• Advertisement

Tърся си жена!

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Tърся си жена!

Мнениеот boyko123 » 19 Ноември 2013, 21:09:37

zlateto написа:И все пак някой намери ли си жена в заедно :-k

Или мъж... Ако трябва, да отворим и такава тема ;-)
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот zlateto » 19 Ноември 2013, 21:21:35

Хехе уай нот =P~
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението (общо 2):
daisymm1daisymm
Рейтинг: 8%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот velingrad » 19 Ноември 2013, 23:55:54

Да не сме "валат", щото все сме си едни писачите :mrgreen:
Да се "надяваш" тук дан америш "другарка в живота" е като да се надяваш- тоест надяваш се, ама "надежда всяка ту-ка оставете". Признавам (без бой) една се обади, ама след като изиска и "сериозна финансов подкрепа", спрЕх да я мислим...
Добре, че има и друг живот :thumbleft:

p.p. Въ обобщени линии - не търсим вече... и то не само защото не си заслужава (тук) :mrgreen:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот boyko123 » 20 Ноември 2013, 00:15:59

velingrad написа:Добре, че има и друг живот :thumbleft:

А ти не бързай да "скачаш" в другия :mrgreen: живот, че то и в този току виж (вече) нетърсеното взело че те намерило ;-)
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)

Потребители благодарили на автора boyko123 за мнението:
velingrad
Рейтинг: 4%

boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот velingrad » 20 Ноември 2013, 00:22:30

Да бе "бат" boyko123- под "друг живот" имах предвид този извън Заедно ;-)
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот boyko123 » 20 Ноември 2013, 00:32:05

velingrad написа:Да бе "бат" boyko123- под "друг живот" имах предвид този извън Заедно ;-)

Ааа... този... да ти е жив и здрав :mrgreen: Life is live \:D/
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот makeno » 20 Ноември 2013, 00:44:16

В сайта има много жени, пишете им хора. Нищо не губите, най-много ще се запознаете и в реалността с някоя българка/българин. :)
Иначе два съвета за който търси и в "другия" живот:
В Манхайм жените са повече от мъжете, така че...
В Карлсруе е обратното, мъжете са много повече от жените, така че жени.. отивайте към Карлсруе. :)

П.С. Наблюденията са лични, дългогодишни и направени в реалния живот чрез студентските среди. :)
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Мнениеот slon4eto » 20 Ноември 2013, 02:06:03

velingrad написа:Да се "надяваш" тук дан америш "другарка в живота" е като да се надяваш- тоест надяваш се, ама "надежда всяка ту-ка оставете". ..
p.p. Въ обобщени линии - не търсим вече... и то не само защото не си заслужава (тук) :mrgreen:

Ееее, Велинград, как може такова нещо. Не губи надежда :) Смени метода. :bigsmurf:
أَلْ بَحَثَ أحد اِكْتِشاف
Аватар
slon4eto
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 13 пъти

Мнениеот contraintuitive » 20 Ноември 2013, 11:52:43

За мене намирането не е проблем (вече) понеже знам, какво да правя и какво да не правя, дори помагам на други да имат успеха, който желаят...
С течение на времето и съответния опит стигнах до заключенията:

1. много "принцеси" и малко жени - виж. Велинград по-горе
2. колкото повече от първите допускаш в живота ти, толкова повече той се превръща в ад
3. всеки е хипнотизиран от обществото, семейството, родителите и медиите, което пречи на общуването между половете - мъжете и жените сме врагове, не партньори.
4. първо си ти, после идват жените. В противен случай си отиват "топките" ти и/или тя развива "топки".
5. Като си отидат "те", тогава имаш сериозен проблем да си ги върнеш, по-голям от липсата на жени

ci
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот Mony60 » 20 Ноември 2013, 19:44:30

Шефе, смени аватара и може да се обадят още една-две без финансови интереси ;-)
Сложи оня с каубойската шапка, много ти мяза!
Ама който и аватар да сложиш, трудни времена настанаха! Наскоро четох интервю с един млад артист, ама забравих кой беше, но помня какво каза :mrgreen: " Früher war´s einfacher. Die Ehe war eine Zweckgemeinschaft und wenn man sich mag, desto besser! Nun sind die Erwartungen zu groß!"

Потребители благодарили на автора Mony60 за мнението:
velingrad
Рейтинг: 4%

Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот velingrad » 20 Ноември 2013, 20:46:29

Mony и гол аватар да турна (ама моЙто голо :mrgreen: ), все оная. Против принципите си, публикувах и своя снимка (е не в тази тема), но като чета и чувам, какво търси "тя", иде ми да бегам направо в манастир. Така и аватара пасва, като крачка "нананам" ;-)
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Мнениеот vl » 2 Февруари 2014, 04:15:07

http://zabavnizapoznanstva.com/ebook/

Ето как ще започнете да излизате с жените, които винаги сте желали… Ще Споделя Своите Тайни и ще ви Покажа Конкретни Стъпки, Които ще ви Помогнат да Пожънете Успех в Запознанствата и сред Жените – Няма Нужда да сте Богати или Красиви, за да Успеете. Давид Маринов, 2-02-2014 Наскоро бях с приятели в местен бар. Огледах се и забелязах много привлекателна жена. Реших, че искам да се запозная с нея и да взема номера й, за да се видим по-късно. Отидох при нея и й казах няколко думи. След около 3 минути тя записа името и телефонния си номер и ми ги подаде. Имайте предвид, че това беше популярно заведение, където постоянно я заговаряха мъже. А аз бях този, който единствен взе номера й. Другите мъже черпят с питиета, танцуват с жените и прекарват часове, опитвайки се… и обикновено остават с празни ръце в подобни ситуации. Но аз можех да говоря с нея и успях да взема номера й почти моментално. Въпросът е: Какво точно й казах? Как го направих? За ваше сведение, аз съм като всеки средностатистически мъж – не много висок, не особено атлетичен. Не съм от типа мъже, които жените свалят. Е, как успях да се променя толкова, че ако преди не можех даже да говоря с жените, то сега мога да се запозная и изляза с всяка жена, с която поискам. Най-Добрият Начин да Усвоите Знанията и Уменията да Привличате Красиви Жени. Знам, че искате да имате успех сред жените, всички искаме. Какво правят обаче повечето от нас по въпроса – нищо! Стоят си вкъщи – примирени с положението и ‘доволни’ от нещата, които им се случват. Наистина някои мъже от време на време имат късмет и успяват да се запознаят с жена, готова да излезе с тях. Но това като цяло се случва рядко. Реалността е, че мъжете се предават и никога не постигат успеха сред жените, който желаят. Повечето от тях се примиряват и се установяват с жена, която не е това, за което наистина са мечтали. Понякога се случва и нещо по-лошо – просто остават сами, без жена до себе си. Тук съм, за да ви кажа, че не трябва да става така! Не сте се родили, знаейки как да ходите или да говорите, или да шофирате. Това са умения, които сте придобили, когато е възникнала нуждата от тях. Успехът сред жените е простно още едно умение, което всеки мъж може да усвои, ако поиска. Преди няколко години бях много потиснат, защото ми беше трудно да се запознавам и да излизам с жени. Не можех да понеса мисълта, че ще прекарам живота си като ерген или като мъж, за който запознанствата и срещите с жени ще са толкова редки, че ще бъда благодарен за всяка една такава ‘щастлива’ случайност. Имах огромното желание и мотивация да имам повече успех сред жените и започнах да чета всички книги и материали, които намерих по темата. Разочарованието ми обаче беше огромно, защото повечето от това, което научих беше погрешно и изобщо не ми помогна. Всичко, което пише в книгите за запознанства е насочено към това какво да правите и как да се държите след като вече познавате някоя жена. Нищо не пише за запознанствата и какво да направите, за да привличате жените. Книгите са полезни ако вече имате приятелка до себе си. Не дават съвети и насоки как да срещнете тази жена. Затова и реших да събера всички натрупани знания и умения, които придобих лично в стремежа си да имам повече успех сред жените в книга, за да ви покажа как и вие можете да се запознавате и срещате с жените, които винаги сте желали. Това е книгата „Забавни Запознанства”. Някои от вас ще искат да са като Дон Жуан и да излизат с различни жени постоянно, други ще търсят онази една специална жена в живота, а трети ще се чудят как да направят особено впечатление на жена, която вече са харесали. Каквато и да е ситуацията, тази книга ще ви помогне. Не се шегувам. Научих всичко това по трудния начин и няма да намерите подобна информация никъде другаде – гарантирам ви. Това са Само Част от Тайните, Които Ще Научите в Книгата „Забавни Запознанства” Ето някои от тях: Пробвал съм какви ли не заучени реплики за запознанства с жени, а всъщност научих нещо, което изобщо не съм очаквал. В глава 6 ще ви обясня защо повечето заучени реплики ви обричат на неуспех и какво да използвате вместо тях. Нещо елементарно, с което да завършите разговор с жена така, че тя да няма търпение да го възобнови и дори.. тя да ви се обади следващия път – стр. 56 Как да накарате една жена да изпита онова силно привличане към теб, което обикновено жените изпитват към богатите, известните и красивите мъже… и то без да сте такива. – стр. 12 Лесно упражнение, което ще ви помогне да изградите непоклатимата вътрешна увереност, че можете да заговорите всяка жена във всяка ситуация без да изпитате капка притеснение и страх, че тя може да ви отхвърли – стр. 26 7 съвета как да подобрите драстично външния си вид. Най-хубавото е, че не изискват много пари и време, а в същото време увеличават шансовете ви за успех сред жените двойно – стр. 23 – 24 6-те грешки на всеки ‘новобранец’, които моментално показват на жената колко отчаян и несигурен е той… и напълно заличават шансовете му с нея. Научете как да ги избегнете. – стр. 33 5 неща, с които да покажете на една жена в рамките на 10 минути, че те на нивото й. Осъзнае ли, че срещу нея стои ‘рядък екземпляр’, тя ще направи всичко, за да ви впечатли – стр. 45 Основната грешка, която много мъже правят, когато искат да спят с една жена, но се превръщат в поредния ‘само приятел’. Ако ще прочетете само едно нещо от книгата, нека това да е то. – стр. 34 19-те черти на характера, които привличат жените като магнит. Усвоите ли 3-4 от тях, ще сте с едни гърди напред пред повечето мъже. Усвоите ли всичките, няма жена, която да може да ви устои. – стр. 37-40 Как и защо жените ИЗПИТВАТ мъжете… и перфектния начин да преминете всяко изпитание… дори и да не подозирате за него! Най-хубавото е, че всеки път тя ще бъде все по-привлечена към вас, защото ще печелите нейното уважение. – стр. 43 Онлайн запознанства? В глава 7 ще ви покажа лесния начин да се запознавате с повече жени – стоейки си уютно вкъщи. 9-те думи, които ще накарат жената да ви последва у вас без никакво притеснение.. дори след първата среща – стр. 87 3 начина да ‘дразните’ една жена и да създадете силно ‘сексуално напрежение’, което ще я накара направо да ви се нахвърли – стр. 49-51 Чудесен начин за заговаряне на жени в бар или дискотека, който действа всеки път – стр. 53 Повечето мъже не разбират езика на тялото. В глава 4 ще ви покажа как да разчитате знаците, за които повечето мъже дори и не подозират. Как да възбудите една жена в рамките на 15 минути… без да я докосвате! Не се учудвайте ако стане толкова нетърпелива, че предприеме и първата крачка. стр. 87-88 Специалната тайна как да превърнете всеки телефонен разговор в еротично приключение, което да я накара да захвърли слушалката… и да дойде право при вас! – стр. 100 Как да бъдете кавалер и да подкосите краката на една жена. Тайната, която всички жени искат мъжете да знаят… за съжаление може да се прочете само тук. – стр. 72 10 лесни стъпки за запознанства с жени онлайн, които можете да научите за 5 минути и да започнете да ги прилагате веднага. – стр. 79 Принцип от популярната психология, който ще увеличи двойно шанса ви да вземете телефонния й номер – стр. 81 Стъпка-по-стъпка покана за среща – кога да се обадите и точно какво да кажете, за да си гарантирате, че тя няма да ви откаже. - стр. 81 Стратегически ход как да започнете срещата така, че през цялото време тя да се опитва да впечатли вас. – стр. 82 Всеки знае, че жените харесват мъже, които ги разсмиват. В глава 4 ще ви покажа как да станете по-забавни. Ще споделя дори някои реплики, които да вмъкнете в разговора, за да накарате една жена да се смее от сърце. – стр. 50 3 похвата на ‘лошите момчета’, които комуникират ‘смесени послания’ и подлудяват жените от любопитство и вълнение – стр. 58 Ще ви науча и основните неща за това как да се държите с жените – от първата среща до леглото. Това е важно, защото на повечето мъже поне един етап им куца.. И още много други… Най-хубавото е, че не трябва да чакате книгата да пристигне по пощата или да излизате от дома си, за да я прочетете. Можете да я изтеглите още сега и да започнете да учите и прилагате всички съвети и препоръки. Какво Трябва да Направите… След като натиснете бутона по-долу, ще може да изберете предпочитан начин на плащане (еPay, PayPal, кредитна / дебитна карта или в брой). След като приключите поръчката ще може веднага да изтеглите книгата в PDF формат. Всичко това отнема не повече от 5 минути, след което ще можете веднага да започнтете да четете книгата. Когато я отворите, прегледайте я няколко пъти и прочетете частите, които веднага ви грабват вниманието – после започнете от началото и я прочетете от край до край. Пробвайте някои от техниките. Веднага ще се уверите, че действат, а това ще ви насърчи да се опитате да приложите и останалите. Каквото и да стане, винаги използвайте книгата като наръчник докато се учите как да привличате жените. Нека ви попитам следното: Ами ако тази книга ви помогне да излезете с още само една интересна и привлекателна жена? Само една. Какво бихте дали за това? Сега запитайте себе си: Ами ако дори има минимален шанс тази книга да ви научи как с лекота да срещате красиви жени и да излизате с тях, когато поискате? Ами ако наистина можете да усвоите знанията и уменията да привличате жените, които винаги сте желали и постигнете пълна удовлетвореност в тази сфера от живота си? Какво бихте дали за това? Хиляда лева? Две хиляди? Дори повече? За мъжете, които аз познавам, това би било безценно. Дори възможността да имате подобен успех сред жените би оправдала инвестицията. Лично аз инвестирах няколко години и много пари, за да се науча как да имам успех сред жените. Ще ми се да можех да си купя всички тези знания, умения и опит на такава цена тогава, когато започвах. И знам, че вие ще останете доволни, че сте направили тази инвестиция в себе си още след първия успех, който постигнете благодарение на моята книга. Едно е сигурно: До края на ергенския си живот (а може и след това) ще виждате по улицата жени, с които искате да се запознаете. Или докато разговаряте с някоя жена ще си мислите колко привлекателна е тя и ще искате да имате телефонния и номер, за да я видите отново. Или ще сте на среща с жена и ще искате да бъдете в интимни отношения с нея… Въпросът е – ще знаете ли какво точно да направите и да кажете, за да успеете? Или ще пропускате всяка една от тези възможности и никога няма да разберете какво би станало? Ще споделя една последна мисъл с вас. След като години наред изучавах човешкото поведение, едно нещо знам: Ако не вземете решението да обърнете внимание на тази сфера от живота си още сега, шансът да го направите някога е много много малък. Знаете какво казват – не можеш да покажеш на някого пътя до място, на което ти самият не си бил. Е, аз бях там и ще ви покажа как и вие да стигнете. Замислете се…

...
Прочети цялата статия на ZabavniZapoznanstva.com
2013 © Забавни Запознанства
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 470 пъти
Благодарено: 191 пъти

Мнениеот boyko123 » 2 Февруари 2014, 19:26:31

@vl това много ми прилича на рекламите на прахосмукачки по TeleShop. Представят ти една по една възможностите на устройството и на всяка стъпка привлекателни мъже и жени обясняват как въпросната прахосмукачка (сокоизстисквачка, пералня и пр.) е променила съществено живота им. Само дето тук няма накрая "и ако позвъните днес, ще получите тази фантастична каквото-е-там не за Х пари, не дори за Х- пари, а за Х-- пари" :mrgreen:

П.П. Имало било - цъкнах на връзката и voila - специална оферта само за "днес" :)

Ти лично имаш ли основания да препоръчаш тази книга? Ако имаш, давай ги...
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот vl » 2 Февруари 2014, 21:23:16

Нямам основания да я препоръчам, защото не съм я чел. Пуснатите извадки от нея снощи случайно ги видях във фейсбук. Попрочетох ги, но не съм имал време да разсъждавам върху тях.

Не мога да коментирам всичките реклами на телешоп, защото не ги познавам. Но за космодиска имам впечатляваща информация. "Ластици и пластмаса, които по никакъв начин не помагат."-цитат на мои познати
Веднъж видях друга моя позната, която обясняваше колко е доволна от него. Месеци по-късно като бях у тях я питах дали наистина е толкова доволна. А тя ми отговори, че изобщо не го е изпробвала!!! Но са и го подарили. Дали освен това са и платили добре не питах, но и тя нищо не каза по въпроса.
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 470 пъти
Благодарено: 191 пъти

Мнениеот contraintuitive » 2 Февруари 2014, 23:54:03

Давид Маринов ](*,) ,

така явно се казва, поредния плагият на ранния Ейбън Пейгън.

Нещата в тази книга са написани преди около 15 години в една друга книга и истината е, че за всеки действат различни неща, но без солиден inner game, мъжете които се впускат да прилагат тия неща в реалния свят "строят с пясък", както казва един от бащите на seduction community. Иначе, съвсем "неуките" ще получат бързо своите "аха"... :mrgreen:
Иначе още в резюмето се съдържат доста неистини, дори откровени лъжи, които само заблуждават. Нещо подобно пуснаха и наскоро на книжния пазар и го филмираха... този милиони струващ, маркетингов проект-глупост The Secret:

http://www.amazon.de/dp/3442337909/?tag ... c8dgx2uf_e

Така, че внимателно с материала! По-добре отначало да сте се преборили с емоционалните си проблеми, за да разбирате изобщо какво е посланието и за какво се говори.

ci
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник