написа:Да не бе живяла така, да не бе хвърлила топа на 27- толкоз просто.

5. Ти пък да не беше се изказвал.
Загубен в нощта. (Загубеняк)
Аватар
Mottor
Роден писач
Роден писач

Местоположение: Minga liegt af da obabayerischn Hochebene, ungefäah 50 km neadlich vo de Oipn
Благодарил: 1 път
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот affetto » 26 Юли 2011, 14:24:07

Знаете ли, кое ме озадачава? Досега бях чувала само лоши неща за нея, че е наркозовисима и т.н., което така или иначе не е лъжа. Едва сега излушах малко повече нейни песни и оценявам, че момичето има талант. Едно не ми е ясно, къде е било семейството й, приятелите. Как не се намери един човек, който да й помогне да си стъпи на краката, да прояви разбиране, за да не пропилява таланта, за който много мечтаят. Толкова ли са били всички завистливи и неблагодарни, че просто да си поговорят с нея и да я убедят, че има и друг начин. Просто е много жалко, мир на праха й!
Аватар
affetto
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 7 пъти
Благодарено: 13 пъти

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 27 Юли 2011, 16:53:03

Съществуват два типа култови личности:
Първите са мимолетни, подплатени с ексцентричност и екстравагантност. Медийни галеници, дето имат по някоя разработена до ента степен отрицателна привичка, дето с която се парадира до припадък. Приятели ми казах де юре таз мацка се очаквало да умре от няколко години насам. Ако премахнем друсаната половина и се угледаме у таланчето, сигурно ша се окаже, че е много посредствено момичето.
Втори са таланти по рождение, които развиват дарбата си през целият жизнен цикъл, кат след себе оставят редица шедьоври, а физическата им кончината е само преход към творческото им безсмъртие.
Според вас некой ша си спомня ли за тази след 10 години?

Аз-и познавам друсани таланти дето всяка минутка им е кат за 5 грамита, което естествено ме умисля дали всеки друсаняк попаднал на точното място трябва да получи грамита, или всеки заслужаващ си талант трябва да се друса за да съкрати пътя към 5те грамита?

Пак не си доразбрал..Ивак- не бе подигравка. Но на теб е простено, то туй с дето се упиваш, аз с него изтрезнявам.
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот naselo » 27 Юли 2011, 20:18:39

Ами някои и като се натряскат печелят награди, други и трезви не могат да говорят. Със сигурност след десет години много повече хора ще си спомнят за Уайнхауз, отколкото за цялата колекция българска чалга и сюрията "звезди". Извинявам се за обидното сравнение.
В случая пороците пречат на популярността, колегата с предния пост малко не е вдянал информацията.
Последна промяна naselo на 27 Юли 2011, 23:14:03, променена общо 1 път
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот mnogoznajka » 27 Юли 2011, 21:28:51

Жалко за Amy! Колко ли е тъжно да си близо до такъв чоек и да не можеш да помогнеш да спаси живота си. Няма значение каква е била Amy в личния си живот. Важното е, че с музиката си е доставила удоволствие на много хора, които ще си спомят за нея. И повярвайте, ще има коя да си спомя за нея и да се радва на таланта и. Кой почитател е забравил Jim Morrison или Jannis Jopplin? Това е превилиегя, която не е дарена на всеки.
Аватар
mnogoznajka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 28 Юли 2011, 15:40:54

ivo75 написа:
Perpetuum_Mobile написа:....

Пак не си доразбрал..Ивак- не бе подигравка. Но на теб е простено, то туй с дето се упиваш, аз с него изтрезнявам.

Прав си, не е подигравка. Душевните ти полüции са си чиста гавра с паметта на Еми.

Тъжно ми е за теб, но все пак с темата искаме да почетем една гениална певица, независимо от грешките и глупостите, които е правила. Това, че ти не я знаеш и какво мнение имаш за ситуацията след 10 год. за една певица, която не познаваш и не можеш оцениш interessiert kein Schwein. С теб както се казва и един срещу друг да тичаме няма да се срещнем. Не е нужно да ми отговаряш, но ако държиш карай по домова книга, че не съм само аз.

Де да знам! Може би съм проклет с триизмерно обхождане във всяка ситуация.
Страно!
Ако почине някой талант от калибъра на Георги Калоянчев истински късмет ще е едно мнениенце ако изобщо някой се сети де, а от друга страна някаква спорна друсанячка дето грее с циркаджийски изпълнения може да породи ожесточена подкрепа и три слзливи реки от мъка. Има нещо извратено в цялата тая погребална еуфория.
От друга страна ми се обяснява не е било признак на съпричастие да отвориш тема Сбогом Еми в социална мрежа, а не да го подминеш с 5секунди в тесен семейно-приятелски кръг...
Може би щото българчетата сме страни хуманоиди дето сме най-умни, най-капацитети, а живеем в бумащина и се чудиме как може тея в цивилизацията хем да са глупави хем посредствени хем всичко да им е уредено.
Отчасти отговорът се крие в поетичният образ на Ивака. Той забележете е компетентен критик, който честичко ни обяснява за липса на своя собствена гледна точка върху проблема, но това не пречи да ражда киселяци на килограм.
Ивак...пожелавам си да видя в бъдеще хронологията увод-теза-заключение в отразяването на душевният ти катаклизъм, и не на последно място човек е твърде вероятно да срещене друг ивак ако реши да тича в противоположна посока на първия. Замисли се защо. Поздравен си..., скоро ще запалим и огъня together!
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот naselo » 28 Юли 2011, 19:04:59

naselo написа:Ами някои и като се натряскат печелят награди, други и трезви не могат да говорят. Със сигурност след десет години много повече хора ще си спомнят за Уайнхауз, отколкото за цялата колекция българска чалга и сюрията "звезди". Извинявам се за обидното сравнение.
В случая пороците пречат на популярността, колегата с предния пост малко не е вдянал информацията.

Каращият се с хората, постоянно объркани са ти доводите нещо, perpetuum simplices. Класиците на България ги знаят и мангалите дори се сещат за тях, спокойно. Калоянчев е точно циркаджия, ти какво искаше да кажеш, че Ейми е циркаджия? Щото нищо не каза. Аз не се чудя защо на другите им е уредено - така е, защото мислят преди да кажат, а масово българите не мислят даже и след като кажат нещо.
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 29 Юли 2011, 14:09:10

naselo написа:
naselo написа:Ами някои и като се натряскат печелят награди, други и трезви не могат да говорят. Със сигурност след десет години много повече хора ще си спомнят за Уайнхауз, отколкото за цялата колекция българска чалга и сюрията "звезди". Извинявам се за обидното сравнение.

Каращият се с хората, постоянно объркани са ти доводите нещо, perpetuum simplices. Класиците на България ги знаят и мангалите дори се сещат за тях, спокойно. Калоянчев е точно циркаджия, ти какво искаше да кажеш, че Ейми е циркаджия? Щото нищо не каза. Аз не се чудя защо на другите им е уредено - така е, защото мислят преди да кажат, а масово българите не мислят даже и след като кажат нещо.

Каквото и да обесня ще ме разбереш ектодермално...
В никoй случай пороците не пречат на популярноста, това е синонимно на мотото "Няма лоша реклама"!
Медийното чудовище е всеяден организъм, а порокът e нитрото в двигателната му система. Обаче точно тук трябва да разделим някои моменти. Къде започва наркозависимата, скандално освободена, медийно-апетитна Еми, и къде творецът Еми - кои асоциации са по-силни, коя половинка изпъква повече от другата? Щеше ли Еми да бъде това което е без своят порок?
Можем ли да кажем, че бъдещите поколения ще запомнят музикалната история на това десетилетие с доминиращият спомен за Еми?
Не разбира се!
Тя не може да се доближи никога до скандалният, но гениален Freddie Mercury. Там талантът изпреварва с няколко дължини, а пороците само полират ярката му звезда.
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 29 Юли 2011, 14:49:56

Perpetuum_Mobile мисля, че каза достатъчно в тази тема. Ясно е на всеки, който се зачете в нея, че май всички останали имат различно мнение от твоето, но най хубавото е, че вече знаем повече от добре позицията ти. Имаш ли нещо против да спреш да подклаждаш тази нелицеприятна дискусия в тема за феновете на една певица, която не е сред живите? Защото на никой нормален човек не му доставя удоволствие да чете подобни неща и скоро ще си сам в нея.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 29 Юли 2011, 15:09:55

OK, щом съм се изчерпал, спирам вече.
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот stefche67 » 29 Юли 2011, 23:08:19

по умните биха замълчали и почели един талант,та дори и просмукан от какви ли не пороци.
отдавна не се бях включвала,честно,не само мнението ме дразнеше,но грешките в правописа ме събориха всячески.аватарат на въпросният сафорумец издава интелект....
Аватар
stefche67
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 5 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник