• Advertisement

За зодиите

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: За зодиите

Мнениеот ysmivka » 11 Май 2015, 10:45:08

Ай, ай махленска клюкарница, как да не си пукнеш едно бирено балонче :)?
Добра дума за близнаците не мога обаче да пропусна, все се чудех защо ми е симпатичен макено, пък той бил близнак :) . Който не ни разбира, да не се хаби и да подминава :) .
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот ljuba » 11 Май 2015, 10:52:44

Супер сте, Близнаците, спор няма \:D/ !
Между другото няма кофти зодии, има такива, които просто не разбираме, тиктакат в друга честота от нашата, но това не означава, че са кофти!
Ако нямаш усмивка ще ти подаря моята
Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 90 пъти
Благодарено: 168 пъти

Мнениеот zlateto » 11 Май 2015, 12:41:33

Уф сега прочетох, че не искаш да отгатвам хахаха Направо си казваш, че си близнак :mrgreen:

"симпатичен" от 1 - 10, давам 5 :)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот ljuba » 11 Май 2015, 13:26:25

На мен си ми не само симпатичен, а много симпатичен :)
Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Мнениеот estira » 11 Май 2015, 16:03:37

А след като си симпатичен на ljuba и zlateto си ми симпатичен и на мен, чак не мога да повярвам че го казвам :mrgreen:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот Tangerine88 » 12 Май 2015, 13:12:27

Gabinova, най-добрата ми приятелка е зодия рак. Тезата ти със зодиите увисва от всякъде. :mrgreen:
А една от най-сериозните ми връзки, която продължи близо 3 години беше с мъж козирог. (пак простотии и дрънканици на търкалета). :mrgreen:
Всичко е до характер и отношение - моята злобна колежка значи по принцип трябва да е овен, а не козирог щом е такова тъпо животно, нали?! Ами, не е. :mrgreen:
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот ljuba » 12 Май 2015, 14:38:33

Хахахаха, @Tangerine88, Овньо, не с рогата напред :mrgreen: . Сигурна съм, че @Gabinova не е искала да обиди никого, просто тя вижда чертите на овена в друга светлина, различна от тази, в която един овен се вижда. Това, което овена нарича защитаване на собствените права и интереси и отстояване на мнение, рака обикновено го вижда като махленска разправия и мрънкане. Овните не се притесняват да влязат в директен сблъсък, ако смятат, че нещо е несправедливо, че нещо им нарушава равновеситето, докато раците мразят разправиите, скандалите. Аз съм заобиколена от доста раци- първата ми приятелка в първото ми училище, първото ми дете, първата ми приятелка в Германия, първия ми приятел в " Заедно" ;-) Не е нужно да казвам коя зодия съм, нали ;-) ?

Потребители благодарили на автора ljuba за мнението:
Gabinova
Рейтинг: 4%

Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mony60 » 12 Май 2015, 18:21:49

makeno написа: Да не съм чул нищо лошо за близнаците, прекрасни сме.

@makeno, винаги съм усещала, че имаш еднакъв знаменател с мене :)
popwill написа:Ей сега ще я проверим тая теория научно. Всеки от коментиралите да кажат дали съм им "симпатичен" и ще видим колко познавате хаха

Ти си само скорпион, друга зодия при тебе не мога да си представя :mrgreen:
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот max » 12 Май 2015, 18:43:14

bknf написа: Аз съм дева, с нещо от скорпион,))

Знаех си, рибите се разбират много добре с девите. Най-добрият ми приятел от детството е също дева. А с теб вече два пъти се виждаме и знам, че просто не мога да се скарам с теб, въпреки че съм по принцип войнствен. ;-)
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот Gabinova » 12 Май 2015, 19:49:14

