• Advertisement

Анкета: Съфорумник 2017

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Кой активен потребител трябва да се окичи с титлата "Съфорумник 2017"?

Анкетата свършва на 31 Декември 2017, 16:25:15

Mony60
4
13%
onufriy
1
3%
olga
1
3%
ivo75
2
7%
ysmivka
0
Няма гласували
rikiking
7
23%
itzo
2
7%
schachmatter
1
3%
bknf
2
7%
vl
2
7%
Митака ФУ
1
3%
amatama
5
17%
бонджорно'принчипеса
0
Няма гласували
novia
0
Няма гласували
zlateto
2
7%

Общо гласове : 30

Re: Анкета: Съфорумник 2017

Мнениеот itzo » 3 Декември 2018, 13:31:58

bknf написа:...Или аз не съм разбрал нещо, както трябва?...

Именно. Има живот и извън форума, даже и извън Интернет, макар, че на някои не им се вярва. Може би защото извън виртуалното пространство е далеч по- трудно да се представяш за някой/нещо, който/което много ти се иска да бъдеш, ама обективни причини не позволяват да си. Примерно ако си метър и половина висок и петдесет кила с обувките ин дъ риъл уърлд да призоваваш някой да си премерите...ъъъ...силите :)

Относно банянето или хайде да използвам и аз русизъма "забанение", вече се установи, че изходът е елементарен. Вземаш друг устройство, връзваш се от друг адрес, правиш си друг акаунт. И ако всички наоколо да са убедени, че ти си ...еее...Макс(да речем :mrgreen: ) докато си кюташ и се маскираш на бОрче никой копче няма да ти каже.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот bknf » 3 Декември 2018, 15:50:01

schachmatter написа:E те това може да е от особеностите ти около пребиваването ти в СССР, РФ или там както се нарича това голямото петно на глобуса.В Германия не можеш безкрайно да шофираш пиян и да се надаш само на административни санкции..

Тоест по тая "твоя логика", всички досега "забанени" - са "шофирали пияни" ?

Ти как го определи това, тяхно състояние ? ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 3 Декември 2018, 20:26:56

Толкова си се оплел, че чак е весело :) Наистина много ги обърка кой какъв и защо.

bknf написа:
Mr.Bombastic написа:Има си дори тема за изгонените потребители, силно ме съмнява, че нещо си проверил за няколко минути, даже и сегашната тема не си проследил: идеята беше дали да се отвори такава и за 2018.

Повечето модове си тръгнаха, защото не им се занимаваше да модерират теми и потребители, които не ги е грижа за положеното от тях усилие и време.

Да но аmatama, dido_73 - не са били модератори,

a "topalhasan" - кaк и с какво е обиждал (останалите) ?

И да - обяснението беше или е, че това всъщност е бил същия човек, но който се е регистрирал отново.
Което, според "идеята" - е забранено. Добре, и тогава стигаме и първоначалния профил - "рикикинг", който:
е с постоянен бан след поредната обида във форума. Първият му бан датира от 2016 и от тогава има няколко за обидни коментари

Какви точно са били тия комeнтари, и в какво се е състояла обидата - не е споменато или цитирано.

Обаче си спомням, че точно рики, имаше една определена позиция, по разни ежедневни теми, което негово мислене, явно или вероятно - не е било "харесвано". Или както се казва в някои случаи - "не е било политически коректно".

popwill - също е бил забанен, jamiemirror и т.н. - също. Какво е станало с ****** - не знам.

велинград, доколкото разбрах - си е заминал по собствено желание, "взeмайки"/ изтривайки при това, всички свои мнения. Той беше и модератор, да. Но не и останалите.

Що се отнася до темата "изгонени потребители", то тя е е "заключена". Тоест там, не могат да пишат нито "изгонените" - нито някой друг.

Или аз не съм разбрал нещо, както трябва?

Както и човек дори и да е шофирал след използване на алкохол, и това нещо да бъде установено - то в случая шофьора не се "отстранява" - завинаги. А има разни точки, които не са "доживот"..
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 460 пъти
Благодарено: 303 пъти

Мнениеот itzo » 3 Декември 2018, 20:38:32

Не мисля, че се е оплел. Такъв му е модус операнди, задава два-три различни въпроса без особена връзка с темата и когато диалогът премине на следваща страница атакува отново със стандартния аргумент "а у вас защо бият негрите", в конкретния случай "а за какво забанихте риккинг". Можеш да спориш с него колкото и с радиото :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 3 Декември 2018, 20:57:34

Да не говорим, че е бил (bknf) и пряк свидетел на 95% от конфликтните ситуации ... но не помни завалията ... гинко билоба и мужик корен чух, че помагали O:)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот zlateto » 3 Декември 2018, 21:27:37

schachmatter написа: ...редовен секс, една цел и да не мразим много и се оправяш веднага :)

Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 4 Декември 2018, 07:50:08

schachmatter написа: ... станахме баджанаци /сешсе?/ ...

Туй ще рече, че сте деляли една и съща жена (от форума) ли? :mrgreen:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот onufriy » 4 Декември 2018, 09:40:30

zlateto написа:
schachmatter написа: ... станахме баджанаци /сешсе?/ ...

Туй ще рече, че сте деляли една и съща жена (от форума) ли? :mrgreen:
Ми то зависи Макс за кво точно го брóиш...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот bknf » 4 Декември 2018, 23:16:12

bknf написа:Както и човек дори и да е шофирал след използване на алкохол, и това нещо да бъде установено - то в случая шофьора не се "отстранява" - завинаги. А има разни точки, които не са "доживот"..

schachmatter написа:E те това може да е от особеностите ти около пребиваването ти в СССР, РФ или там както се нарича това голямото петно на глобуса. В Германия не можеш безкрайно да шофираш пиян и да се надаш само на административни санкции. Лош пример, мал ам ранде

Тия които редовно шофират пияни - отиват в рая) Или някъде другаде.
Там вече не знам, къде ги разпределят.

Но в случая искаш да кажеш, че досега "забанените" - са "шофирали постоянно пияни"?
(= тоест са нарушавали постоянно правилата на форума?)

Просто ми е интересно, не за друго.

И специално за твоя милост. Сравнението с "употребата на алкохол", съвсем не означаваше - реална такава. А беше само пример, за по-образно представяне - на даден случай. Нито забанените форумци са били пияни, когато пишат тука. Нито дрогирани)

Даже и дори и понякога, като им чета написания текст - и така да ми се и струва. ;-)
Няма да давам цитати. Архивите все още си стоят.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот zlateto » 5 Декември 2018, 07:41:47

bknf написа:Тия които редовно шофират пияни - отиват в рая) Или някъде другаде. Там вече не знам, къде ги разпределят.

Отиват в кулата. Редят ги грешник, праведник, грешник, праведник ... Грешниците получават възможността да се насладят на гледката от кулата в сбоводно падане. :mrgreen:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 5 Декември 2018, 08:52:09

Обаче въпросът ми за баджанаците беше брутално игнориран от ci. Разстроих се още от сутринта. Към обяд сигурно ще плача c глас. :sad5:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 5 Декември 2018, 08:54:34

bknf написа:Сравнението с "употребата на алкохол", съвсем не означаваше - реална такава. А беше само пример, за по-образно представяне - на даден случай. Нито забанените форумци са били пияни, когато пишат тука. Нито дрогирани)

Даже и дори и понякога, като им чета написания текст - и така да ми се и струва. ;-)
Няма да давам цитати. Архивите все още си стоят.

Ъ? "Забанените" съфорумници са писали неща, които изглеждат писани от пияни или дрогирани, но всъщност не са били писани от пияни или дрогирани? И какво е оправданието, за да се правят пиянски изцепки на трезва глава?

П.С. За баджанаците: в тоя форум явно се вихри некъФ на мене неизвестен таен /включително полов/ живот. Има неща, които предпочитам да не знам...за разлика от Златето :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 5 Декември 2018, 09:02:02

Хахаха колко да е таен ... Освен това прозвуча като хвалба ... един вид добрата новина в цялата ситуация. Cешсе? :mrgreen:

Стига е мрънкал, че е single, ама ха. ;-)
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 5 Декември 2018, 09:13:31

Еми колко да е таен. Оказва се примерно, че повечето върли борци с конвенции и джендъри по един или друг начин си "контактуват" с Макс. Не, не, не искам да знам... и толкова :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 5 Декември 2018, 09:21:48

Както е казал великият мислител Карадайъ: "Не, не, ама ..." :mrgreen:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник