• Advertisement

Борбата с науката

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Борбата с науката

Мнениеот bknf » 16 Март 2019, 13:18:19

itzo написа:Къде-къде-в Русия, естествено. "Гитлер", "Гендер"..

А на английски, откъдето е и дошла тая велика думичка - как се пише? ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот itzo » 16 Март 2019, 13:21:43

Не пиздите, поручик. Че ще си помисля дека верно ръгаш русизми навсякъде от незнание, а не нарочно.Анадънму?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот vl » 19 Март 2019, 22:26:13

Специалистите препоръчват Magneto 500 Plus
"За Magneto 500 Plus научих от приятеля си, световноизвестен експерт по терапия на ставите от Цюрих (Швейцария). Той ми каза, че това е най-бързият и най-ефикасният начин за премахване на болката, който до момента е открила науката.

Използването на магнитното поле при терапията на болката може да се сравни с откриването на пеницилина. Видях как моите пациенти, които буквално виеха от болка, след 4 седмици Magneto 500 Plus се отърваваха на 100% от оплакванията си от болка. Мъж, който се движеше с патерици, след само 19 дни дойде в кабинета ми с колелото си, за да ми благодари и плака от радост.

Това е възможно благодарение на технологията на магнитното поле, използвано в Magneto 500 Plus с изключително силна концентрация, но на 100% безопасно за организма. Това са единствените познати ми стелки, които не само лекуват симптомите, но най-вече и премахват причините за оплакванията от болка. Убеден съм, че могат да бъдат дори по-ефикасни от операцията (която може да предизвика усложнения)".

"Препоръчвам Magneto 500 Plus даже при терапия на тежки случаи на оплаквания от болка"
проф. Чандлър Скот
от Колежа в Охайо

Magneto 500 Plus премахва:

болка
оток
възпалителни процеси
изтръпване
скованост

Как действа Magneto 500 Plus?
1.Всяка стелка е покрита с масажиращи бутончета и има вградени магнити с мощност 970 гауса, благодарение на което осигурява перфектен масаж на всички точки на тялото.

2.Професионалната технология на магнитното поле въздейства върху 7000 нервни окончания, водещи до всеки орган от нашето тяло, с което стимулира авторегенерацията на тъканите на клетъчно ниво.

3.Магнитното поле незабавно прониква в тъканите, причиняващи болка, и не позволява на електрическите импулси на болката да се измъкнат от клетките, което допълнително ускорява и укрепва процеса на елиминиране на болката.
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 449 пъти
Благодарено: 188 пъти

Мнениеот andrian99 » 20 Март 2019, 00:00:52

vl написа:Специалистите препоръчват Magneto 500 Plus
"За Magneto 500 Plus научих от приятеля си, световноизвестен експерт по терапия на ставите от Цюрих (Швейцария). Той ми каза, че това е най-бързият и най-ефикасният начин за премахване на болката, който до момента е открила науката.

Използването на магнитното поле при терапията на болката може да се сравни с откриването на пеницилина. Видях как моите пациенти, които буквално виеха от болка, след 4 седмици Magneto 500 Plus се отърваваха на 100% от оплакванията си от болка. Мъж, който се движеше с патерици, след само 19 дни дойде в кабинета ми с колелото си, за да ми благодари и плака от радост.

Това е възможно благодарение на технологията на магнитното поле, използвано в Magneto 500 Plus с изключително силна концентрация, но на 100% безопасно за организма. Това са единствените познати ми стелки, които не само лекуват симптомите, но най-вече и премахват причините за оплакванията от болка. Убеден съм, че могат да бъдат дори по-ефикасни от операцията (която може да предизвика усложнения)".

"Препоръчвам Magneto 500 Plus даже при терапия на тежки случаи на оплаквания от болка"
проф. Чандлър Скот
от Колежа в Охайо

Magneto 500 Plus премахва:

болка
оток
възпалителни процеси
изтръпване
скованост

Как действа Magneto 500 Plus?
1.Всяка стелка е покрита с масажиращи бутончета и има вградени магнити с мощност 970 гауса, благодарение на което осигурява перфектен масаж на всички точки на тялото.

2.Професионалната технология на магнитното поле въздейства върху 7000 нервни окончания, водещи до всеки орган от нашето тяло, с което стимулира авторегенерацията на тъканите на клетъчно ниво.

3.Магнитното поле незабавно прониква в тъканите, причиняващи болка, и не позволява на електрическите импулси на болката да се измъкнат от клетките, което допълнително ускорява и укрепва процеса на елиминиране на болката.

WARNUNG! ᐅ Magneto 500 Plus nur eine ABZOCKE?

https://forumdergesundheit.com/magneto-500-plus/
andrian99
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот vl » 20 Март 2019, 00:56:05

ABZOCKE не ми е позната дума.

Защо публикувах рекламата? Защото я намерих в нежелана поща и за пореден път показва мошеничество!

Законът на Фарадей за ел.магн. индукция обяснява защо магнитните стелки, поясчета, наколенки и още и още не могат да бъдат полезни за нищо!

E=-dФ/dt (Извинявам се, че не мога да пиша дробна черта с компютъра.)

Ако се разчита само на масажа, може би, но не и на магнитите в тях!
И тръгнали да измерват мощността в гауси!? Тя се измерва във ватове! Магнитната индукция се измерва в гауси, но в СИ е тесла, а не гаус! Ясно е, че тук се касае за магнитна индукция, но авторите на рекламата нямат представа какво е това.

Някой беше написал коментар в "Капитал" "Щом има шарани, ще има и рибари!"

Днес моя позната, която си призна, че никога не е обичала физиката и изобщо не я интересува е била на представяне на магнитни наколенки. Не зная дали ми повярва на обясненията за тях......Но проблемът си остава неин.....
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 20 Март 2019, 11:28:01

vl написа:...Ясно е, че тук се касае за магнитна индукция, но авторите на рекламата нямат представа какво е това...

Не им и трябва да имат, доколкото пък ползвателите на всякакви магнитни животоподобрители имат съвсем бегла представа що е то магнит. БТВ и от тях има определена полза- хипохондриците, които без тях биха гълтали с шепи болкоуспокояващи се задоволяват с това, да си окачат няколко ултрасъвременни хипердупер амулета :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот vl » 25 Март 2019, 02:10:39

https://detoxcenter.eu/terapii/biorezon ... Qt4WvGei4E

Наукоподобно четиво за наивни.
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот vl » 17 Май 2019, 00:18:41

НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ «НАУКА И ЛЪЖЕНАУКА – БОРБА В ИМЕТО НА ИСТИНАТА», 23.11.2017, СУБ

http://www.rusistikabg.com/%D0%BD%D0%B0 ... %83%D0%BA/
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Предишна

Назад към Приказвалник