Люба благодаря, за мнението. Радвам се, че си разбрала, каква беше въобще идеята ми в поста, че е хубаво, човек не само да вини другите за това и онова, но е хубаво да се вгледа и в себе си.
Ти остава да си зодия риба, рак или скорпион - щом имаш толкова много приятели раци. По скоро Риба.
:) Tangerine88, с този си пост за мен на 100 % си потвърди, що за зодиакален образ си, ;-) .
Искам да помоля някой да ми разтълкува следното писание, " моята злобна колежка значи по принцип трябва да е овен, а не козирог щом е такова тъпо животно, нали?! ", Защото аз го разбирам така, че авторката му нарича представителите на зодия овен "тъпо животно", а не е ли тя самата зодия овен, т.е. описва и себе си или греша? Да не би пък да съм оплела конците с Бг. език, въпреки, че все още попрочитам по някоя книга и на Български.
Така....., за Popwill и аз казвам скорпион, като Moni60, но може и малко лъв или телец,.
Маx, радвам се , че пишеш в темата, викам си, то сърдечна тръпка, ама къде се запиля...
Олга къде е, защо не се включва?
Gabinova
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 68 пъти
Благодарено: 110 пъти

Мнениеот zlateto » 12 Май 2015, 19:55:24

Люба е овен ;-) И аз мислeх @popwill за скорпион, но явно ... harte Schale, weicher Kern - близнаци е :)

Успя ли да отгатнеш на Бойко?
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот max » 12 Май 2015, 20:21:47

Gabinova написа:Маx, радвам се , че пишеш в темата, викам си, то сърдечна тръпка, ама къде се запиля...

Половинката се разболя внезапно в неделя. В събота за последно се видяхме, беше фит унд гезунд, в неделя ми писа смс, че има температура. Мислех "е какво път, настинка". Човекът отишъл вчера на работа, треньор по фитнес е, но се почувствал още по-зле и отишъл на лекар. Лекарят се усъмнил в тежка болест, не било грип нито настинка, и го пратил на кръвни изследвания и на други изследвания. На човекът му е много зле и не се знае от какво, а резултатите от кръвните изследвания още не са готови. Имам големи притеснения :( #-o Само да не се окаже акутна левкемия, че тя така започва-поваля те внезапно и те втриса. :-s Няма да си го простя да го загубя!
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот daisy » 12 Май 2015, 23:13:24

Макс, не мисли веднага за най-лошото!

Рибите са толкова чувствителни, че понякога ми бъркат в практичната натура. Казала съм каквото съм искала да кажа, а не каквото те са си въобразили. За макс не знам, аз по принцип съм приказлива, но от моята рибешка половинка много често не мога да се вредя да взема думата (или докато ми се даде, вече съм забравила какво съм искала да кажа). Имам и други приятели риби, мъжът на майка ми също е тази зодия.
Истинско е онова приятелство, където дори да мълчите ви е приятно.
Аватар
daisy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 45 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот Tangerine88 » 13 Май 2015, 00:05:42

Gabinova написа:Люба благодаря, за мнението. Радвам се, че си разбрала, каква беше въобще идеята ми в поста, че е хубаво, човек не само да вини другите за това и онова, но е хубаво да се вгледа и в себе си.
Ти остава да си зодия риба, рак или скорпион - щом имаш толкова много приятели раци. По скоро Риба.
:) Tangerine88, с този си пост за мен на 100 % си потвърди, що за зодиакален образ си, ;-) .
Искам да помоля някой да ми разтълкува следното писание, " моята злобна колежка значи по принцип трябва да е овен, а не козирог щом е такова тъпо животно, нали?! ", Защото аз го разбирам така, че авторката му нарича представителите на зодия овен "тъпо животно", а не е ли тя самата зодия овен, т.е. описва и себе си или греша? Да не би пък да съм оплела конците с Бг. език, въпреки, че все още попрочитам по някоя книга и на Български.
Така....., за Popwill и аз казвам скорпион, като Moni60, но може и малко лъв или телец,.
Маx, радвам се , че пишеш в темата, викам си, то сърдечна тръпка, ама къде се запиля...
Олга къде е, защо не се включва?

Пак зависи от човека, не точно от зодията. Защото ти категоризираш Овните по този начин. В родата ми почти всички са импулсивни, избухливи и нетърпеливи хора (без значение от зодиакалните знаци). Баща ми Риби, дядо ми Скорпион, баба ми Скорпион, другата баба Риби (нали уж рибите по принцип са тихи, кротки и прочее простотии)?! Най-добрата ми приятелка която също е Рак също е адски пламенна и агресивна (или тука ще набъркате асцедента пак!?).
Относно Близнаците, приятелят ми е зодия Близнаци и се разбирам чудесно с него... а май не би трябвало?
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот estira » 13 Май 2015, 09:29:56

Така като гледам бая филиaли ще смениш :mrgreen:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira