• Advertisement

Защо жените обичат парите?

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Защо жените обичат парите?

Мнениеот bknf » 6 Декември 2016, 13:47:13

contraintuitive написа: Eма това може да се случи на всеки мъж тук в ДЕ и със всяка жена. Не е необходимо жената да е немкиня. А този твоя млад мъж, познат да речем и се надявам заради тебе-), къде му е бил акъла да я усети тази шафрантия не знам..

Беше ми познат- или донякъде, може и приятел да е бил. Млад, в смисъл че тогава когато е била тая случка - той е бил на 35, тя на 32. Разбира се, че няма значение националността в случая. Но самия подход ми се видя тогава - меко казано - странен. Уж такива, културни и възпитани хора и т.н. Защото засяга не само единия човек, но и детето. Което ще израстне, без да знае баща си. А не е имало нищо ужасно, което да е направил. Тоест става дума за предварително замислен и хладнокръвен - план. Не съм я виждал лично - само на снимка-) От любопитство, не че нещо друго-))

Та, с тоя частен и абсолютно неизвестен на света пример исках да кажа, че парите изобщо не са най-важното в тоя свят. Както и в отношенията между мъжа и жената.

А защо не я е разбрал предварително - ами, ако на такъв като на него му се е случило - то може да се случи на абсолютно всеки. Не знам да има застраховка против такова нещо-)

Нищо не можеш да направиш.. E, ако е някой откачалка, може и да направи. Но после трябва да бяга от ЕС.
И да знаеш това - и нищо да не можеш да направиш - е това, никак не е хубаво..
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 281 пъти
Благодарено: 439 пъти

Предишна

Назад към Приказвалник