• Advertisement

Ловци на духове....

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Ловци на духове....

Мнениеот bknf » 22 Декември 2017, 23:51:57

Няколко пъти се засичахме с един друг, изгонен от тука поради неговите коментари за "новодошлите" и така наречената "Wilkommenskultur" ;-). Не знам обаче, кво става с него сега (Max).
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 449 пъти

Мнениеот bknf » 23 Декември 2017, 01:18:46

За липсването - едва ли ;-)
но и за сексуалните предпочитания - не е и ставало дума.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 09:22:17

По отношение на позициите относно вилкоменсберайтшафта и ислямизацията - момчето имаше правилна ориентация и показваше трезва преценка относно трагичната тогава ситуация и събития в Европа.

За другото - чуваха се някакви слухове, дали е истина - незнам - поне не съм чел да си е признавал директно че е с обратна резба, но щом тук някои осведомени съфорумци са сигурни и го твърдят ... ;-)
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 23 Декември 2017, 09:44:35

rikiking написа:...За другото - чуваха се някакви слухове, дали е истина - незнам - поне не съм чел да си е признавал директно че е с обратна резба, но щом тук някои осведомени съфорумци са сигурни и го твърдят ... ;-)

Преди много-много години, в една далечна Галактика :laughing6: тоест преди да се появи Твое Височество, успяващ да намеси в почти всяка възможна тема купищата ислямски нашественици и (отскоро) Президента, като thin red line през форума преминаваше Макс, който пък успяваше в почти всяка тема да намеси посоката на сексуалната си ориентация :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 7 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 10:51:33

itzo написа:... преминаваше Макс, който пък успяваше в почти всяка тема да намеси посоката на сексуалната си ориентация :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Дай поне едно линкче де, че и "новопоявилите се" форумни джедаи да се насладим на този етап от творчеството му - като гледам , казваш че има богат документален материал ? Аз за три години и половина тук, само подмятания и намеци видях по темата, но нищо черно на бяло.

Ако наистина пък ги е писал такива, значи аудиторията по това време е била залитнала доста по неолибералните ценности, че да търпи подобни излияния... :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 23 Декември 2017, 11:02:53

Вземаш (почти) произволна стара тема, превърташ 4-5 години назад. Примерно "Помагайте как да сготвя гювеча довечера". В един момент ще видиш как се е намесил Макс с реплика от сорта " ...а аз на моя гейфренд никога не му готвя гювеч" или "ние, гейовете готвим гювеча ето така..." :laughing6: :laughing6:

rikiking написа:...Ако наистина пък ги е писал такива, значи аудиторията по това време е била залитнала доста по неолибералните ценности, че да търпи подобни излияния... :mrgreen:

Аз, като представител на либералноценностно настроените съфорумници съм му подмятал по някоя саркастична забележка, когато съвсем се олее, признавам си. Пък и по него време модераторите нямаха особени скрупули при затваряне на теми и триене на дискусии.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 23 Декември 2017, 11:51:48

max написа:Изказа се без потготовка. Първо питах фермиетера дали може и той ми разреши да я дам под наем. Естествено, че ще отида точно в гей рая на Европа, мн яко беше както се казва ;-)
А парите са си мои и имам право да тегля колкото си искам и да ги държа в бурканбанк ако искам. Има ли някакъв проблем?...Те затова искат разпечатки за 3 месеца назад, ама аз изкарах 4 месеца без джобцентър и с изтеглени 3000, тъй че от аусцугите не можаха да хванат операцията по изтеглянето, понеже тя беше още 1 месец преди тези три ;-) Също така и парите от наема отиваха на банковата сметка на приятеля, за да не може джобцентъра да ги засече...Който има сиво вещество, знае как се правят нещата.
И каква е връзката между квартирата, джобцентъра и работодателя ми, че не схванах логиката?...

Не само гей, но и пeдeрac...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 295 пъти

Мнениеот bknf » 23 Декември 2017, 13:50:06

Макс, който пък успяваше в почти всяка тема да намеси посоката на сексуалната си ориентация

По отношение на позициите относно вилкоменсберайтшафта и ислямизацията - момчето имаше правилна ориентация и показваше трезва преценка относно трагичната тогава ситуация и събития в Европа. За другото - чуваха се някакви слухове, дали е истина - незнам - поне не съм чел да си е признавал директно че е с обратна резба, но щом тук някои осведомени съфорумци са сигурни и го твърдят ...

Глейте ся, относно макс. Тогава той живееше в едно градче дет се вика- am Rande von Xамбург. Демек - съвсем не далече. Търсеше си работа и т.н. Та като му бях на гости, ставаше дума за всякакви други теми, извън сексуалните предпочитания. Щото в случая, има една приказка за лисицата и щъркела - дето си гостували. Единия не можел да яде от вазата, с тясното гърло - другия, от плоската чиния-) Но в случая с хетеро и хомосексуалното - е все едно.. на някой строг мусюлманин да му ce предложи свинско. Той няма да го яде - е така май му беше отношението и женския пол.

Мойто пък относно хомосексуалните пък е.. ;-) Което отношение се е породило явно още от ранна възраст. Защо и как - не съм питал. Аз няма какво да му кажа относно А, както и той няма какво да ми каже за Б. Така че, на тая тема не сме общували.

Иначе е интересно, разбира се - да се разбере кое и как възниква туй влечение към собствения пол - и отричане на другия пол. Както и има такива, които имат по-женски глас. В случая с него съвсем не беше така. Абсолютно нормален, на външен вид. Дано да се обади някой ден - да разясни, това -онова.
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 14:00:10

ivo75 написа:
rikiking написа: ....че и "новопоявилите се" форумни джедаи да се насладим ...

Ако приемем, че Дарт Вейдър(в първите три серии- IV,V и VI) е джедай, тогава е резонно и ти да се кичиш със същата титла :mrgreen:

ТоА па. Бил съм Дарт Вейдър. По тая логика ти имаш претенции да си форумното ууки ли ?

Иначе като гледам, max май наистина e поел ролята на Принцеса Леа от доста време насам. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 21:11:40

ivo75 написа:
Ваше величествено Височество, поради възрастови ограничения съм изостанал на ниво IV, V и VI серия, какво по дяволите е ууки? Не заради друго, но подозирам, че както обикновено бъркате :mrgreen:

Не бъркам.Явно твоите възрастови ограничения вече си казват думата все по-осезателно. :mrgreen:

Wookiee
Уукитата, чието име на техния език се превежда като народ на дърветата, са раса космати двуноги хуманоиди от планетата Кашийк. Един от най-забележителните членове на расата е Чубака, най-добрият приятел на Хан Соло и негов втори пилот, който изиграва ключова роля по време на Галактическата гражданска война и след нея.

Избери си едната от двете снимки, все сте лика-прилика :laughing6:

Изображение
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 23 Декември 2017, 21:39:23

schachmatter написа:
Риксън, колко интус рИкия имаш бре хаха :mrgreen:

Не бе , на Bayreuther Hell съм както обикновено. :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Митака ФУ » 24 Декември 2017, 16:46:39

Мое дете,

в трудния момент на ,,самота", :cheers:

Lass es richtig krachen!

Нека силата бъде с теб( в теб ;-) O:) )................. :thumbleft:
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот Mony60 » 4 Май 2018, 11:33:21

ivo75 написа: Кой, кой е? Или, какво кара някои от нас да се
преРаждат? Отново и отново :mrgreen: .
Кой ли държи рекорда самоличности?

И аз започвам да се питам същото напоследък :-k
Създават си нов профил, задават си много важния въпрос, отговарят си сами от другия акаунт и зарязват окончателно новосъздадения, за да си направят нов :mrgreen:
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот rikiking » 5 Май 2018, 19:04:35

dido_73 написа:
Mony60 написа:
ivo75 написа: Кой, кой е? Или, какво кара някои от нас да се
преРаждат? Отново и отново :mrgreen: .
Кой ли държи рекорда самоличности?

И аз започвам да се питам същото напоследък :-k
Създават си нов профил, задават си много важния въпрос, отговарят си сами от другия акаунт и зарязват окончателно новосъздадения, за да си направят нов :mrgreen:

Ами Mony60 ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?

Ох на батю, още с първото ми влизане тук преди почти четири години, ми направи впечатление
че старият админ е рядко тъпо и ограничено парче.

Иначе новият си го знам лично, още от времето когато се правеше на вундеркинд ;-)

Само не ми казвай, че това е истина. Иво Либерало поне се мъчи да се нормализира леко напоследък, според възможностите си ...
Последна промяна rikiking на 5 Май 2018, 19:13:27, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 5 Май 2018, 19:11:34

dido_73 написа: ... нови профили се създават и по други причини. Това си е част от виртуалната реалност, не е ли тъй?....

Какви например? Сещам се само за две, първата е манипулация на ....ъъъ.... форумното обществено мнение, втората- най обикновена шизофрения.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник