• Advertisement

Tърся си жена!

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Tърся си жена!

Мнениеот HrabriatShivach » 18 Януари 2011, 00:23:24

Ще разсмея всички – търся си жена!
На 29 години съм и си живеех с удобното чувство, че съм си млад и почти невръстен. На Коледа обаче, приятелите на които кумувах ме изненадаха с подарък, с който ми намекнаха (това е евфемизъм), че май изпускам нещата от ръце: „Спри да бачкаш и стани най-накрая от тоя компютър – време ти е!” и др., но те не са за споменаване.
Вярно, че последната ми връзка приключи преди година и половина, вярно, че май почти не излизам, ама чак да ми пращат адреси на сайтове за запознанства и в добавка: „почваме да ти търсим жена...”.
Да бе да, да не съм малък, сам ще си я търся!
Та ето я обявата:
Бял, хетеросексуален мъж, на 29 год, сериозен, добър и много умен ерген :) работохолик, който не пие и не пуши си търси свястна жена за сериозна връзка [а си я търся в подобен сайт защото не обичам (и това евфемизъм) сайтовете за запознанства]. Така че търся си жена! Не се смейте – работата е сериозна. Обявата също.
HrabriatShivach
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Tърся си жена!

Мнениеот naselo » 18 Януари 2011, 10:12:03

Сериозно е, представи си себе си на 50-60 години, и децата те карат да ходите на сърф... става, ама...
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот seli » 18 Януари 2011, 19:35:55

HrabriatShivach написа:„Спри да бачкаш и стани най-накрая от тоя компютър – време ти е!” и др., но те не са за споменаване.
Вярно, че последната ми връзка приключи преди година и половина, вярно, че май почти не излизам, ама чак да ми пращат адреси на сайтове за запознанства и в добавка: „почваме да ти търсим жена...”.
Да бе да, да не съм малък, сам ще си я търся!

И пак пред компа я търсиш. ;-)
Успех, жените са необходимо зло!
С тях е трудно, но без тях е още по-тежко.
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот vwpolo » 18 Януари 2011, 19:48:33

След като са ти подарили ваучер за сайт за запознанства - па вземи го използвай. Даже да не намериш вярната половинка, след като си ходил на плаж ще си далеч по-печен от сега :mrgreen: Все пак си храбър шивач, а жените усещат ако скоро не си ... шил :mrgreen:

Иначе успех :thumbleft:
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот HrabriatShivach » 18 Януари 2011, 21:30:22

seli написа:И пак пред компа я търсиш. ;-)
Успех, жените са необходимо зло!
С тях е трудно, но без тях е още по-тежко.

Честно казано, след като едва се отървах от едно "необходимо зло", доста дълго хич не ми беше "тежко" - дори се наслаждавах и сега ми се иска само "необходимо" без "зло". ;-)

vwpolo написа:След като са ти подарили ваучер за сайт за запознанства - па вземи го използвай. Даже да не намериш вярната половинка, след като си ходил на плаж ще си далеч по-печен от сега :mrgreen: Все пак си храбър шивач, а жените усещат ако скоро не си ... шил :mrgreen:
Иначе успех :thumbleft:

Да, да! Та да си счупя иглата (не от много шиене,а по други нам известни причини). ;-)

naselo написа:Сериозно е, представи си себе си на 50-60 години, и децата те карат да ходите на сърф... става, ама...

Абе, те ми казаха, че закъснявам, ама ти ме отрезви напълно! Дори да "родя" на 35,като стана на 60 децата ми ще са на 25-едва ли ще искат да ме виждат повече от 1 път в годината - какви сърфове, какви 5 евро..?
HrabriatShivach
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот deyan » 19 Януари 2011, 00:32:32

HrabriatShivach написа:и сега ми се иска само "необходимо" без "зло". ;-)

Ех, мечтателю, не си сам, знай...
:)
deyan
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот velingrad » 19 Януари 2011, 00:48:04

Човекът, търси жена-не вас.
Нито е преклено възрастен, нито прекално млад, та че Дами- прекратете търсенето, моля.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот vwpolo » 19 Януари 2011, 02:30:26

velingrad написа:Човекът, търси жена-не вас.
Нито е преклено възрастен, нито прекално млад, та че Дами- прекратете търсенето, моля.

Какво трябва да значи това сега? Да спрем да спамим ли? То ако няма лафче, никоя свободна мадама няма да се включи :-" :rr:
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот Antonia » 19 Януари 2011, 10:36:56

Трябва ли някой друг да ти казва, че ти е време за нещо си....
Въпроса е ти как се чувстваш...
Аватар
Antonia
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 144 пъти
Благодарено: 32 пъти

Мнениеот dor4o-57 » 19 Януари 2011, 11:48:49

Ееех,Храбри ми шивачо,не можеш да стоиш в къщи и да викаш-Невольооо,ела невольо да ми помогнеш! Съдбата е нещо което идва само без да го търсиш и викаш.Ако отидеш в гората да търсиш някоя мечка да те изяде,няма да я срещнеш.Попитали един,какво искаш да се ожениш ли или да те срещне мечка? Човека рекъл,да ме срещне мечка.Защо? Ми защото мечката ще ме изяде наведнъж,а като се оженя,жената ще ме яде цял живот.Като ти чета писанията,ти май си като този човек.Ама не бой се,то си е много сладко това.А за децата не се притеснявай.Преди единадесет години когато се роди дъщеря ми бях на 41(няма да казвам на колко съм).Сега с нея играеме карти,шах,табла и т.н.Така че,не го мисли много,тя ще дойде когато най не я очакваш.Важното е да не те свари неподготвен и с мека игла.Успех.Па се обади като стане работата да ударим по едно и ние. :-({|= :biglove: :bebok:
Аватар
dor4o-57
Тукашен
Тукашен

Мнениеот estira » 19 Януари 2011, 14:34:54

В сайтовете за запознанства няма нищо лошо, а историята показва, че и Заедно не малко е събрал :mrgreen: И за едното, и за другото обаче е полезно да се знае какви са изискванията към дамата и в кой регион се търси, а снимката е просто задължителна! Това, че любовта е сляпа, са си чисти тинтири-минтири.

Мъжете да млъкват, от тук насетне само жени! :)
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот dor4o-57 » 19 Януари 2011, 14:45:36

Еееех Шивачо,чу ли Естира? След като премине сладостта на медения месец това е първото което ще чуеш-Мъжо млък!
Ама не бой се живее се,не е страшно.
Аватар
dor4o-57
Тукашен
Тукашен

Мнениеот Mony60 » 19 Януари 2011, 15:35:27

HrabriatShivach написа: работохолик

Момче, помоли модовете да изтрият думата, ако вече не ти е възможно да направиш корекция. Жените обичат да бъдат разхождани, да им се отделя време и внимание( поне на първо време ;-) ) и въпросната ако прочете, че си вечно пред компютъра и ще се откаже :(
Иначе с избора на сайта за подобна обява си прав, чакай на "лични", тя там ще се обади. След изписаното по-горе от мъжете, не вярвам да посмее директо във форума. Желая ти успех :thumbleft:
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот HrabriatShivach » 19 Януари 2011, 21:34:24

deyan, velingrad, vwpol, благодаря за съучастието и съдействието. :)
Antonia написа:Трябва ли някой друг да ти казва, че ти е време за нещо си... Въпроса е ти как се чувстваш...

Още като ми казаха и се почувствах.
dor4o-57 написа:Преди единадесет години когато се роди дъщеря ми бях на 41(няма да казвам на колко съм).Сега с нея играеме карти,шах,табла и т.н.

Да ти е жива и здрава!
dor4o-57 написа:Па се обади като стане работата да ударим по едно и ние.

С най-голямо удоволствие, но нямаше ли една приказка за някаква риба, море и тиган..?
dor4o-57 написа:Еееех Шивачо,чу ли Естира? След като премине сладостта на медения месец това е първото което ще чуеш-Мъжо млък!
Ама не бой се живее се,не е страшно.
:) :) :) :) :)
estira написа:В сайтовете за запознанства няма нищо лошо, а историята показва, че и Заедно не малко е събрал. И за едното, и за другото обаче е полезно да се знае какви са изискванията към дамата и в кой регион се търси, а снимката е просто задължителна! Това, че любовта е сляпа, са си чисти тинтири-минтири.
Мъжете да млъкват, от тук насетне само жени!

Браво Естира - не стига, че съм се турил на тезгяха, ами и снимка искаш :) Аз и от дамите не искам снимка на този етап и то съвсем съзнателно - човеците първосигнално мощно се устремяваме към красивото, априори мислейки, че е и качествено, но последния ми опит сочи друго. Този път ще разчитам като начало на други сетива. Това не значи, разбира се, че няма да си разменим кадри с дамите, които ми пишат на лични след кратък контакт. Извини многословието ми и личните моменти, но иначе нямаше как да обясня... :thumbleft:
Mony60 написа:
HrabriatShivach написа: работохолик

Момче, помоли модовете да изтрият думата, ако вече не ти е възможно да направиш корекция. Жените обичат да бъдат разхождани, да им се отделя време и внимание( поне на първо време и въпросната ако прочете, че си вечно пред компютъра и ще се откаже
Иначе с избора на сайта за подобна обява си прав, чакай на "лични", тя там ще се обади. След изписаното по-горе от мъжете, не вярвам да посмее директо във форума. Желая ти успех

Благодаря за съвета, Мони - може и да си прав,но какво да се прави..,а и нямам нищо против разходките и взаимното внимание. :)
HrabriatShivach
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот deyan » 19 Януари 2011, 22:28:57

С извинение, понеже съм мъж, а то нали само за дами вече е разрешено...
Ама ако му пиша на шивача на лични , ще вземе да настъпи грубо недоразумение...
Та:

HrabriatShivach написа:Аз и от дамите не искам снимка на този етап и то съвсем съзнателно - човеците първосигнално мощно се устремяваме към красивото, априори мислейки, че е и качествено, но последния ми опит сочи друго. Този път ще разчитам като начало на други сетива. Това не значи, разбира се, че няма да си разменим кадри с дамите, които ми пишат на лични след кратък контакт.

Харесвам подхода ти! При мен свърши работа. Изучаваш ценностната система задочно. Интернет предлага тази възможност. При сходство търсиш и живия контакт. При второ сходство си на прав път. При тези две сходства, третия контакт, тоест интимния, не го търсиш (макар че това е само на теория, понеже ще ти идва отвътре). Ако е нужно, той (третият контакт) ви намира двамата.

Това, разбира се, не значи, че това, което ти пише Дорчо (мъжо, млък!), няма да ти се случи. Но, на принципа "да приемаме неприятностите по реда на постъпването им"... Това, че мъжете били силният пол, е тинтири-минтири.
deyan
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Следваща

Назад към Приказвалник