• Advertisement

спешно търся ного добър адвокат в Пловдив

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

спешно търся ного добър адвокат в Пловдив

Мнениеот yuli19 » 27 Февруари 2013, 00:38:09

Здравейте,
Спешно се нуждая, в рамките на няколко дена,от много добър адвокат в Пловдив за обжалване на дело във връзка с искова молба за наем.
Моля ви препоръчайте ми честен,амбициозен, с опит в тази област и добра практика.
Благодаря ви предварително за отделеното време.
Поздрави
yuli19
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: спешно търся ного добър адвокат в Пловдив

Мнениеот anna.ivanova » 17 Август 2015, 22:00:58

Здравейте!

Виждам,че постът е стар, но съм сигурна, че много хора ще търсят сходна помощ. Искрено се радвам, когато хората си търсят правата и не свеждат глава. Голям процент от българите имат този проблем и трябва да се научим да го изкореняваме. За да не бъде постът ми голословен, мога да дам като съвет хората, които имат нужда от качествена правна помощ в Пловдив, да се обърнат към http://dpblawyers.com/ , може да намерите доста информация в сайта им. Има и телефони за връзка, за да се уверите сами в професионализма им. :thumbleft:
anna.ivanova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот bknf » 17 Август 2015, 22:17:30

ана иванова - а какво означава - "искова молба за наем" ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 281 пъти
Благодарено: 439 пъти

Мнениеот anna.ivanova » 18 Август 2015, 17:43:49

Аз не съм юрист, използвала съм услугите на това адвокатско дружество при подялба на имущество, а знам за тях от леля ми, която ги е използвала при сключването на договор. Няколко юристи са съдружници, като покриват доста широк спектър от правни въпроси.
Това, което предполагам и надявам се, няма да Ви подведа с отговора- Граждански иск се предявява с подаването на исковата молба в съда.Исковата молба очертава предмета и страните на правния спор чрез посочване на обстоятелствата и отправяне на искане до съда. Явно човекът е имал проблем с получаването на наема от наемателите.
anna.ivanova
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Приказвалник