• Advertisement

Tърся си жена!

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Tърся си жена!

Мнениеот naselo » 19 Януари 2011, 22:52:12

Знам като много добра обратната схема - 3, 2, 1. Интимн... секс, опознаване и ако си струва и сприятеляване. Проверено от времето :)
Но това е за офлайн запознаства.
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот velingrad » 19 Януари 2011, 23:46:04

vwpolo написа:
velingrad написа:Човекът, търси жена-не вас.
Нито е преклено възрастен, нито прекално млад, та че Дами- прекратете търсенето, моля.

Какво трябва да значи това сега? Да спрем да спамим ли? То ако няма лафче, никоя свободна мадама няма да се включи :-" :rr:

Не vwpolo, не е нужно аз да споменавам, че спамите (мъжете де, па и жените). Няма такава сила, която да накара единият, или другият пол, да се ненамеси там, където не му е мястото. Означава, че никoй не може да ви спре.
Освен това, съм убеден, че ако има "моми", които имат интерес към търсещият, те никога не биха писали тук- в Темата. Причините на всички са ясни, или?
А да пусне някой и Тема "Търся си мъж", та да видиш, колко и кой ще отговорят в нея (Темата).

p.p. И мойто спам, та затова - вън и Ciao.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот Perpetuum_Mobile » 19 Януари 2011, 23:59:01

Към създателя на темата: Човеко, кога се извисиш достатъчно духовно ще разбереш - не ти трябва никаква жена! Ето ме на, мене. Правя страхотни мезета, репертоарът ми от алкохолни напитки е достатъчно добър, разказвам увлекателно вицове, историйки, понякога дори такива де още не са се случили.
Кога преосмислиш и се решиш на съжителство с брат по съдба можеш ме намери тука, а га ни удари хормона ще се изкъпеме , напарфюмираме и отидем там дето са големите немирници.
Осана!
Аватар
Perpetuum_Mobile
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот estira » 18 Февруари 2011, 14:13:05

От чисто модератерско, женско и статистическо любопитство (темата им 17 отговора, а е погледната над 110о пъти!), да попитам аз - И квооооооо? :)
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот vl » 18 Февруари 2011, 21:41:28

Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 476 пъти
Благодарено: 191 пъти

Мнениеот seli » 20 Февруари 2011, 01:19:33

estira написа:От чисто модератерско, женско и статистическо любопитство (темата им 17 отговора, а е погледната над 110о пъти!), да попитам аз - И квооооооо? :)

Според мен, нашият шивач е успял да оплете/заплете в пъстра дантела наше момиче, и вече хич не му е до писане. :)

Аз само с едно не съм съгласен от неговото написано.
Човек и на 60 не е окъснял за нищо, и възраста не го прави по-нежелан за обкръжението му. Всичко опира до това какъв светоглед имаш, каква аура, и каква енергия предаваш на обкръжението си. Примерче:

Дядо е на 81 и винаги посещаван и желан от всичките си деца и внуци. Котило от четири различни жени ( не се смейте, не се е случило предвид религиозен фактор досещайки се за произхода ми, а просто незгоди и едно ново начало! :) ), ние по между си се срещаме много рядко, с губещи, дори клонящи към изчезване връзки, но той е винаги посещаван и желан. Това се дължи на непресъхващият му хумор, умение да каже кавото трябва в точният момент, и най-вече - желание за живот!
Баща ми е негова пълна противоположност, спомням си, вече на 40 показваше отегчение от живота, вечният песимист, като всичко това естествено рефлектира на обкръжението му. Майка дори го ръчкаше с "Още ти се чудя, как не си купил вече парцел в гробището". Та, така...

Спомням си, дядо редовно ми повтаряше докато бях малък - "Всеки истински мъж трябва да се изпоти поне веднъж на ден! Я от любов, я от рабoта, я от луюта чушка". Тогава бях невръстен и не го разбирах, но понякога се досещам за някои негови такива, и се подсмихвам независимо от обкръжението и ситуацията, в която се намирам.

С напредването на годините човек лека-полека губи способноста да се смее истински, и когато видиш 80 годишен изстрадал човек, въпреки всичко, да се размазва от смях, като малко дете - значи има надежда! ;-)
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот robo-pat » 21 Февруари 2011, 00:09:14

Здравейте мили Дами!

Искам да обърна най-специално Вашето вниманието към един живущ предимно в Бохум, но и в Дуисбург,28, висшист, с перспективна професия носеща добър доход, романтик, перфекционист, с идеи и виждания относто света, вселената и всичко останало, отворен към всичко смислено и носещо радост в живота, ироничен, чувствителен, темпераментен, понякога и поизнервен младеж, с подсредностатистическа полуспортна конструкция на неуспял футболист, който по този път си търси най-сетне адекватна на нему партньорка с цел стабилна, дългосрочна връзка с отворен край. :)

Скъпи Дами, в света има много интересни и прекрасни вашеподобни същества от различни националности. Медитирайки обаче върху живота, вселената и всичко останало в позата лотус - поне така си представям, че се казва позата в която медитирам - ме споходи мисълта, че от кръвта вода на става, и че в крайна сметка крушата не пада по-далече от дървото...сещате ли се вече?? Ако се сещате вече, това ни приближава още повече един към друг, ако не - идеята ми е, че искам да споделя близкото си пък и далечно бъдеще /човек знае ли в тези бърни времена??/ с една, и само с една от Вас - обещавам. :)

Ако в някое женско същество, там от другата страна, се породят чувства на любопитство, интерес ...абе вие дамите най-добре си знаете как се чувствате, когато чете едно такова послание... тогава не губете кураж, престрашете се и ми напишете нещичко в отговор, какво и е там било. Все пак аз не хапя, а предимствата на мрежата са известни на повечето от нас тук на този сайт.

Приятни сънища скъпи Дами!

пс.1 ако предизвикам гнева на някой админ или нещо от сорта, моля да бъда извинен, пийте студена вода и си помислете, за някой хубав момент от живота си, когато не сте си били сами в къщи петък и събота вечер
пс. 2 да, това е сериозно, не става въпрос за уан найт стенд!!
пс. 3 имам чисто досие, не съм гамен или там по-страховите прояви на акутна сексуална недостатъчност
пс. 4 интересуват ме дами с ясна визия за бъдещето си, за пушенето можем да поговорим...
пс. 5 Дами с поведение и маниери на свиреп финансов хеджфонд и чалга принцеси, известно ми е, че хубавата жена е като хубавата кола, струва скъпо и изисква постоянни грижи и че съвременната хирургия не познава граници ... аз лично карам 10 годишен опел и това ме задоволява напълно, затова не бих посегнал към S-класа и се чувствам прекрасно в моето си тяло...

Искрено Ваш,

Робо
Аватар
robo-pat
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 6 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот asenbg » 22 Февруари 2011, 00:19:16

Мммммммммммммммммммммм.. много добро, въпроса е какво стана с човека дето стартира темата..
робопат се е изказал много точно, и доста храброст е набрал да драсне.. робопат, поне ти ни дръж в течение как се развиват нещата... пък темата може и да потръгне

пс 4 и 5 пълнят душата :mrgreen:

без повече спам ... :)
asenbg

Мнениеот Matematiks » 13 Април 2011, 05:31:07

Между другото...при все че не съм дама,но все пак :-"

Аз срещнах мацката си точно в такъв сайт-така че опитвайте......и вече 5 години :-$

Успех :cheers:
Matematiks
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Koruin » 14 Април 2011, 00:56:59

Ако бех жена - директно та взимам, чича ми!
Life is a wanderfull abvdenture, just take it in your hands and follow up your dreams.
Аватар
Koruin
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот robo-pat » 10 Декември 2011, 19:55:13

темата е забила нещо, затова хох дамит!!! :)
Аватар
robo-pat
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 6 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот velingrad » 10 Декември 2011, 20:38:04

Я да засилим интригата: Аз, vel... си търся приятелка. Лично няма да се описвам, щото съм неописаем ;-)
А сега де?

p.p. при все това, че е форум, не бих се посвенил да изрежа "мъртвата тъкан", ако се появи такава, във формата на нежелани (сиреч тъпи) подмятания, прикрити като мнения :-"
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот zlateto » 10 Декември 2011, 21:39:50

А аз си мислех, че си щастливо женен и с дете :P
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението (общо 2):
daisymm1daisymm
Рейтинг: 8%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот velingrad » 10 Декември 2011, 22:13:24

zlateto написа:А аз си мислех, че си щастливо женен и с дете :P

Защо? Да не би да търсиш нещастен и без дете? И ако имаш интерес, то що не пишеш на лични? Пък ако нямаш интерес, що пишеш, ако смея да попитам?
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот zlateto » 10 Декември 2011, 22:34:07

Значи ли това че си необвързан и реално си търсиш момиче, а не засилваш само интригата ? :)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението (общо 2):
daisymm1daisymm
Рейтинг: 8%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник