• Advertisement

Анкета: Съфорумник 2017

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Кой активен потребител трябва да се окичи с титлата "Съфорумник 2017"?

Анкетата свършва на 31 Декември 2017, 16:25:15

Mony60
4
13%
onufriy
1
3%
olga
1
3%
ivo75
2
7%
ysmivka
0
Няма гласували
rikiking
7
23%
itzo
2
7%
schachmatter
1
3%
bknf
2
7%
vl
2
7%
Митака ФУ
1
3%
amatama
5
17%
бонджорно'принчипеса
0
Няма гласували
novia
0
Няма гласували
zlateto
2
7%

Общо гласове : 30

Re: Анкета: Съфорумник 2017

Мнениеот onufriy » 23 Ноември 2018, 17:45:27

ivo75 написа:
onufriy написа:
itzo написа:
schachmatter написа:
zlateto написа:Можеш ... ако предложиш и повече от 5 истински активни потребители, достойни да се закичат с титлата "Съфорумник 2018", грешка няма да имаш ...

ivo75
itzo
onufriy
zlateto
bknf
schachmater
baconsunant
max
vl
....
....

P.S. Като казах “здрав разум“, мнозина от горепредложените се вписват идеално в концепцията за комунизма / развития социлизъм: “Победа на прогресивните сили над здравия разум“.

бАди мАж и конкретизирай! Колко е мнозина от 9 общо? :mrgreen: ....Но подозирам на корав македонец му не стиска...

Ми как ше ми стиска, баконсутаня обеща да ме бие, контрата мъ заплашвá на лични, при макси не знаеш откъде мое да ти дойде (бе знам, ма съм с второ предупреждение :mrgreen: ), па М'Бвана не знаеш кво мое да ти лепне с тея африкански воаяжи... ФауЕл заплашва да ма разстрелва, отговорих ли ти на въпроса?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 296 пъти

Мнениеот baconsutan » 24 Ноември 2018, 12:29:49

onufriy написа: Ми как ше ми стиска, баконсутаня обеща да ме бие, контрата мъ заплашвá на лични, при макси не знаеш откъде мое да ти дойде (бе знам, ма съм с второ предупреждение :mrgreen: ), па М'Бвана не знаеш кво мое да ти лепне с тея африкански воаяжи... ФауЕл заплашва да ма разстрелва, отговорих ли ти на въпроса?

Така и не направихте разлика между спортист и уличен побойник, ама иначе се чудите как да наречете някого. После той ви заплашвал?
По - добре си отговорете, защо хората спряха да пишат и зачитайте различното им мнение по отделните теми. Аз имам същото мнение по въпросите за Русия и паметника на Съветската армия като Иво75, БКнФ и Онуфри, но съм съгласен и с някои от нещата които Шахматер и VL са написали за извращенията на комунизма.
Тръмп колкото и да е нестандартен е повече американец от наследниците на местните индианци и се вижда, че радвижи тотално щатската икономика. Путин възроди тежеста на Русия на международната сцена.
Бих предложил да се помисли върху алтернативата на гоненията на съфорумци, с тяхното банване за по - дълъг период или с някакво друго наказание в рамките на форума. Така хем ще се напомни, че потребителя е прекалил с квалификациите, хем ще се запази възможността макар и след време да участва в дискусиите по интересуващите го теми. Вижда се, че Рики и Мах липсват и на най - яростните им опоненти.
Хора сме, всеки има трудни моменти, дни на изпитания и на успехи. Особено когато човек е в чужбина и е сам. А идва Коледа и на всички ни се иска да сме при семействата си, да сподели с тях тайнството на настъпващите Свети дни.
П.С. Бих почерпил Онуфри с истинско македонско вино на раздумка за съвременния бокс, който вече е много по - различен, без какъвто и да е намек за лична изява на ринга. В спора се ражда истината.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 128 пъти
Благодарено: 125 пъти

Мнениеот zlateto » 24 Ноември 2018, 16:09:51

ivo75 написа:... оти у туй теми?

... оти са го споменали ...

А идва Коледа и на всички ни се иска да сме при семействата си, да сподели с тях тайнството на настъпващите Свети дни.

Направо се пренесох в тихата и свята нощ. Не издържах и си пуснах:

Ave Maria! Jungfrau mild,
Erhöre einer Jungfrau Flehen,
Aus diesem Felsen starr und wild
Soll mein Gebet zu dir hinwehen.
...

P.S.: @Baconsutan, рецепта за коледни сладки да имаш?
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Мнениеот itzo » 24 Ноември 2018, 16:38:03

Ще ме разплачете, значи. Някой да не би да е вързан против волята си в тая пуста чужбина или лошите капиталисти да са му забранили да е при семейството си за Коледа?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот itzo » 24 Ноември 2018, 17:57:55

Аз си бия камшиците още на деветнайсти. Който има желание-намира начин :) Апропо, ако някой ще прави анкета, то аз ще гласувам за Макс. Старанието му толкова време, макар и недотам успешно да се прави на Кольо от Австрия заслужава адмирации.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот zlateto » 24 Ноември 2018, 18:28:22

itzo написа:Апропо, ако някой ще прави анкета ...

Няма кой ... ci искаше, ама нямаше желание. За по-малко от 24 часа го подчинихме :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот baconsutan » 24 Ноември 2018, 20:53:28

zlateto написа: А идва Коледа и на всички ни се иска да сме при семействата си, да сподели с тях тайнството на настъпващите Свети дни.

Направо се пренесох в тихата и свята нощ. Не издържах и си пуснах:

Ave Maria! Jungfrau mild,
Erhöre einer Jungfrau Flehen,
Aus diesem Felsen starr und wild
Soll mein Gebet zu dir hinwehen.
...

P.S.: @Baconsutan, рецепта за коледни сладки да имаш?[/quote]

Сладките ги ям, но ако не можеш да си ги направиш ще ти намеря рецепта или ще ти изпратя даром български.
Аве Мария съм я слушал хиляди пъти в изпълнение на Маестро Павароти и то не само по Коледа. За това е нужна Вяра и духовност, не ироничният сарказъм, в който си се пренесла. Като останете двама души във форума анкетата ще е много лесна и бърза.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Мнениеот baconsutan » 25 Ноември 2018, 12:06:14

ivo75 написа: Като няма, с какво, горния етаж може да го тапецираш и с вяра...Останалото е Möchtegern...или както ние му казваме- иска му се. И съвсем директно, без сърказъм и заобикалки, за да не разбереш грешно :mrgreen: , нямаше ли да се солидаризираш и да ходиш да слушаш, там каквото слушаш??????

Аз лично ти препоръчвам ...роти пред ....лика, с която беше тръгнал да впечатляваш, чудя се, кого?

Един мъж започва да е такъв, като започне да си държи на думата, празните приказки и жените ги владеят....

Прогнозата ми е напът да се сбъдне, понеже за участие в анкетата накрая ще останат толерираното злобно "мъжле - тапЕцер" и дамата със сладките. Освен ако не са един и същи субект.
Следващата стъпка на Mochtegern и групата му "НИЕ", е да започнат директно раздаване на банове по случай Коледа с препоръчителното слушане на немски химнове.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Мнениеот zlateto » 25 Ноември 2018, 12:22:36

Проблем ли ти е, ако сме един и същи субект? :mrgreen:

Потребители благодарили на автора zlateto за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 25 Ноември 2018, 13:24:12

Бравос! :thumbleft:

Чета, що да не чета. Не искам да разочаровам феновете все пак. :mrgreen:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 25 Ноември 2018, 14:18:10

Някой да не рита да се изповяда :laughing6:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот baconsutan » 26 Ноември 2018, 10:19:31

zlateto написа:Проблем ли ти е, ако сме един и същи субект? :mrgreen:

Това обяснява нещата. Както и желанието да се освободите от инакомислещите потребители, като Рики, БкнФ, Макс, Аматама, Васко Леон, Митака ФУ, Дидо73, мен и т.н. Останахте да списвате ти Злате, Иво75, Ицо, Шахматер, Vl и понякога Онуфри. Това достатъчно ли е за смислен форум, в който може да се чуе различно от вашето мнение?
Напусналите и изгонените си намериха другаде мястото, но какво спечелихте вие?
Това, че критикувам безнаказаната циганска престъпност не се харесва на Иво75, а защо не прочете статиите на Кеворкян и на други интелектуалци по въпроса.
Мразил съм немците - не така! Не харесвам Меркел и нейната глупава политика по мигрантския въпрос. Така както не я уважават Орбан, Тръмп, Зеехофер и ред други хора с глави на раменете. Немският народ не я харесва, заради което тя обяви, че няма повече да се кандидатира за политически пост. В Германия се стигна до бунтове, каквито рядко могат да се видят в съвременна Европа. И за съжаление това е само началото.
В DE има демографска криза, недостиг на квалифицирана работна ръка и в тази насока се извършиха законодателни промени, които да осигурят възможност на всеки компетентен да работи в страната. С други думи, българинът да не е по -ниско поставен от афганистанеца, суданеца, сириеца, алжиреца, арабина и всякакви джихадисти, използващи войната като претекст за да си гледат кефа в Германия.

Потребители благодарили на автора baconsutan за мнението (общо 2):
VaskoLeonschachmatter
Рейтинг: 8%

baconsutan
Роден писач
Роден писач

Мнениеот zlateto » 26 Ноември 2018, 10:24:09

baconsutan написа:Това обяснява нещата. Както и желанието да се освободите от инакомислещите потребители, като Рики, БкнФ, Макс, Аматама, Васко Леон, Митака ФУ, Дидо73, мен и т.н. Останахте да списвате ти Злате, Иво75, Ицо, Шахматер, Vl и понякога Онуфри.

Чуйш ли сЪ кви ги плещиш бре #-o

За клевета ще се видим в съда, но първо да изпека сладките и щолена хахахаха :mrgreen:

P.S. Продължавай да дебнеш изпод храста и докато не те спомена дaн си cъ вяснал :flower:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Mr.Bombastic » 26 Ноември 2018, 11:07:03

@baconsutan: ако под инакомислещи имаш предвид хора, които си мислЯт, че могат да обиждат, спамят и да насяват нечисти емоции си много прав :) Нещо много къса памет и едностранни интерпретации вадиш. Това все пак е форум и писанията им си седят, поразрови се и си припомни (ама наистина се разчети), за да не пишеш небивалици.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 26 Ноември 2018, 13:15:36

Иво75, знаеш че си в нарушение на правилата, хайде не се ругайте във форума, пишете си на имейл, чуйте се по скайп, вижте се, но не пълнете форума с обвинения кой какъв бил.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник